Rady School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Rady School of Management в UC San Diego розвиває етичних та підприємницьких лідерів, які роблять позитивний вплив у світі завдяки інноваціям, співпраці та знанням.

Наші цінності

Наша культура співпраці базується на п'яти основних цінностях інновацій, впливу, співпраці, доброчесності та ризикованості.

Наше майбутнє

За 14 років наші студенти та випускники розробили понад 150 компаній, щоб приносити користь іншим та впливати на інноваційну економіку в нашому регіоні, державі, країні та світі. Ми продовжуватимемо набирати кращих викладачів, залучати провідних науковців та створити клімат для інноваційного співробітництва в бізнесі та науковому дослідженні.

Rady пропонує повну програму MBA , дві програми FlexMBA для працюючих професіоналів, магістр фінансів , повний робочий день та FlexWeekend (починаючи з 2021 року) магістр наук з бізнес-аналітики , магістр професійного бухгалтерії , к.е.н. програми , а також курси бакалаврату та виконавчої освіти. Рядок УК Сан Дієго включає 16 лауреатів Нобелівської премії (колишній та нинішній викладачі) та вісім одержувачів премії Фонду Макартура. Школа Раді знаходиться в центрі цих досліджень, розробок та інновацій - вона лежить в основі нашої навчальної програми та нашої академічної моделі.

Глобальний інститут

Rady School of Management в Університеті Сан-Дієго є професійною школою в одному з найвищих рейтингових закладів у США за вищою освітою та науковими дослідженнями. Створена в 2003 році та акредитована AACSB International (Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу) у 2011 році, школа Раді - єдина нова бізнес-школа, створена в американському звіті News & World Top 10, що займає рейтинг серед державних науково-дослідних університетів за останні 30 років та є однією з наймолодших у країні, яка коли-небудь здобула визнання AACSB.

UC San Diego визнаний одним з провідних університетів у світі та пощастило отримати культурний різноманітний міжнародний студентський орган. Школа Раді сприймає культурне включення як важливе значення для тканини школи. Різноманітність є основою для творчості, інновацій, проникливості та особливо для розуміння, і все це сприяє мозаїці, яка робить нашу школу Раді такою неординарною.

Школа Раді прагне залучити, привітати та залучити все місцеве та міжнародне населення. Спільнота Сан-Дієго здобуває інтелектуальну стимуляцію, культурне збагачення, соціальну прихильність та глобальне розуміння різних груп населення.

Розташування

Сан - Дієго

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 Сан - Дієго, Каліфорнія, США
Телефон
+1 858-534-9000

Акредитації

AACSB Accredited

Програми