Dominican University of California

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Dominican University of California - це незалежний університет, який пропонує найкраще з гуманітарних мистецтв у поєднанні з суворою професійною освітою. Домініканець, заснований у 1890 р., Користується багатовіковою репутацією за досконалість в галузі наукових досліджень, досліджень та громадської діяльності.

Університет пропонує понад 60 навчальних програм, що відображають різноманітність та творчість факультету та студентів.

Маючи понад 1800 студентів випускників та студентів, а також студента до викладацького складу 10: 1, домініканець вміє успішно поєднувати особисту увагу, пов'язану з меншими школами, з академічними ресурсами великого університету.

Брук Кегл / розбити

Місія

Домініканець навчає і готує студентів до етичних лідерів та соціально відповідальних глобальних громадян, які враховують домініканські цінності навчання, рефлексії, спільноти та служіння у своєму житті. Університет прагне до різноманітності, сталого розвитку та інтеграції ліберальних мистецтв, наук та професійних програм. Переглянути новини

Академічне життя

Новини США

Зосередження Домінікану на міждисциплінарних дослідженнях є складним навчальним середовищем. У науках Університет випереджає залучення студентів до складних дослідницьких проектів, які дозволяють студентам презентувати на національних наукових конференціях та друкувати разом з їх наставниками факультету в рецензованих журналах.

У гуманітарних науках студенти можуть поєднувати танцювальні та музичні спектаклі з вивченням філософії, літератури, світових культур та релігії. Домініканський університет також пропонує сильні професійні програми в бізнесі, освіті та медсестри, а також випускні курси з цих дисциплін, психологію консультування та професійну терапію.

Becca Tapert / Unsplash

Домініканський різноманітність

Студенти приїжджають з усіх куточків Сполучених Штатів, хоча переважно з району затоки та Північної Каліфорнії, а також з 18 іноземних країн, включаючи Бразилію, Китай, Ірландію, Японію, Росію, Іспанію, Тайвань, Таїланд та Туреччину. Більше 92 відсотків студентів, які відвідують Домінікан, отримують фінансову допомогу. Малі розміри класів гарантують, що всі студенти отримують персональне керівництво від своїх наставників факультету.

Легка атлетика

Домініканець пропонує 12 міжосвітніх програм з чоловічого та жіночого баскетболу, чоловічий і жіночий футбол, чоловічий і жіночий гольф, чоловічий і жіночий хрест, жіночий волейбол, чоловічий лакросс, жіночий софтбол та жіночий теніс.

Після відкриття сучасного Conlan Centre у 2000 році Домінікан користувався величезним успіхом у спортивній конкуренції. У 2007-2008 рр. Команда чоловіків з баскетболу виграла свій п'ятий чемпіонат Cal Pac з шести років. Жіноча волейбольна і жіноча футбольна команда також виграла чемпіонат Cal Pac в 2007-2008 роках.

У 2009-10 роках Домінікан перейшов з НАІА в статус Дивізіону II НКСА як член Конференції Тихоокеанського Заходу і став повноправним членом НКСМ в 2011-12 роках. Чоловічий лакросс є членом Західної міжуніверситетської асоціації "Лакросс" (WILA).

Розташування

Сан-Рафаель

Dominican University of California

Телефон
(415) 457-4440