Georgia Southern University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Georgia Southern University - найбільший і найповніший центр вищої освіти штату на південь від Атланти. З 141 ступеня програм на рівні бакалавра, магістра та доктора, Джорджія Південна була призначена громадська Карнегі Доктор / R2 інституту і обслуговує понад 26,400 студентів з усіх 50 штатів, Вашингтон, округ Колумбія, і Пуерто-Ріко, а також 102 країн. З трьома яскравими кампусами - кампусом Штатсборо, кампусом Армстронга в Саванні і кампусом Свободи в Хайнсвіллі - Південна Джорджія пропонує привабливе середовище, що заохочує навчання, відкриття та особисте зростання. Національно акредитовані академічними програмами Грузії Південна готують різноманітних науковців для лідерства та служби як громадян світу. Підрозділ університетської системи Грузії, університет може похвалитися 200 студентськими організаціями, видатними атлетами дивізіону I, а також найсучаснішими залами та приміщеннями кампусу.

З 1906 року відмінною рисою університету була культура залучення, що перекриває теорію з практикою, розширює навчальне середовище поза класом і сприяє студентському зростанню та життєвому успіху. Центральною місією університету є відданість факультету досконалості у викладанні та розвиток родючого середовища для навчання, ілюструється вільним обміном ідеями, високими академічними очікуваннями та індивідуальною відповідальністю за досягнення в навчанні. Викладачі, співробітники та студенти приймають основні цінності, що виражаються через цілісність, ввічливість, доброзичливість, співпрацю та прагнення до навчання протягом усього життя, благополуччя та соціальної відповідальності.

Традиції

Грузія Південна університет багатий історією. З моменту свого скромного початку як Перший район А

Один університет. Три кампуси.

Грузія Південна зросла до трьох окремих містечок, які обслуговують потреби однієї динамічної установи. Campus Statesboro є 900 акрів грузинського стилю, червоних цегли історичних будівель і сучасних сучасних будівель, встановлених серед сосен і дубів і домом для більш ніж 20 000 студентів; Кампус Армстронга в Саванні - це кампус з 268-акровим двором лише за декілька хвилин від історичного центру міста Саванна та дому для 6500 студентів; і сучасний, найсучасніший об'єкт у Hinesville призначений для місцевих і військових студентів.

Військово-дружні

Військова служба і підтримка є чесною традицією для Південної Грузії. Маючи дві великі військові об'єкти в регіоні, університет завжди був вітальним домом для солдатів, ветеранів і студентів. В результаті, журнал GI Jobs назвав Грузію південну військово-дружньою установою сім років поспіль. Крім того, Батальйон Орла, наша програма ROTC вже давно є джерелом національного визнання, чотири рази завойовуючи престижну премію MacArthur Award, і лідируючий народ у виробництві медсестер армії.

Наша історія

Коли перший район сільськогосподарський

Тепер у своєму другому столітті служби, Південна Джорджія близько 27000 студентів, більше 2000 викладачів і співробітників, 141 програм навчання на бакалавра, магістра і докторських рівнях, і три яскравих кампусів в Statesboro, Саванна і Hinesville.

114626_114546_Campus.jpg

Кампус Штатсборо

Campus Statesboro був заснований в 1906 році як школа для навчання сучасним методам сільськогосподарського виробництва та навичкам домашнього господарства для сільських дітей. Перший район А

Наступні десятиліття змінили назву та місію: в 1939 році в Університет Грузії в 1939 році і в Південний коледж Джорджії в 1959 році. Продовження програми і фізичне розширення, включаючи один семирічний період, 1984-91 рр. 12000 студентів, що призвели до остаточної трансформації в 1990 році - до Georgia Southern University .

Кампус Армстронг і кампус Свободи

У 1935 році міський голова Савани Томас Гембл заснував кампус Армстронга, який тоді називався молодшим коледжем Армстронга, щоб допомогти стимулювати економіку Саванни та розширити можливості для місцевої молоді, яка не може дозволити собі відвідати коледж. Школа почалася з 175 студентів і була розташована в історичному будинку Армстронга на Бул-стріт у північному кінці парку Форсайт. У 1966 році, отримавши чотирирічний статус і 250-акрову пожертву від Фонду Мілс Б. Лейн і Дональда Лівінгстона, Армстронг-коледж переїхав до свого поточного місця на розширеному містечку Аберкорн в Саванні.

Протягом наступних 30 років зростання, Армстронг додав випускні програми в бізнесі та освіті і став регіональним центром освіти з питань охорони здоров'я. Кульмінацією зростання інституту став університетський статус і нове ім'я: Armstrong Atlantic State University. Лише через два роки Армстронг співпрацював з Південною Грузією та іншими установами USG для створення Центру Свободи в Хайнсвілле для того, щоб запропонувати навчальні програми для військовослужбовців та їхніх родин у цій місцевості. Округ Ліберті - це будинок Форт Стюарт, найбільша військова база на схід від Міссісіпі.

Спортивне майстерність

Програми легкої атлетики в Південній Грузії мають довгу історію, багату традицією, що породжується успіхом. Університет не тільки проводив конференції та національних чемпіонів, але й переніс приватну підтримку у значно покращені об'єкти - вирішальне значення для набору та утримання провідних спортсменів.

Міжвузівський атлетичний успіх - включаючи шість FCS (I-AA) національних чемпіонатів у футболі - мав потужний позитивний вплив на публіку та гордість викладачів, співробітників та студентів університету. Всі види спорту змагаються на найвищому рівні NCAA з футболом, раніше FCS, приєднавшись до FBS в осінь 2014 року.

Регіональна електростанція

Грузія Південна тепер є найбільшим і найбільш всеохоплюючим університетом штату на південь від Атланти і класифікується як докторський / дослідницький університет Фондом Карнегі за розвиток навчання. Акцент на служінні ветеранам, що повернулися, завоював університет «військово-дружнє» призначення на сьомий рік поспіль «Вікторія Медіа», видавець GI Jobs, STEM Jobs і журнали військових дружин. Кіплінгер назвав Грузію Південним "кращою 100 найкращою ціною", а журнал "Форбс" назвав університет серед кращих роботодавців середнього класу Америки за 2018 рік.

Це захоплюючий час, щоб бути частиною нації Орел! Ми створюємо нашу установу на основі двох динамічних, історичних шкіл вищої освіти. Ми зосереджені на успішності студентів. Ми зосереджені на практичному навчанні. Ми орієнтовані на тісні зв'язки з викладачами і студентами, і ми тут, тому що ми хочемо вплинути на наші громади, наш регіон і нашу державу.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

Розташування

Стейтсборо

Address
1332 Southern Drive
Стейтсборо, Грузія, США

Саванна

Address
11935 Abercorn Street
Саванна, Грузія, США

Хінесвілл

Address
175 West Memorial Drive
Хінесвілл, Грузія, США