Прочитайте офіційний опис

Розкрити свій потенціал

Ми - Roosevelt University

Roosevelt University - це незалежний, некомерційний, столичний університет з двома окремими університетськими містечками, розташованими в центрі Чикаго та передмісті Шаумбург, штат Іллінойс. Завдяки багатій історії та прогресивним навчальним програмам, що складаються з 116-градусних програм, ми прагнемо до найвищих стандартів академічної майстерності. Наш нагородами факультет і видатний персонал пишаються тим, що наголошують надзвичайно різноманітні студенти Рузвельта на межі досягнень, надихаючи трансформацію життя та спільнот через принципи соціальної справедливості.

Ви - Roosevelt University .

Це було правдою, оскільки ми відкрили наші двері в 1945 році: студенти Рузвельта роблять нас, хто ми є. Через сім десятиліть ми залучаємо широкий спектр вчених, різноманітних за віком, статтю, етнічністю, фоном, інтересом та точкою зору. Наша активна життєва та навчальна спільнота людей поєднує в собі повноцінне, прогресивне навчальне середовище Рузвельта. Якщо ви вступний першокурсник, продовжує дорослих учнів, транслювати, онлайн або студентам, Рузвельт викличе вас, щоб перевершити очікування та мати своє майбутнє.

Реальний доступ.

Завдяки наявності двох навчальних закладів, гнучких курсів навчання, онлайнових курсів та численних варіантів ступеня, Roosevelt University пропонує освіту, яка відповідає вашим потребам, досягнення ваших цілей кар'єри. Наша прогресивна суміш прикладного вивчення, розвитку лідерства та професійної діяльності забезпечує випускників практичними навичками, необхідними на сучасному конкурентному ринку праці.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Roosevelt University

Ступінь магістра ділового адміністрування призначений для студентів, які хочуть підготуватися до виконавчої та керівні посади як в приватному і державному секторах. ... [+]

Про програму

Ступінь магістра ділового адміністрування призначений для студентів, які хочуть підготуватися до виконавчої та керівні посади як в приватному і державному секторах. Ступені включає в себе широку підготовку в області управління бізнесом, при цьому можливості для концентрації в конкретних бізнес, пов'язаний області. Наголос робиться на розвиток рішення проблем і прийняття рішень здібності. Вибір програми МВА є складним завданням. Ви повинні розглянути наступні питання: - Репутація програми - Якість факультету - Коледжу "доступ" до бізнес-спільноти - Коледжу фокус і галузей знань - Вартість програми - Досягнення випускників - Умови прийому - Часу, щоб заробити ступеня - Розташування кампусів - Наявність курсів Для багатьох дорослих, що живуть у столичному Чикаго, MBA Університету Рузвельта саме те, що їм потрібно. В Університеті Рузвельта, ми вважаємо, що ми пропонуємо найбільш інноваційні MBA в районі Чикаго. MBA Рузвельта представляє повне переосмислення того, що ми вчимо і як ми вчимо. Основна увага в процесі навчання є спільною відповідальністю студента і викладача. Наші класи маленькі, особисті контакти. Ми підкреслюємо, командна робота і групові проекти, причому багато аналізи випадок, який включає в себе письмові та усні доповіді. Перш за все, ми очікуємо, що кожен студент внести свій внесок в освіту своїх колег, вважаючи, що дорослі учні мають значний досвід, щоб поділитися з однокласниками. ... [-]

США Schaumburg Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Roosevelt University: It Takes Only One