Прочитайте офіційний опис

Марконі Міжнародний університет є інноваційним університет, що мають ліцензію Флорида Департамент Комісія у справах освіти для незалежних Освіта- CIE.

Місія мМО полягає в задоволенні потреб міжнародних і вітчизняних студентів, пропонуючи їм різні можливості вчитися в вищої та післявузівської рівня, гнучкий графік, безперервної подачі заявок, онлайн-класи, віртуальні лабораторії та симуляції.

5k

Університет займається значним досліджень та інновацій відповідно до змін в суспільстві і прогресу, сприяння використанню інноваційних методик навчання шляхом об'єднання передових технологічних рішень з використанням традиційних заходів, таких як лекції, практикуми та семінари. Прагнення до досконалості і якості надихає наші програми, які готують студентів до лиця глобальні зміни і успішно застосувати свої академічні знання в реальних життєвих ситуаціях.

Місія Марконі полягає в наданні інноваційних та доступних освітніх програм високої якості і можливості для навчання як вітчизняних, так і іноземних студентів, так, з використанням новітніх технологій і реагування на потреби студентів в їх прагненні до академічної, особистої і професійної чесності.

Чому вибрати Marconi International

  • Висококваліфіковані міжнародний факультет - програми, пропоновані англійською та іспанською мовами - доступ до служб підтримки та профорієнтаційну наведення - в середньому 12 студентів в класі з індивідуалізованої турботою і увагою - дидактична підтримка англійською та іспанською від спеціалізованого викладачів і співробітників - мультикультурний навчальне середовище - доступ до міжнародної мережі європейських і міжнародних університетів

Програма MIU Стажування

Обидва Міжнародні та американські студенти можуть подати заявку на частину програми МАРКОНІ інтернатуру в США, Азії і Європі.

Можливості, такі як цінні професійні знання в міжнародному середовищі, подорожувати і культури в таких містах, як Гонконг, Шанхай, Сінгапур, Рим і великих містах США.

Стажування пропонуються провідними компаніями, що мають відношення до галузі дослідження. Зацікавлені студенти повинні повідомити в момент реєстрації, якщо вони готові застосувати і кандидати будуть обрані компаніями відповідно до такими критеріями, як мовні здібності, роботи професійного досвіду і наукових результатів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Marconi International University - Miami

IMBA спеціально розроблений для високодохідних людей, які хочуть зробити наступний важливий крок у своїй кар'єрі, зосереджуючи увагу на розвитку глобальної кар'єри як стр ... [+]

IMBA спеціально розроблений для високодохідних людей, які хочуть зробити наступний важливий крок у своїй кар'єрі, зосереджуючи увагу на розвитку глобальної кар'єри як стратегічного рівня прийняття рішень на передньому краї теорії бізнесу та практики управління. Поширюючи ключові дисципліни, такі як фінанси, менеджмент, економіка, маркетинг, операції та стратегію, студенти отримують навички та знання, необхідні для управління через відділи, ринки та цілі організації.... [-]

США Майамі
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Marconi International University - Miami

Marconi International University
Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Майамі, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
+1 305-266-7678