Krannert Executive Education, Purdue University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ОСВІТА ДЛЯ ВИКОНАННЯ ЦІЛЕЙ

Вища освіта в Університеті Пердью пропонує програми відповідно до індивідуальних цілей та потреб компанії.

  • Робочі фахівці заробляють Executive MBA, щоб підготуватися до негайних та довгострокових цілей кар'єрного росту.
  • Промислові фахівці розробляють навички управління протягом всього лише одного тижня в наших програмах професійного розвитку з відкритим колом.
  • Компанії користуються нашими власними програмами, розробленими для задоволення унікальних потреб своєї організації.

Незалежно від ваших особистих цілей або компанії, вивчіть, як програма Krannert Executive Education може допомогти вам досягти та перевищити їх!

Чому Краннерт?

Завтра бізнес-лідери будуть тими, хто говорить на інноваційній мові, - хто вміє аналізувати дані, розвивати та статистично виправдовувати творчі ділові рішення, а також приймати нові технології на ринок. Якщо ви замислюєте себе одним з цих лідерів, Школа менеджменту Краннерта - це місце, де ви хочете бути. Всесвітньо відомий дослідницький університет, який має багаторічну історію лідерства в галузі науки та техніки, живе всередині всесвітньо відомого університету, пропонує більше аналітичного бренду бізнес-освіти, що вирішує проблеми, та більш практичним підходом до наукових досліджень. . На відміну від будь-якого іншого місця в Краннерті, ви навчитеся вчитися, як шукати, досліджувати та мислити новими способами. Тим не менш, ви будете занурені в спільну, робочу та етичну культуру, яка надає м'які навички лідерства, як розвивати та поширювати бачення, а також дипломатично впливати на реалізацію інших. Ось чому Краннерт. Тут починаються світові лідери бізнесу. Розгляньте більш повний погляд на досвід Краннерта.

Purdue Brand of Business

"Х'юстон, ми маємо проблему ..." Натхненний однією з найбільш тривалих подій в американській історії, ця знакова фраза стала словесним "бат-сигналом" для гострих розумів, які можуть швидко адаптуватися та швидко реагувати на мозкова швидку ситуацію . Це також ідеальний знімок того, чому бізнес-студенти в Краннертській школі менеджменту випускників з переконливими перевагами. Зважаючи на те, що одна з елітних бізнес-шкіл країни, Краннерт працює близько до найуспішнішої інженерної школи, що випускає 23 аполлона та інших космонавтів NASA - набагато більше, ніж будь-який інший університет. Працюючи на тлі сили Purdue у науці та техніці, Краннерт унікально наближається до вивчення бізнесу з науково обгрунтованого кількісного підходу, який розвиває аналітичні навички студентів і, звичайно, випускає випускників з винахідливими, замислюваними способами вирішення проблем кожного сучасного денне комерційне підприємство вимагає.

Інноваційна екосистема

Крок за межами теорії і фактично приступити до бізнесу. В межах досяжності рук кожного класу Krannert це динамічна ідея заводу - реальний, практичний R

Неперевершено серйозні кар'єрні сервіси

Найважливіші уроки життя рідко зустрічаються в книзі. З огляду на це, коли прибуток від вашої освітньої інвестиції зводиться до роботи, яку ви в кінцевому підсумку висаджуєте, вони також не знаходяться в практичній лабораторії. Вони знаходяться в багатстві людських мереж та безцінної корисності професійного розвитку соціальної майстерності, які є основними ознаками Краннертської школи управління. Будучи студентом у Краннерті, на відміну від будь-якого іншого місця, ви зможете використати динамічний спектр кар'єрних ресурсів та можливостей, що варіюються від курсової роботи з керівництвом та тренінгу "один на один" до мережі випускників, неперевершеної в галузі різноманітності та повного шифрування ярмарки високої енергетики, включаючи найбільше колегіальне ярмарок у країні.

Придатні "людські" ресурси

Вища освіта повинна бути на Землі. Ось чому, як доповнення до свого більш аналітичного, дослідницького бізнес-навчального плану, Krannert School of Management працює з MO, який глибоко вдячний за більш органічні, менш формулюючі людські якості освіти. З того моменту, як ви почуєте живий голос, коли ви вперше залучаєте школу Краннерта, ви будете вдячні за все, що змушує вас відчувати себе ласкаво просимо та справді підтримувати протягом всього вашого академічного заняття. Оглядаючись назад, практично кожен випускник може вказувати на особисту участь у Краннерті як поворотний пункт у його або її подорожі - один з безцінних навчальних програм для студентів, акцент на доступність факультету, модель когортного навчання, невтомний тренінг з кар'єри, або дивовижний досвід глобального експозиції, причому Purdue постійно високо оцінює різноманітність в навчальних закладах та можливості навчання за кордоном.

Маленька школа, величезна мережа

Це не розмір риби в ставку. Це наскільки жорсткою є "школа". Коли інші бізнес-коледжі, правильно чи неправильно, сприяють більш індивідуалістичному, конкурентному, студенському візі, керованому статством, Krannert School of Management є однооптово орієнтованим на команду. Так, Краннерт є частиною Великого десяти університетів і пропонує всі пов'язані з ним переваги "великого ставка", включаючи доступ до глобальної та високопрофесійної мережі випускників, що різко підвищує можливості для навчання та кар'єри. Але, порівняно зі своїми однолітками, Krannert пропорційно менший за своїми масштабами, підтримуючи студента-професіонал сімейного відчуття, більш взаємно заохочуючу атмосферу конкуренції та дуже співпрацюючу модель класу, що відображає способи успішних діючих підприємств сьогодні та їх вирішення проблеми Отже, велика риба на кампусі? Можливо. Але в Краннерті дуже мало таких людей. Натомість вони більш схильні до успіху разом.

Це бізнес як незвичне

Оскільки успішний бренд завжди має диференційовану перевагу. Якщо говорити про компанію, продукт, університет або студент, успішний бренд має особистість. Глибина Мотивація. Мета. У Krannert School of Management, кожний аспект, кожен нюанс загального досвіду навчання розроблений, створений та призначений для того, щоб додати текстуру до вашого зростання як учня і, що більш важливо, ваше майбутнє як професіонал.

Purdue є фактором росту для Changers гри

Станом на 2018 рік:

  • № 1 призначення міжнародних студентів в галузі STEM дисциплін (Міністерство внутрішніх справ США)
  • # 5 серед державних університетів у рейтингу Wall Street Journal у 500 американських коледжах
  • # 11 серед державних університетів (Новини США

Розташування