Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

VISION ЗАЯВА

Ми прагнемо бути світового класу, інноваційні, студент-орієнтованих і наукомістких навчання спільноти, яке просуває бізнес, уряду і суспільства.

Місія

Ми готуємо осіб, щоб досягти успіху в своїй кар'єрі, брати участь в їх громадах, і вирішувати проблеми глобального ділового світу через наші інноваційні, науково обгрунтованих освіти і просвітницької роботи.

На міжнародному рівні Акредитований бізнес-школа

AACSB акредитації

The Пол коледж має виразну честь бути акредитовані AACSB International (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), прем'єра агентство акредитації для бізнес-шкіл, по всьому світу. AACSB акредитовані школи підтверджують свою прихильність до якості і постійного вдосконалення через строгий і всеосяжного огляду однолітків. Тільки 560 шкіл на міжнародному рівні досягли або перевищили суворі стандарти AACSB, щоб отримати цей елітний акредитацію.

AACSB Міжнародна акредитація гарантує зацікавлені сторони, бізнес-школи:

  • Управління ресурсами для досягнення динамічного і відповідної місії.
  • Попередній бізнес і управління знаннями через факультету стипендію.
  • Забезпечення високого калібру викладання якості і поточної програми.
  • Розвивайте значущої взаємодії між студентами та кваліфіковані викладачі.
  • Підготовка випускників, які досягли поставлених цілей навчання.

ACPHA Акредитація

Готельного менеджменту в Університеті штату Нью-Гемпшир також акредитована ACPHA (акредитаційної комісії за програмами в області гостинності адміністрації). ACPHA акредитація має дві основні мети: забезпечити якість програми і для надання допомоги в удосконаленні навчального закладу або програми.

NEASC Акредитація

Всі програми UNH також акредитована NEASC, Нової Англії Асоціація шкіл та коледжів. NEASC, найстаріша в країні регіональне accreditating агентство обслуговує понад 2000 державних і приватних установ в штаті Коннектикут, Мен, Массачусетс, Нью-Гемпшир, Род-Айленд і Вермонт, а також американські міжнародні школи в більш ніж 60 країн.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

В цьому повний робочий день, програма МВА прискореного, ви будете заробляти вчений ступінь від AACSB акредитованого установи в менш 1 року. ... [+]

Прийом заявок на ВОСЕНИ 2017 года !!

Наш новий та інноваційний навчальний план був розроблений спеціально для прискорення прогресу через цей високо-місце AACSB-акредитованій програмі МВА. Ми робимо це шляхом інтеграції курсів, визначивши ключові навички та поняття, необхідні для досягнення успіху в бізнесі, а потім допомогти вам освоїти ці навички та поняття через клас обговорення, випадків, гостьові лекції, і проектів.... [-]

США Дарем
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою