Прочитайте офіційний опис

Про нас

Dominican University of California - це незалежний університет, який пропонує найкраще з гуманітарних мистецтв у поєднанні з суворою професійною освітою. Домініканець, заснований у 1890 р., Користується багатовіковою репутацією за досконалість в галузі наукових досліджень, досліджень та громадської діяльності.

Університет пропонує понад 60 навчальних програм, що відображають різноманітність та творчість факультету та студентів.

Маючи понад 1800 студентів випускників та студентів, а також студента до викладацького складу 10: 1, домініканець вміє успішно поєднувати особисту увагу, пов'язану з меншими школами, з академічними ресурсами великого університету.

Брук Кегл / розбити

Місія

Домініканець навчає і готує студентів до етичних лідерів та соціально відповідальних глобальних громадян, які враховують домініканські цінності навчання, рефлексії, спільноти та служіння у своєму житті. Університет прагне до різноманітності, сталого розвитку та інтеграції ліберальних мистецтв, наук та професійних програм. Переглянути новини

Академічне життя

Новини США

Зосередження Домінікану на міждисциплінарних дослідженнях є складним навчальним середовищем. У науках Університет випереджає залучення студентів до складних дослідницьких проектів, які дозволяють студентам презентувати на національних наукових конференціях та друкувати разом з їх наставниками факультету в рецензованих журналах.

У гуманітарних науках студенти можуть поєднувати танцювальні та музичні спектаклі з вивченням філософії, літератури, світових культур та релігії. Домініканський університет також пропонує сильні професійні програми в бізнесі, освіті та медсестри, а також випускні курси з цих дисциплін, психологію консультування та професійну терапію.

Becca Tapert / Unsplash

Домініканський різноманітність

Студенти приїжджають з усіх куточків Сполучених Штатів, хоча переважно з району затоки та Північної Каліфорнії, а також з 18 іноземних країн, включаючи Бразилію, Китай, Ірландію, Японію, Росію, Іспанію, Тайвань, Таїланд та Туреччину. Більше 92 відсотків студентів, які відвідують Домінікан, отримують фінансову допомогу. Малі розміри класів гарантують, що всі студенти отримують персональне керівництво від своїх наставників факультету.

Легка атлетика

Домініканець пропонує 12 міжосвітніх програм з чоловічого та жіночого баскетболу, чоловічий і жіночий футбол, чоловічий і жіночий гольф, чоловічий і жіночий хрест, жіночий волейбол, чоловічий лакросс, жіночий софтбол та жіночий теніс.

Після відкриття сучасного Conlan Centre у 2000 році Домінікан користувався величезним успіхом у спортивній конкуренції. У 2007-2008 рр. Команда чоловіків з баскетболу виграла свій п'ятий чемпіонат Cal Pac з шести років. Жіноча волейбольна і жіноча футбольна команда також виграла чемпіонат Cal Pac в 2007-2008 роках.

У 2009-10 роках Домінікан перейшов з НАІА в статус Дивізіону II НКСА як член Конференції Тихоокеанського Заходу і став повноправним членом НКСМ в 2011-12 роках. Чоловічий лакросс є членом Західної міжуніверситетської асоціації "Лакросс" (WILA).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Dominican University of California

Студенти магістра ділового адміністрування готові до успіху в швидко мінливому та висококонкурентному діловому середовищі. Кандидати в даному Каліфорнійському МВА навчают ... [+]

Огляд

Сьогоднішні роботодавці шукають добре обізнаних працівників, які можуть говорити на сучасній мові бізнесу. Вони хочуть працівникам, які розуміють, що вся справа є глобальним бізнесом. Вони потребують працівників, які розуміють, що стійкість є невід'ємною частиною бізнесу як сьогодні, так і завтра. Вони шукають працівників, які розуміють, що лідерство не є тим, що призначене для тих, хто сидить навколо залу засідань, але є тим, що має відбутися на всіх рівнях бізнесу.... [-]

США San Rafael
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dominican University of California

Наша MBA з концентрацією в програмі "Лідерство в галузі охорони здоров'я" готує вас до компетенцій, ринкових навичок та досвіду навчання, необхідних для ведення, інноваці ... [+]

Огляд

Охорона здоров'я зазнає безпрецедентних змін, і промисловість вимагає більше від тих, хто займає лідируючі позиції. Здатність адаптуватися до змін у цьому динамічному середовищі є невід'ємною частиною для лікарень та систем охорони здоров'я. Роботодавці вимагають лідерів, які розуміють політику в галузі охорони здоров'я, закони та догляду пацієнтів, а також підтримують ділове ставлення до розуміння економіки, організаційної динаміки, стратегічного планування, маркетингу та технологій, необхідних для функціонування систем охорони здоров'я.... [-]

США San Rafael
Вересень 2019
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dominican University of California
Веб-сайт
Телефон
(415) 457-4440