Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Університет східного Вашингтона Коледж бізнесу та державного управління

Місія Бачення Цінності і цілі

Коледж керується своєю заявленої місією і підтримується його бачення: Коледж бізнесу та державного управління (CbpA) є одиницею Східної Вашингтонського університету (Ewu), регіональний всеосяжної державної університет, розташований в Чейні і Спокан, штат Вашингтон, з програмами запропонував на всій території держави та в Інтернеті.

МІСІЯ CbpA існує, щоб розвивати студентів, які думають, критично, діяти етично і сприяти розвивається середовищ державного і приватного секторів. Ця місія здійснюється:

Керівні різні студентів в їх прагненні створити значущі ролі у своїй професії та громад за допомогою освіти Підтримка досліджень для підтримки залучені і інтелектуально поточний факультет, присвячений вченню. Пропонуючи включно інтелектуальний і залучення спільнот, щоб збагатити студентів і суспільства через навчання протягом усього життя. Наш девіз: "Орієнтуючись на область - відкритий для світу».

VISION Бачення коледжу, щоб мати свої програми у сфері бізнесу, економіки, державного управління і планування визнані за їх передового досвіду і бути коледж першого вибору в області виховує державні, приватні та некомерційні лідери.

ЗНАЧЕННЯ

На відміну від цього, наші цінності коледжу значно докладніше:

Коледж бізнесу та державного управління забезпечує якісну освіту, яка готує його випускників, щоб бути успішними професіоналами, для просування в обраній ними кар'єрі, або продовження на аспірантуру. Наші викладачі відмінні викладачі, які струм у своїх дисциплінах на основі досліджень, як показано їх публікації, і шляхом участі у професійній практиці і служіння своїй професії і своїх громад. Наші випускники етично чутливих осіб, які приймають рішення добре розбираються в кращих практик обраних ними професій, і готові виконати в глобальній навколишньому середовищу. Наші випускники є відмінними комунікатори, вміло використовуючи саму останню технологію зв'язку, і пристосовані до культурної чутливості; вони готові працювати в місцевому середовищі, їх регіоні і в глобальній навколишнього середовища. Наш факультет та студенти цінують етичної поведінки і професіоналізму і підтримувати найвищі академічні стандарти. Наші студенти, викладачі та співробітники культурно різноманітні. Коледж сприяє клімат, який будує позитивний обізнаності ідей і перспектив, пов'язаних з культурним розмаїттям. СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

Забезпечити середовище навчання, яка підтримує і заохочує студентів брати участь протягом усього життя. Забезпечити атмосферу, яка сприяє навчанню і підтримує викладачів і співробітників розвитку. Пропозиція програми в регіоні Великого Спокан, по всьому штату і в Інтернеті, які служать освітні потреби поточних і майбутніх студентів. Збільшення обсягу ресурсів для підтримки місії коледжу. Розгорнути інформаційно-пропагандистські заходи, які сприяють сталому розвитку економіки і місцевих.

Гній Чен;

EnTie комерційний банк в Спокан, штат Вашингтон, і випускник програми МВА EWU.

Ми попросили Зунг, чому він вибрав, щоб заробити свій МВА в Ewu. Він сказав: "Тому що низька вартість навчання була доступною і у мене є сім'я в Спокан". Що стосується його досвід МВА, Гній каже: "Я насолоджувався і можливості навчання керівництво і взаємодія аспект програми. Знаючи розклад класу були також дуже зручно ". Коли ми попросили Зунг про переваги заробляти ступінь МВА. Він сказав: "Програма МВА навчила мене управлінські навички та організаторські здібності, які допомагають мені в моїй нинішній роботі". Це рада Dung Ченя для нинішніх студентів МВА, "Будівельні зв'язку з однокласниками, тому що всі вони мають різні фони, досвід і навички, які ви можете дізнатися з".

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Eastern Washington University

Сувора програма МВА в Університеті Східної Вашингтон пропонується на пишні, зелені Riverpoint Campus в центрі Спокан. Навчені міжнародно визнаних вчених, наша програма зр ... [+]

Поруч Природа. Поруч Perfect. Це область Спокан! Студенти люблять нашу безпечний, красивий спільноти. Ми маємо багатий відпочинку на відкритому повітрі можливості, з катанням на лижах, рафтинг, пішохідні стежки, численні озера і поля для гольфу всіх у нашому дворі. На додаток до нашої природною красою, New York також культурно-розважальний центр великого внутрішнього Північно-Заході. Річка Спокан проходить через нашу міста з захоплюючим припадає на ядра міста. Сувора програма МВА в Університеті Східної Вашингтон пропонується на пишні, зелені Riverpoint Campus в центрі Спокан. Навчені міжнародно визнаних вчених, наша програма зручно пропонуються вечорами для професійних робітників. ... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2