Прочитайте офіційний опис

Це Medaille College

Medaille College - приватний, несектантський чотирирічний коледж з кампусами в Буффало, Рочестері та Інтернеті. Medaille зосереджується на ваших успіхах як студент та як майбутній професіонал, пропонуючи програми для бакалавратів та аспірантів у практичному, навчальному середовищі на базі практикуючих у кампусі та у західній громаді Нью-Йорка.

Чому Медай?

Ми готуємо вас до похилого ставлення до громадянської стійкості та професійного успіху, надаючи вам ранній доступ до кар’єрного навчання. Ти робиш більше, ніж вчишся з підручників. Ви вчитеся, роблячи. Замість того, щоб читати, як застосовувати психотерапевтичні практики, ви спостерігаєте за сеансами справжніх професіоналів. Замість того, щоб вивчати старі бізнес-плани, ви працюєте з командою, щоб розробити нові плани, які рятують реальний бізнес у Буффало.

Ваша громада - це ваша аудиторія в Medaille College . Навчання поширюється далеко за чотири стіни лекційного залу. Ви виходите на поле і вирішуєте реальні проблеми, що стосуються вашої місцевої громади. Створіть алгоритм, який найкраще відповідає менторам з молоддю у Big Brothers Big Sisters. Ось так Медаль навчає вас бути етичним, громадянським відповідальним індивідом все життя.

Відносини, які ви будуєте в Медалі, також тривають все життя. Ви починаєте будувати професійну мережу в день, коли приїдете в кампус. Ваші інструктори ставляться до вас менше як до студента і більше, як до майбутнього колеги. Наші випускники завжди повертаються до кампусу для спеціальних серіалів ораторів, панельних дискусій або просто щоб сказати: "Привіт". Щойно ви станете членом сім’ї Медай, у вас з'явилася система підтримки, яка виходить за межі нашого кампусу Буффало, оскільки медальські медалі роблять різниці у всьому світі.

Ви можете змінити участь, беручи участь у студентських заходах, клубах та організаціях та легкій атлетиці. Medaille має клуб для майже будь-яких інтересів кар'єри та академічної програми. Будьте гравцем команди у спільноті чи в тренажерному залі, оскільки Медаї поле успішних атлетичних команд NCAA Division III для чоловіків та жінок. Незалежно від ваших інтересів, ми всі граємо в одній команді в Medaille. Ми всі Маверики.

Незалежно від того, який ти студент, Medaille College готує тебе до того, що буде далі. Медаль - це те, де ви є центром уваги. Тут ми орієнтуємося на ваш успіх. Тут коледж зустрічає кар’єру.

Місія

Місія Medaille College - це освіта та розвиток уповноважених людей на здобуття навчальних досягнень, успіх у кар’єрі та громадянську участь, тим самим сприяючи здоровій, різноманітній демократії.

Бачення

Medaille College буде відомий як лідер у наданні натхнення та можливостей студентам, викладачам, викладачам, випускникам та громаді, підтримуючи академічний розвиток, позитивну особистісну трансформацію та сильне почуття громадянських настроїв.

Цінності

Цікавість

Ми прагнемо надихати інтелектуальну цікавість та чудо, як основу для навчальних, професійних та громадянських досягнень. Ми присвячені збереженню та підтримці освітнього середовища творчості, пристрасті та інновацій.

Досконалості

Ми прагнемо підтримувати та підтримувати культуру інтелектуального та особистісного зростання. Ми заохочуємо досягнення найвищих рівнів навчальних, громадянських та особистих досягнень.

Цілісність

Ми прагнемо забезпечити атмосферу довіри і будемо активно залучати світ чесністю, повагою, відповідальністю, гідністю та співчуттям. Ми дотримуємось найвищих стандартів етики та особистої відповідальності.

Громада

Ми цінуємо співтовариство як об'єднання різних людей, які прагнуть створити всеохоплююче, підтримуюче та співпрацююче суспільство.

Де коледж відповідає кар'єрі

Студенти Медаї навчаються, роблячи. Ви більше, ніж читаєте про те, як лікувати хвороби, керуєте лікуванням живих тварин у найсучаснішій лабораторії. Ви не просто пишете сценарій для телевізійної трансляції, ви продукуєте один концерт в студії. Medaille має інтерактивні лабораторії, які надають вам неоціненний практичний досвід.

