Прочитайте офіційний опис

Kelley School пропонує бізнес-освіту топ-рівня зосереджені на направляючи вас до вашого власного істинного успіху.

У Kelley школі бізнесу, ми знаходимося в бізнесі створення кар'єри імпульсу. Наші студенти мають талант, щоб досягти успіху, смирення, щоб рости і завзятість, щоб наполегливо домагатися поставленої мети. Цей дух-в поєднанні з освітою, що тільки еліта Kelley School може поставити-результати випускників, що володіють знаннями і навичками, необхідними для вирішення нових завдань, щоб зробити позитивні зміни можливі і внести свій вклад в їх організації з самого першого дня.

У нас є своє коріння в першому курсі справи, пропонованих в коледжі Індіани в Блумінгтоні в 1830 році. Індіана Коледж виріс бути Університет Індіани, і школа комерції і фінансів, створена в 1920 році, виріс бути Kelley Школа бізнесу. Ми запропонували бізнес-курси на нашому кампусі Індіанаполісі з 1916 року, реалізується виконавче освіту в 1952 році і просування бізнес-освіти в глобальному масштабі. Наш графік демонструє понад 100 років ділової досконалості.

про Kelley

Рекрутери кажуть нам, що вони шукають наших студентів і випускників для їх позитивного, працьовитого відносини і їх впевненості, що виходить від реального світу, який можна застосовувати освіту нашого факультету поставити на кожному рівні ступеня.

Наші викладачі вимагають, і отримати, кращий з наших студентів. Студенти Kelley навчитися водити результати. Це якість знаходить своє відображення в нашій виключній студентських робочих місць пропонують ціни, репутація наших кар'єрних послуг і наша глобальна позиція як топ бізнес-школи.

банер

Перехід від моменту до імпульсу

Є моменти в житті значення. Вони бувають у будь-якому місці, в будь-який час. Спалах натхнення для нового бізнесу, введення в якості наставника, посадка велика робота-вони поворотні моменти, які визначають вас. І без належної підготовки і підтримки, що всі вони є: поодинокі моменти, які закінчуються, коли вони закінчуються. З Kelley, ці моменти вибухають в ланцюгових реакцій можливості. Ви не просто приготували для них; ви в змозі провести їх, щоб направляти себе до вашого власного істинного успіху.

банер

Місія

Місія Kelley школи бізнесу полягає в перетворенні життя студентів, організацій і суспільства за допомогою управління освіти і наукових досліджень. Наша мета полягає в тому, щоб зробити: а) студенти, які є громадянами світу, які роблять позитивний вплив на їх організації та на громади, в яких вони живуть, і б) дослідження, яке просуває теорію і практику. Підкреслимо, спільний підхід, який заохочує створення партнерств з доданою вартістю серед викладачів, студентів, випускників, інших університетів та академічних підрозділів в IU, так і з приватним сектором, а не для некомерційних організацій.

У Kelley School, ми прагнемо підтримувати систему цінностей, заснованих на:

  • Етичну поведінку і цілісність
  • Досконалість, професіоналізм і гордість у всьому, що ми робимо
  • Особиста ініціатива і особиста відповідальність
  • Повне залучення всіх наших викладачів і співробітників в підгортаючи місії школи
  • Поточні інновації в наших програмах і стипендії
  • Дух співробітництва, ввічливість, повагу і колегіальним поведінки у всіх контекстах
  • Відкритий і прямолінійний зв'язок
  • Різноманітність і залученість і
  • Просто і справедливе визнання за виконання
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Глобальний MBA

Kelley School of Business Indiana University

Келлі-Манчестер Global MBA - це унікальна можливість заробити два магістратура з двох провідних бізнес-шкіл та зробити глобальні зв'язки. Ви дізнаєтесь в Інтернеті та осо ... [+]

Заробіть два магістра в двох елітних бізнес-школах

Келлі-Манчестер Global MBA - це унікальна можливість заробити два магістратура з двох провідних бізнес-шкіл та зробити глобальні зв'язки. Ви дізнаєтесь в Інтернеті та особистому навчанні, включаючи варіанти відвідування семінарів у Дубаї, Гонконгу, Манчестері, Сан-Паулу, Шанхаї та Сінгапурі.

Ця подвійна програма МВА спільно здійснюється Школи Бізнесу Келлі та Магістерською бізнес-школою Альянсу Манчестер Бізнес Школа - найуспішніші установи з США та Великобританії визнані у всьому світі за їх інноваційні бізнес-навчальні програми.... [-]

США Блумінгтон Великобританія Манчестер
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Location address
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Індіана, 47405 US
Social Media
Location address
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Індіана, 46202 US
Social Media