IGlobal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЗВІТ ПРО ВІЗ

IGlobal University (IGU) трансформує світ, забезпечуючи найбільш ефективну освіту кожній людині за їх інтелектуальний, професійний, духовний розвиток та зростання, будь то молоді або старі, багаті або бідні, привілейовані або малозабезпечені, місцеві або віддалені.

ОПИС МІСІЇ

Місія IGlobal University полягає в тому, щоб забезпечити найвищу якість, орієнтовану на кар'єру освіту для студентів, щоб вони отримали знання та навички для задоволення потреб та викликів нових світових галузей. Для виконання своєї місії університет створив стратегічні цілі:

 1. Для досягнення академічної переваги у сфері професійної освіти.
 2. Для досягнення фінансової стійкості та сили шляхом ефективного та ефективного управління ресурсами.
 3. Щоб успішно керувати глобальною експансією та зростанням.

ІНСТИТУЦІЙНІ ЦІЛІ

Для досягнення своїх стратегічних цілей університет створив наступні цілі з акцентом на "академічну якість":

 1. Розробити відповідні академічні програми, орієнтовані на кар'єру.
 2. Щоб досягти високого рівня зарахування, утримання та розміщення за допомогою задовільних результатів навчання учнів, задоволення випускників та задоволення роботодавців.
 3. Створити тісні кооперативні партнерства з усіма зацікавленими сторонами, включаючи роботодавців та лідерів громад на місцевому, регіональному, національному та глобальному рівнях.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

Основний IGlobal University виражається у його різноманітних навчальних програмах, що пропонуються студентам у всьому світі.

 1. Різноманіття: IGU вітає студентів з усього світу та сприяє рівній участі всіх своїх виборців.
 2. Навчання протягом усього життя: IGU стимулює і сприяє збереженню знань та збереженню знань протягом усього життя через безперервну освіту.
 3. Позитивний Дух: IGU сприяє цілісності та гармонійній роботі з гордістю і співчуттям.
 4. Співпраця з партнерами: МГУ співпрацює з усіма своїми зацікавленими сторонами, включаючи студентів, викладачів, співробітників та громадян громади.
 5. Ефективна навчальна доставка: навчальні програми МГУ розроблені для студентів, які прагнуть до багатьох професійних напрямків навчання. Навчальна доставка IGU базується, насамперед, на житлових налаштуваннях у головному кампусі та будь-якому майбутньому кампусі філії.

АКАДЕМІЧНІ ЦІЛІ

При виконанні своєї місії МГУ дотримується таких навчальних цілей:

 1. Випускники накопичуть фундаментальні та критичні знання для продуктивної роботи в громаді.
 2. Випускники будуть ефективно інтегрувати адміністративні та управлінські навички, щоб задовольнити потреби різноманітних ділових кіл.
 3. Випускники застосовують освітні та практичні бізнес-концепції та адміністративні навички у відповідних галузях роботи.
 4. Випускники будуть продовжувати проводити самонавчання та навчання протягом усього життя, щоб бути поточним з розвинутими бізнес-операціями.
 5. Випускники продемонструють компетентні комунікативні навички в управлінні людськими ресурсами на робочому місці.
 6. Випускники будуть демонструвати відповідні загальні знання та професійні навички для кар'єрного росту, провідної ролі та спільної роботи у все більш різноманітній економіці.
 7. Випускники продемонструють компетенцію та розуміння функціональних напрямків роботи та виявлять широкий досвід у своїй конкретній галузі навчання.

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

IGU пропонує п'ять (5) акредитованих програм: магістра ділового адміністрування (МВА), магістра інформаційних технологій (MSIT), бакалавра ділового адміністрування (BBA), бакалавра наук з інформаційних технологій (BSIT) та англійської мови як другої Програми мови (ESL). Наші курси навчання для випускних програм дуже доступні і конкурентоспроможні. Крім того, для отримання кваліфікованих студентів доступні безліч типів стипендій, фінансової допомоги та можливостей зайнятості на кампусі.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ГРАВОТНЕ ПРАВО

Згідно з вимогами федеральних, IGlobal University та місцевих органів влади та закону про громадянські права 1964 р. З поправками, IGlobal University не буде дискримінувати жодної особи за ознаками віку, статі, расової, кольорової, релігійної, асоціації, національного та етнічного походження, сімейного статусу, сексуальної орієнтації, стану здоров'я або фізичної неповносправності, або кваліфікованих ветеранів-інвалідів при управлінні її освітніми програмами, програмами, що проводяться університетом, публікаціям, вступу студентів, нагородження стипендіальних програм та програм зайнятості.

Заяви стосовно навчання та зборів, що містяться в цьому Каталог, відповідають 8 VAC 40-31 та наступним. адміністративного кодексу штату Вірджинія, прийняте Державною радою з вищої освіти штату Вірджинія (SCHEV).

Вимоги щодо академічних та випускних робіт та навчальні плани, наведені в цьому документі, застосовуються до всіх відповідних студентів, які навчаються в МГУ станом на вересень 2009 року та після цього.

Розташування

Відень

Address
8133 Leesburg Pike
Відень, Вірджинія, США