Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Введення

Прочитайте офіційний опис

досвід дипломатії

Всього в декількох хвилинах від Нью-Йорка і в центрі міста Вашингтон, округ Колумбія, школа Сетон Холл дипломатії і міжнародних відносин є ідеальним місцем для вивчення глобальних проблем і практики дипломатії з перших рук у професійній, динамічною і культурно багатої обстановці. кандидати Випускаюча зібралися з усіх Сполучених Штатів і 25 країн по всьому світу як дослідження і застосовувати міждисциплінарний навчальний план, який підкреслює глобальні дослідження, вирішення конфліктів, міжнародної економіки та лідерства.

присвячений інтернатури і професійні послуги відділення школи підтримують розвиток кар'єри студентів через один-на-один поради, семінари, випускників наставництва і керівництва з конкурентоспроможною інтернатури, стипендій та можливостей кар'єрного росту в сфері державної служби, бізнесу, права та некомерційного сектора.

Завдяки унікальному союзу з Асоціацією сприяння Організації Об'єднаних Націй США, школа пропонує студентам широкий спектр академічних та професійних переваг, в тому числі річної програми ООН в Нью-Йорку, Семестр у Вашингтоні, округ Колумбія, міжнародні семінари і багато іншого.

Всього в 14 милях від Нью-Йорка, епі-центру міжнародних відносин, успіхів у навчанні Сетон Холл був обраний для відмінності від The ​​Princeton Review, США Новини & World Report і Bloomberg BusinessWeek.

  • Приєднуйтесь до делегації на міжнародній навчальної поїздки
  • Обговоріть критичні глобальні проблеми зі світовими лідерами
  • Повні професійні стажування, на місцевому рівні, або за кордоном
  • Застосувати знання в класі в реальних ситуаціях
  • Припустимо, важливі ролі лідерства в університетському містечку
  • Побудувати довіру, необхідну, щоб зробити різницю в сферах бізнесу, комунікацій, дипломатії, уряду, права або некомерційного сектора
  • Скористайтеся перевагами нашого союзу з Фондом Організації Об'єднаних Націй та Асоціацією Організації Об'єднаних Націй

The школа Дипломатії включає в себе багаторічні традиції Сетон Холл за освітою в основі цінностей і відданість розвиваються лідерів слугою глобального суспільства. Заснована в 1856 році, Сетон Холл є одним з найстаріших католицьких університетів в Сполучених Штатах. Університет є домом для десяти шкіл пропонують близько 200 аспірантів і освітні програми для 10000 студентів всіх рас і релігій.

Розташування

Південний помаранчевий

School of Diplomacy and International Relations

Address
400 South Orange Avenue

07079 Південний помаранчевий, Нью Джерсі, США
Телефон
+1 (973) 275-2515