Що краще підготуватися до своєї майбутньої кар’єри, ніж навчитися на робочому місці разом з реальними професіоналами? Досвідчене навчання лежить в основі програми «Перевага Medaille», коли ви знаходитесь у цій галузі зі стажуванням, рецептурою та завданнями для викладання студентів. Подальше збагачення відбувається завдяки серіям ораторів, командному та когортному навчальному середовищу та спостереженням. Проект Capstone - це ваша можливість підбити підсумки і створити змістовні рішення реальних питань у вашій галузі. Ви будете краще підготуватися до роботи своєї мрії, ніж до своєї конкуренції, тому що ви пережили, як це на робочому місці, і знаєте, як вирішувати реальні проблеми.

Навчання, яке базується на практиці, орієнтоване на студентів та досвід, робить Медай місцем, де коледж зустрічає кар'єру.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Ділан Гілліс / Не знімайте

Наш Наріжний камінь - Успіх студентів

Основне досягнення, над яким ви працюєте у вищій освіті, - це ступінь. Medaille College має перевірену систему, яка допоможе забезпечити ваш успіх у навчанні та своєчасне закінчення навчання. Центр академічної підтримки, послуги з інвалідністю, консультаційний центр та планування кар'єри - це основи Центру успішності студентів Medaille. Ця функція "єдиного вікна" функціонує на тій самій меті: якнайшвидше здобути бажаний ступінь.

Як це досягається? Через близьке наставництво та керівництво. Викладачі та консультанти допомагають вам розробити плани успіху в навчанні, нададуть вам підтримку, необхідну для досягнення успіху в класі, допоможуть скласти графіки занять, допоможуть вам поставити досяжні цілі та закінчити вас вчасно. У Medaille створені системи, які ставлять вас у найкраще становище для досягнення успіху. Ти ніколи не залишишся без когось, до якого можна звернутися за настановою. Ваші наставники досі практикують професіоналів. Вони надають вам уявлення про те, що потрібно для реалізації повного потенціалу на робочому місці. Medaille ставить вас на шлях до академічного та професійного успіху.

Варіанти освіти та можливості

Medaille College отримує вам ступінь, яку ви хочете, швидко та економічно вигідно. Не дозволяйте нічого перешкоджати досягненню Вашого повного потенціалу. Незалежно від того, де ти знаходишся в житті, Medaille має різноманітні варіанти та можливості навчання. Ви можете визначити графік і формат, який працює для вас. Зрештою, ми всі працюємо над тією самою метою: Ваше закінчення.

Ви можете подумати, що часу на освіту дуже мало. Ми розуміємо, що життя може заважати. Ось чому Medaille пропонує різноманітні способи доставки, щоб допомогти вам заробити бажаний ступінь, при цьому все одно піклуючись про щоденні обов'язки. Medaille полегшує вам реєстрацію на заняття та підготовку до кожного курсу індивідуально. Ви точно знаєте, чого очікувати в кожному з ваших занять. Сюрпризів немає. Гібридність медальської освіти означає, що ви отримуєте те саме, орієнтоване на студентів, досвід, на практиці, незалежно від того, чи будете ви відвідувати заняття в кампусі чи в Інтернеті.

Громада - це ваш клас

Те, що ви переживаєте та робите в громаді, допомагає формувати не тільки ваше майбутнє, але й майбутнє інших. Студенти Медаї навчаються поза чотирма стінами класу. Ваша громада - це ваше середовище навчання. Завдяки активному навчанню та EQUIP, Medaille College зосереджується на громадянській стійкості. EQUIP навчає студентів, як визначати, оцінювати та вирішувати реальні проблеми у власних громадах. Кожен студент здатний до великих змін і викладачі пов'язують навчання на території кампусу з реальним вирішенням проблем. Те, що ви сьогодні дізнаєтесь, завтра застосовується і впливає на ваше співтовариство. Ваша освіта в Medaille позитивно впливає на ваше оточення.

Наприклад, студенти з математики розробили алгоритми сумісності, щоб допомогти старшим сестрам-братам краще відповідати волонтерам та створювати міцніші зв’язки. Студенти магістра ділового адміністрування розробляють бізнес-плани для нових або складних підприємств у Буффало. Наприклад, «Остерія 166» тепер є визначним рестораном у центрі міста завдяки новаторським студентам «Медай», які розробили креативну бізнес-стратегію, яка започаткувала її успіх.

