Rady School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Rady School of Management в UC San Diego розвиває етичних та підприємницьких лідерів, які роблять позитивний вплив у світі завдяки інноваціям, співпраці та знанням.

Наші цінності

Наша спільна культура базується на п'яти основних цінностях: інновація, вплив, співпраця, цілісність та прийняття ризику.

Наше майбутнє:

Починаючи з 2003 року, наші студенти та випускники розробили понад 180 компаній, щоб приносити користь іншим та впливати на інноваційну економіку в нашому регіоні, державі, країні та світі. Ми продовжуватимемо набирати кращих викладачів, залучати провідних науковців та створити клімат для інноваційного співробітництва в бізнесі та науковому дослідженні.

Rady пропонує повну програму MBA , дві програми FlexMBA для працюючих професіоналів, магістр фінансів , штатний та FlexWeekend магістр наук з бізнес-аналітики , магістр професійного бухгалтерії , докторську програму , а також студенти та студенти курси виконавчої освіти. Рядок УК Сан Дієго включає 16 лауреатів Нобелівської премії (колишній та нинішній викладачі) та вісім одержувачів премії Фонду Макартура. Школа Раді знаходиться в центрі цих досліджень, розробок та інновацій - вона лежить в основі нашої навчальної програми та нашої академічної моделі.

Глобальний інститут

Rady School of Management в Університеті Сан-Дієго є професійною школою в одному з найвищих рейтингових закладів у США за вищою освітою та науковими дослідженнями. Створена в 2003 році та акредитована AACSB International (Асоціація з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу) в 2011 році, школа Раді - єдина нова бізнес-школа, створена в США News

UC Сан-Дієго визнано одним із провідних університетів у світі, і йому пощастило отримати культурне різноманітне міжнародне студентське тіло. Раді школа охоплює культурне включення як важливе значення для тканини школи. Різноманітність є основою для творчості, інновацій, розуміння і особливо для розуміння, що все це сприяє створенню мозаїки, що робить нашу школу Rady такими незвичайними.

Школа Rady прагне залучати, вітати та залучати всі місцеві та міжнародні групи. Спільнота Сан-Дієго отримує від інтелектуальної стимуляції, культурного збагачення, соціальної прихильності та глобального розуміння різних груп населення.

Розташування

Сан - Дієго

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 Сан - Дієго, Каліфорнія, США
Телефон
+1 858-534-9000

Акредитації

AACSB Accredited