Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дізнайтеся про інновацій, співробітництва та творчості, що відбувається в Санта-Фе університету мистецтв і дизайну - прямо з факультету SFUAD, студентів, випускників і від кожної програми на нашому кампусі! Відповідає професорів, см студентську роботу, і зрозуміти, що чекає вас в SFUAD. Ви готові стати художником - і ми готові допомогти!

МІСІЯ

Наша місія полягає в тому, щоб підготувати талановитих студентів з усього світу для успішної кар'єри в якості творчих професіоналів в галузі мистецтва, дизайну, підприємництва та інновацій.

Ми досягаємо цю місію культивування художні, наукові, професійні навички і знання учнів, збагачуючи свій досвід навчання за допомогою взаємодії значимого спільноти, цікавих заходів кампусу, а також участь у глобальній співтовариство мистецтв.

Santa Fe Університет мистецтв і дизайну надає надзвичайні простору, щоб створити, де виняткові вчителі та практикуючі митці надихати, виклик, і наставник своїх учнів, як вони розвивають свої творчі та професійні ідентичності.

Ось деякі з інших способів, які ми підтримуємо художників, творців і суспільства в цілому:

СПРИЯННЯ кінематографістів

В якості одного з небагатьох американських університетських містечках з професійним кіностудії, Гарсон Studios, Санта-Фе Університет мистецтва і дизайну пропонує до-і найближчі місцеві кінематографісти на в'їзд у державу-оф-арт-кінотеатрі, три павільйонах і виробництва офісів. Гарсон Studios була також використана для різних кінопроектах, таких як Longmire, True Grit, і жодна країна для людей похилого віку.

СПІВТОВАРИСТВО ФОКУС-ДЕНЬ

У 2011 році ми створили суботника Фокус, призначений для посилення почуття соціальної відповідальності серед наших студентів і викладачів. Ми приєднуємося до з багатьма некомерційними організаціями по всьому Санта-Фе, таких як Big Brothers Big Sisters, Хабітат для людства, і іншими місцевими організаціями, щоб надати наш годинник і пристрасть до їх причин. Дізнайтеся про цього року спільноті належить робити упор день, і як ви можете приєднатися.

Спонсорування МИСТЕЦТВУ

Ми захоплені спонсорів художніх виставок та подій, таких як фестиваль Санта-Фе кінофестивалю. Наші на кампусі Сінематека, екран, є важливим місцем для фестивалю. Ми також пройде Санта-Фе художників у Маріон центру і в нашій Галереї образотворчого мистецтва часто протягом семестру.

Підтримка молодих митців

Для заохочення нового покоління творчих професіоналів, ми надаємо доступ до об'єктів і ресурсів. Це включає в себе місця для збору коштів Монте-дель-Соль Статут школи, Santa Fe художній інститут літніх таборах та позашкільних програм, а сайт Santa Fe Молоді Куратори виставки.

Розташування

Санта-Фе

Address
1600 Saint Michael’s Drive
87505 Санта-Фе, Нью-Мексико, США