Справжній успіх - це коли ти розумієш, наскільки ти можеш бути впливовим. Студентів Медаї з першого дня навчають громадянській відповідальності. Досліджуйте свою спільноту, розумійте своє основне, залучайте себе та здобувайте нові знання. Ось як ти зміниш свою громаду в Медаї, де коледж має кар’єру.

Про Медаль Буффало

Кампус Буффало в Medaille College знаходиться в самому центрі міста і ділиться культурним розмаїттям та духом відродження Буффало. Розташований у зручному місці на перехресті Маршрут 198 та Парксайд-авеню, кампус знаходиться в декількох кроках від парку Делавер, величезного центрального місця всесвітньо відомих парків та паркових систем архітектора Фредеріка Лоу Олмстеда.

Медаль знаходиться в декількох хвилинах від професійних видів спорту, мистецтв та культури міста Буффало. Незалежно від того, чи ви новачок у цьому районі, чи все життя прожили у Західному Нью-Йорку, легко скористатися всім, що можуть запропонувати Коледж та Буффало.

Окрім парку Делавер, до зоопарку Буффало розташований неподалік від зоопарку Буффало, розташований поблизу художньої галереї Олбрайт-Нокс, музею науки Буффало та відродженої набережної в центрі коридору, відомої як Canalside. Крім того, до Ніагарського водоспаду та Торонто можна дістатися за 30 - 90 хвилин їзди.

Ознайомившись з містечком Медаля, ви відкриєте ще більше варіантів. Відпочиньте, захопивши каву в кафе Commons, попрацюйте у фітнес-центрі площею 3 000 квадратних футів або навчайтеся у лаунжі біля вогнища. Крім того, наші аудиторії створені, щоб надати вам навички та досвід, необхідний для успіху в реальному світі.

Пропонуючи достатню парковку, до кампусу легко дістатися на автомобілі, автобусі або залізниці метро. Medaille College обслуговується станцією швидкого проїзду NFTA Humboldt-Hospital, а циркуляційний трансфер часто курсує між допоміжною парковкою в зоопарку Буффало та кампусі.

Про Медай Рочестер

Розташований поруч із Зовнішньою петлею Рочестера (I-390/590) у Брайтоні, кампус Рочестера Medaille призначений для надання студентам інструментів та технологій, необхідних для успіху в навчанні.

У закладі є дев'ять аудиторій, кожний з яких вміщує 24 учнів та має власний пакет технологій. Класні кімнати оснащені аудіовізуальними посібниками та їх проводять для доступу до Інтернету. Кожна група студентів має поштову скриньку в крилі аудиторії.

Бібліотека футів площею 700 квадратних метрів включає комп'ютерні робочі станції та багатоцільове приміщення, яке забезпечує простір для зустрічей та семінарів до 60 осіб. Доступна для використання студентами до і після занять, бібліотека пропонує різноманітні корисні ресурси, такі як поточні періодичні видання, підручники з ділових довідників та популярний вибір з тем управління, людських ресурсів та лідерства.

Адміністративні офіси на кампусі включають послуги для студентів, академічні послуги та вступ.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Medaille College

Програма магістра ділового адміністрування (MBA) забезпечує освіту з бізнесу для студентів, зацікавлених розуміти робочу природу бізнесу в конкурентному середовищі. Курси ... [+]

Програма магістра ділового адміністрування (MBA) забезпечує освіту з бізнесу для студентів, зацікавлених розуміти робочу природу бізнесу в конкурентному середовищі. Курси програми MBA інтегрують теорію та застосування з різних дисциплін, включаючи бухгалтерський облік, економіку, фінанси, маркетинг, управління людськими ресурсами та стратегічне управління серед інших. Мета цієї програми полягає в тому, щоб перетворити студентів на цілком освічених осіб, які приймають рішення, які розуміють природу бізнесу як системи, з інструментами та методами, застосовними до найрізноманітніших бізнес-ситуацій.... [-]

США Буйвол Рочестер
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 5 семестри
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Medaille College ~ Kevin I. Sullivan Campus Center Tour

Address
Agassiz Circle,18
14214 Буйвол, Нью-Йорк, США
Address
South Winton Road,1880
14618 Рочестер, Нью-Йорк, США