Southern States University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південні штати університет (СГУ) стає лідером у виконавчій бізнес-освіти, надаючи своїм студентам навички, необхідні для управління малого бізнесу або просування в керівні посади в крупній компанії. Будь ваш інтерес в бізнесі технології, охорона здоров'я, уряд, роздрібної торгівлі чи некомерційних, СБУ навчить вас навички, необхідні для досягнення успіху в сучасному конкурентному ринку.

СБУ має кампуси в деяких з найкрасивіших місць в Сполучених Штатах - від світового класу South Coast Plaza до пляжів Тихого океану з їх захоплюючими дух заходами сонця. Наш кампус в районі Ньюпорт-Біч округу Оріндж ("OC") лежить поблизу прем'єр ресторанів, магазинів і розважальних напрямків в Південній Каліфорнії. Діснейленд, Universal Studios, Голлівуд та інші основні визначні пам'ятки знаходяться в декількох хвилинах їзди на авто.

У 2010 році південні штати університет отримав національну акредитацію від Рада з акредитації незалежних коледжів та шкіл (ACICS). Наша акредитація дозволяє СБУ запропонувати всі програми на здобуття ступеня (BBA & MBA) і інтенсивного англійської мови у всіх місцях СБУ - Fashion Valley, Ньюпорт-Біч і Ла-Хойя.

Південні штати університет також ліцензію на роботу з Каліфорнійського Бюро з питань приватного вища освіта (BPPE).

Розташування

Пляж Ньюпорт

Address
1601 Dove Street, Suite 105
Newport Beach

92660 Пляж Ньюпорт, Каліфорнія, США

Сан - Дієго

Address
Holiday Court, Suite 111
La Jolla

3252 Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Сан - Дієго

Address
123 Camino de la Reina Suite 100 East
San Diego

92108 Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Програми