Прочитайте офіційний опис

Південні штати університет (СГУ) стає лідером у виконавчій бізнес-освіти, надаючи своїм студентам навички, необхідні для управління малого бізнесу або просування в керівні посади в крупній компанії. Будь ваш інтерес в бізнесі технології, охорона здоров'я, уряд, роздрібної торгівлі чи некомерційних, СБУ навчить вас навички, необхідні для досягнення успіху в сучасному конкурентному ринку.

СБУ має кампуси в деяких з найкрасивіших місць в Сполучених Штатах - від світового класу South Coast Plaza до пляжів Тихого океану з їх захоплюючими дух заходами сонця. Наш кампус в районі Ньюпорт-Біч округу Оріндж ("OC") лежить поблизу прем'єр ресторанів, магазинів і розважальних напрямків в Південній Каліфорнії. Діснейленд, Universal Studios, Голлівуд та інші основні визначні пам'ятки знаходяться в декількох хвилинах їзди на авто.

У 2010 році південні штати університет отримав національну акредитацію від Рада з акредитації незалежних коледжів та шкіл (ACICS). Наша акредитація дозволяє СБУ запропонувати всі програми на здобуття ступеня (BBA & MBA) і інтенсивного англійської мови у всіх місцях СБУ - Fashion Valley, Ньюпорт-Біч і Ла-Хойя.

Південні штати університет також ліцензію на роботу з Каліфорнійського Бюро з питань приватного вища освіта (BPPE).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Southern States University

Майстер південних штатах університету ділового адміністрування є дворічна програма розроблена, щоб допомогти підготувати студентів до роботи з світом бізнесу і промислово ... [+]

Майстер південних штатах університету ділового адміністрування є дворічна програма розроблена, щоб допомогти підготувати студентів до роботи з світом бізнесу і промисловості, який постійно змінюється і розвивається. З його акцентом на забезпечуючи міцну академічну і теоретичну фундамент бізнесу в поєднанні з сучасними навичками управління, програма побудована так, щоб забезпечити своїм студентам придбати глибоке розуміння структури світової економіки, а також навички практичної бізнес-рішень вимагається, щоб впоратися з постійно зростаючою складністю діяльності в цій глобальній економіці. На додаток до своєї освітньої акцентом на глобалізації і міжнародного бізнес-знань і навичок, СБУ знаходиться в унікальному становищі, щоб запропонувати програму MBA, яка об'єднує претендентів з країн усього світу, щоб вчитися в дусі співпраці. Враховуючи стислі терміни і обов'язків студентів, МВА програми навчання СГУ йому будуть запропоновані на будні дні ввечері та суботу вранці і вдень.... [-]

США Newport Beach San Diego
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою