Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Наше завдання

Радійська школа менеджменту розробляє етичних та підприємницьких лідерів, які роблять позитивний вплив у світі через інновації, співпрацю та знання.

Наші цінності

Наша спільна культура базується на п'яти основних цінностях: інновація, вплив, співпраця, цілісність та прийняття ризику.

Наше майбутнє:

У наші 14 років наші студенти та випускники розробили понад 150 компаній для наслідування для інноваційної економіки в нашому регіоні, штаті, країні та світі. Ми продовжуватимемо залучати провідні факультети, залучати провідних учених-вчених і створити умови для інноваційного бізнесу та науково-дослідницького співробітництва.

Rady пропонує повний робочий день програми МВА , дві програми FlexMBA для працюючих фахівців, програму магістра фінансів , магістра в галузі бізнес-аналітики , програму кандидата наук , а також курси для студентів та вищих навчальних закладів. Серія UC San Diego включає 16 нобелівських лауреатів (колишніх і нинішніх факультетів) та 8 отримувачів нагороди Фонду Макартура. Раді школа знаходиться в поєднанні з цим дослідженням, розвитком та інноваціями - це є основою нашого навчального плану та нашої академічної моделі.


Глобальний інститут

Радійська школа менеджменту в Університеті Сан-Дієго є професійною школою в одній з провідних установ США для вищої освіти та досліджень. Створена в 2003 році та акредитована AACSB International (Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу) в 2011 році, Rady School є єдиною новою бізнес-школою, створеним в US News

UC Сан-Дієго визнано одним із провідних університетів у світі, і йому пощастило отримати культурне різноманітне міжнародне студентське тіло. Раді школа охоплює культурне включення як важливе значення для тканини школи. Різноманітність є основою для творчості, інновацій, розуміння і особливо для розуміння, що все це сприяє створенню мозаїки, що робить нашу школу Rady такими незвичайними.

Школа Rady прагне залучати, вітати та залучати всі місцеві та міжнародні групи. Спільнота Сан-Дієго отримує від інтелектуальної стимуляції, культурного збагачення, соціальної прихильності та глобального розуміння різних груп населення.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Rady School of Management

MBA Full-Time - це занурення в інновації, розроблене для того, щоб надихнути ваше бачення майбутнього та надати вам знання для переміщення чудових ідей на ринок. ... [+]

Занурення в інновації

MBA Full-Time призначена для того, щоб надихнути ваше бачення майбутнього та надати вам знання для переміщення чудових ідей на ринок. Фахівці з повного робочого дня MBA є розумними, спільними, пристрасними до бізнесу інновацій, зацікавленими світами науки і техніки - і готові розпочати наступні етапи своєї кар'єри.

Кар'єра-орієнтована

Ми зосередимось на вашій кар'єрі з першого дня.... [-]

США Сан - Дієго
інформація
англійська
Денне навчання
21 - 30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Заочні і вечірні MBA

Rady School of Management

Неповний робочий день MBA - студенти Rady FlexMBA працюють професіоналами з пристрастю до інновацій та прагнення створити діловий успіх. Вони вивчають нові ідеї та можлив ... [+]

Частковий MBA (Rady FlexMBA)

Студенти FlexMBA працюють професіоналами з пристрастю до інновацій та прагнення створити діловий успіх. Вони вивчають нові ідеї та можливості, відкривають та розвивають шляхи трансформації бізнесу та світу.

Фахівці FlexMBA відрізняються своєю сьогоднішньою роллю і готові взяти на себе більшу відповідальність та зробити більший внесок. Неповний робочий день програми МВА дає студентам можливість задовольнити цілі, які вони та їхні організації встановили для їх освітнього та професійного розвитку.... [-]

США Сан - Дієго
інформація
англійська
Заочне навчання
24 - 30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 Сан - Дієго, Каліфорнія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 858-534-9000