Прочитайте офіційний опис

Про Лойолу

Loyola University Maryland є єзуїтським католицьким університетом, який займається освітніми і духовними традиціями Товариства Ісуса і розвитком всієї людини. Відповідно, Університет надихає студентів на навчання, лідерство і служіння в різноманітному і мінливому світі.

В Лойолі ідеали, які керували єзуїтськими університетами протягом майже 500 років - академічне перевага, кура персоніс , сервіс, справедливість, різноманітність і цілісність - серед інших, продовжують формувати академічні, соціальні та духовні переживання, які ми пропонуємо нашим студентам. програми, які ми проводимо, і відносини, які ми будуємо з громадами, які нас оточують.

110784_rsz_adobestock_61764258.jpg

Місія Лойола

Лойола прагне підготувати студентів як для студентів, так і для випускників, для життєво важливих професійних послуг та лідерства. У Лойолі це означає, що навчальний план є строгим, а очікування викладачів високі. Студентам пропонується зрозуміти етичні аспекти особистого і професійного життя і вивчити свої власні цінності, погляди і переконання.

На додаток до академічних курсів, місія єзуїтів підтримується через різноманітні програми та заходи, які спонсоруються різними університетськими кафедрами.

Заява про бачення

Виховання у чоловіків і жінок співчуття і компетентності, пронизане прагненням шукати у всьому речі більшу славу Бога, являє собою тривале прагнення Loyola University Maryland . Ідея, спочатку висвітлена Св. Ігнатієм Лойолою, засновником Товариства Ісуса і тезком нашого університету, продовжує орієнтувати Лойолу, оскільки вона прагне привести студентів, викладачів, співробітників, випускників і друзів до обіцянки дослідженого. життя інтелектуального, соціального і духовного розрізнення.

У досягненні цих цілей, Лойола стверджує сміливе бачення, яке Університет зможе досягти, надаючи студентам ліберальної освіти, що перетворює їх, що гарантує, що вони надають найвищу цінність інтелектуальному життю, і що прищеплює їм розуміння того, що керівництво Служба у світі тісно пов'язана. Аналогічно, Лойола буде визнаним лідером у випускній освіті, пропонуючи програми, які реагують на потреби професійних і академічних спільнот, якими вона служить, надихаючи своїх випускників на лідерство, і впроваджуючи в них знання, що обслуговування більшого світу є Визначення міри їх професійної відповідальності повністю зрозуміло.

У всьому цьому Лойола завжди буде пам'ятати про заповіт єзуїтів, що метою всієї освіти в кінцевому рахунку є облагородження людського духу.110787_rsz_adobestock_206335315.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Loyola University Maryland

MBA (ELMBA) - це повна, однорічна когортна програма, призначена для випускників коледжів та професіоналів першої кар'єри. Когорти складаються з різних осіб з великою різн ... [+]

MBA (ELMBA) - це повна, однорічна когортна програма, призначена для випускників коледжів та професіоналів першої кар'єри. Когорти складаються з різних осіб з великою різноманітністю освітніх та професійних навичок, які піддають студентів у програмі цінних мереж, які виходять далеко за межі аудиторії. Нещодавно школу бізнесу Селлінгера було названо «Кращою» бізнес-школою Princeton Review у щорічному рейтингу бізнес-шкіл 2019 року. MBA Центральна також класифікувала програму серед "ТОП-50 найшвидших МВА", заснованих на акредитації, навчанні та престижі.... [-]

США Baltimore
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

What's Your Strong Truth?