Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Спираючись на традиції якості

Протягом майже 60 років, Коледж ділового адміністрування в Сан-Дієго державного університету зарекомендувала себе як лідер і новатор в області бізнес-освіти. Зі значним списком випускників, широко шановного факультету і новаторською навчальної програми, коледж продовжує навчати талановитих лідерів, які оснащені теоретичних знань і реального досвіду світової.

Коледж ділового адміністрування був оцінений в останньому дослідженні американські Новини & World Report як один з кращих десяти кращих бізнес-шкіл в Каліфорнії, а також серед 50 кращих громадських бізнес-шкіл в Сполучених Штатах.

SDSU має тільки програму МВА в районі Сан-Дієго, який входить в число кращих в країні за версією Forbes, США Новини & World Report, і Bloomberg Businessweek. Це також єдиний підтримувана державою програма МВА в Південній Каліфорнії, який входить в число кращих в країні по військовій Times. (Рейтинг & Почесті) Через ряд консультативних рад, наставництво програм і освітніх центрів, коледж розробив давні зв'язки з бізнес-спільнотою, надаючи нам реальної розуміння на навички і освіту, необхідні для наших випускників, щоб стати цінним в світовому ринку. Нижче наведено перелік деяких з інноваційних ресурсів і програм, пропонованих студентам SDSU:

З багато студентів висловлюють талант підприємництва, національно визнаних Lavin Центру підприємництва і недавнім додаванням підприємництва неповнолітнього пропонованої всіх студентів, незалежно від майора надає студентам освітню основу, необхідні для створення успішного підприємства.
В якості одного з перших в своєму роді на західному узбережжі, то Wells Fargo Financial Markets Лабораторія пропонує бізнес-студентів і викладачів інструменти, щоб дослідження, обробляти і аналізувати в режимі реального часу економічних і фінансових даних.
Продаж професійного і управління продажами спеціалізація була розроблена з компанією 3М у відповідь на зростання світового попиту на випускників вузів з продажів і управлінських навичок. SDSU є одним з усього лише двох університетів в штаті Каліфорнія, щоб запропонувати програму продажу спеціалізації студентів.

Ці ресурси і програми представляють собою лише невелику частину багатих пропозицій, доступних для студентів SDSU в.

Наш видатний дослідження, нагородами факультет і відданість розвиваються класів і курсових, призначених для вирішення завдань сучасного бізнесу місці коледжу SDSU ділового адміністрування серед елітних бізнес-шкіл з усього світу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

San Diego State University

За рейтингом # 4 по всьому світу - SDSU MBA в галузі управління спортом готує студентів, щоб зустріти виклики та вимоги кар'єри у спорті. Дата початку січня 12 місяців ін ... [+]

ВИБЕРИТЬСЯ ОДНОМУ ТОП-5 БЕЗКОШТОВНИХ СТУДЕНТІВ МАЙСТЕРУ У СПОРТИВНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ В МИРІ СПОРТУ БІЗНЕС-МАГАЗІН 2017

Університет штату Сан-Дієго. Сильні активи Вибираючи правильну програму випускників для вивчення спортивного бізнесу, існує цілий ряд факторів, які слід враховувати. Нижче наведено основні причини, через які ми вважаємо, що SDSU Sports MBA є ідеальним місцем для проведення MBA, орієнтованого на спорт. Ми вважаємо, що наш недавній рейтинг № 4 в глобальному масштабі у Business Sports International, провідний рейтинг для програм післядипломної спортивної комерції, відображає роботу, яку ми та наші випускники внесли, щоб зробити це найвищим вибором для амбітних студентів. Крім того, Коледж бізнесу Фаулера займає 50 найкращих американських бізнес-шкіл. ... [-]

США Сан - Дієго
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program