Прочитайте офіційний опис

Merit Business School Була заснована в 2012 році як аспірантура з якості бізнесу онлайн-MBA і Ступінь магістра ділового ступеня.

заслуга Це новий вид бізнес-школи сучасного сучасного, добре відвіданого студента. За допомогою нашої глобальної платформи навчання та систем онлайн-підтримки ми пропонуємо дійсно доступний доступ до якісних ділових програм для працюючих дорослих з усього світу. Наша мета - покращити доступ до системи менеджменту якості та професійних можливостей для лідерів бізнесу, власників та підприємців.

заслуга студенти впевнені, оптимістичні та етичні лідери, які виходять за межі національних кордонів. заслуга випускники мають кваліфікацію у критичному мисленні, вирішенні проблем, технологіях та презентаційних навичках - істотних рис для підприємницького та організаційного успіху.

Ми пишаємося тим факультетом практичного фахівця світового класу та відповідним навчальним планом, яке залучає студентів Кожен континент-Європа, Америка, І Азія. заслуга дає змогу дорослим людям отримувати доступ до якісної освіти будь-де та будь-де. Школа спочатку була названа виконавчою академією Скотсдейла і досі функціонує з Скоттсдейла, Арізона. заслуга Визнана в області випускної бізнес-освіти та підприємництва. заслуга Пишається тим, що представляє суворе, Американський стиль МВА глобальному студентському населенню, який хоче зберегти сучасні принципи та практику бізнесу. На 2016 рік Merit Business School пропонує повністю ліцензовану онлайн-програму МВА з гнучкими датами початку роботи та відповідними концентраціями - ідеально підходить для людей з обмеженим доступом, які хочуть просунути кар'єру або розпочати новий бізнес.

Акредитація

Бізнес-школа Merit Business є державною ліцензією та вирівнює свої програми із затвердженими Швейцарською мовою міжнародними стандартами акредитації. За заслуги здійснює висококласне навчання післядипломної освіти з використанням кількох оціночних заходів та працює з відповідними національними та спеціалізованими акредитаторами.

Іноземні студенти

Більше 80% студентів програми Merit є у неамериканських країнах, створюючи різноманітну та активну освітню спільноту. Міжнародні студенти, які не є громадянами або постійними мешканцями Сполучених Штатів, можуть подати заявку на вступ до програми Merit MBA та випускних сертифікатів. Через інтернет-природу нашої програми, Merit Business School не може видати документацію I-20, щоб міжнародні студенти МВА могли в'їхати до США за студентськими візами.

Тим не менш, завдяки своїм Глобальним навчальним порталом та видатними викладачами, Merit надає незрівнянну можливість міжнародним студентам МВА отримати доступне та якісне бізнес-освіта в американському стилі в Інтернеті. Там немає ценз осілості. Ви можете навчатися і навчатися там, де ви живете. Також існує безліч варіантів оплати.

Хочете дізнатися більше? Зверніться до представника Merit сьогодні та дізнайтеся, як зробити наступні кроки.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: