Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАШІ ПРОГРАМИ

Університет Цинциннаті Карл Х. Лінднер Коледж бізнесу неодноразово був названий один з кращих бізнес-шкіл в Сполучених Штатах з джерел, таких як США Новини & World Report, Bloomberg Businessweek і The Princeton Review. Так само, як важливо, ми були AACSB акредитовані (честь зароблену тільки 15% світових бізнес-шкіл) з 1919 року. Ми пропонуємо студентам національно-ранжируваних програму МВА, а також вісім програм спеціалізованих магістерських, шість з яких входить в число 10 кращих програм в Сполучених Штатах. Наша програма МВА була недавно визнаний № 1 в Сполучених Штатах Америки на основі нашого академічного якості, успіху в працевлаштуванні і навчання доступності.

Наші програми поєднують перетворює навчання в класі з реальним досвідом навчання. Наші студенти мають незліченні можливості для участі в регіональних, національних і глобальних змагань випадку, отримати практичний досвід під час роботи над проектами для глобальних клієнтів, таких як Procter & Gamble, Келлога і Citi, а також навчання за кордоном в Північній Америці, Південній Америці, Європі та Азії.

Оскільки спеціалізація дає можливість для вас по-справжньому опанувати нову дисципліну і значно просунути свою кар'єру і заробляти влада, ми пропонуємо студентам можливість спеціалізуватися їх ступенями з одним з більш ніж 20 випускників сертифікатів, починаючи від функціональних областей, таких як маркетинг, фінанси і операції для міждисциплінарних питань, таких як аналіз даних, інновації та підприємництво.

НАШЕ МІСЦЕ

Університет Цинциннаті розташований в Цинциннаті, штат Огайо, один з найбільших бізнес-центрів в Сполучених Штатах. Чотириста компаній в списку Forbes 500 мають присутність в Цинциннаті і міста Цинциннаті є домом для штаб-квартири більше Fortune 500 компаній на душу населення, ніж в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі або Чикаго. Справді, у світі штаб-квартирі семи зі списку Fortune 500 компаній розташовані в 3 милях від університету в університетському містечку Цинциннаті. Тому що так багато великих компаній, так близько до кампусу, керівників має широкі можливості для гостьової лекції в наших класах і відвідувати різні наші на кампусі заходи і змагання.

CNN Money недавно було названо Цинциннаті один з 6 кращих місць в Сполучених Штатах, щоб почати свій бізнес і Forbes займає наше місто, як 7-й високого середнього доходу в Сполучених Штатах на основі вартості життя. Mashable займає Цинциннаті самий соціальний місто в Сполучених Штатах, Movoto оцінив це один з топ-10 найрозумніших міст в країні, і журнал Kiplinger займає Цинциннаті його # 1 кращий вибір для «гарячих точок» і один з 10 найбільших міст в Сполучених Штатах Штати для молодих дорослих.

наш університет

Університет Цинциннаті є домом для 44000 студентів і наші випускники в даний час проживають у всіх п'ятдесяти штатах і в 125 країнах по всьому світу. Більше 4000 іноземних студентів взяли участь в Університеті Цинциннаті в 2015-16 рр навчальний рік, і наш університет був недавно визнаний # 5 найбільш гостинних університет в світі Міжнародній студентській барометр. Крім того, в університеті Цинциннаті недавно був названий одним з «найкрасивіших містечок світу» в журналом Forbes.

Розташування

Цинциннаті

Carl H. Lindner College of Business

Address
College of Business
Carl H. Lindner Hall
University of Cincinnati
2925 Campus Green Drive
Cincinnati, Ohio 45221-0020

45221-0020 Цинциннаті, Огайо, США
Телефон
+1 513-556-7020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited