Deland Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

На Deland Aviation наш найважливіший продукт - безпека. Якщо у вас є літак, який потребує технічного обслуговування, перевірки або ремонту, наш сервісний центр тут обслуговує ваш літак. Зберігаючи його добре, і безпечно літати і насолоджуватися.

Наші Послуги

Пілотне тренування: частина 141 та 61 тренування

Deland Aviation пропонує навчання в літаку за найбільш доступними цінами на місцевому рівні. Частина 141 Навчання польотів здійснюється авіакомпанією AVIA Flight Academy International, Inc.

Симуляція літаків: точний контроль польотів

Garmin 430 обладнаний. Перевірка майстерності приладів. Один / ME Навчання

Деталізація / Очищення повітряних суден: докладна інформація про послуги

Мокрого прання, сухого прання, обезжирювання шахти, полірування (видалення окислення), воском, внутрішнього очищення та деталізації кабіни

Обслуговування: Більше 100 років досвіду роботи

Ми пишаємося тим, що пропонуємо розумні ціни на перевірки літаків та технічне обслуговування всіх ваших потреб в літальних апаратах. Технічне обслуговування виконується своєчасно.

Парковка на літаках: Велика парковка

Через Deland Aviation ми можемо заощадити вам гроші, пропонуючи недорогу парковку для літаків на відкритому повітрі у розмірі 75 доларів США щомісяця в аеропорту Деланд.

Оренда літаків: Пайпер і Сессна

Ми пропонуємо знижки за оренду блоків! Перевірте наші ціни.

Зручно розташований у східній центральній частині Флориди, готель Deland Aviation пропонує ідеальне навчання польоту та відпочинку. Розташований в мальовничій місцевості Деленд, готель Deland Aviation пропонує все необхідне: сенсаційну погоду, прилеглі океанські курорти та незаймані пляжі, поля для гольфу чемпіонату та захоплюючі визначні пам'ятки. і історичний Санкт-Августин.

Якщо літати авіакомпанією, Daytona International (DAB), Orlando-Sanford International (SFB), Orlando International (MCO) і Jacksonville International (JAX) є найближчими комерційними аеропортами. Звичайно, якщо ви подорожуєте приватним літаком, то Муніципальний аеропорт Деланд (KDED) - це природний вибір, який включає розширені злітно-посадкові смуги та підходи RNAV GPS (з мінімумами LPV). Ми можемо допомогти вам з усіма вашими організаціями подорожей, незалежно від того, де ви збираєтеся прибути.

Тож чому б не зробити наступне тренування сімейним роком? Ми допоможемо узгодити всі необхідні заходи, щоб забезпечити вам та вашим супутникам приємне та незабутнє перебування.

Розташування

Deltona

Address
1210 Flight Line Blvd, DeLand, FL 32724, USA
32724 Deltona, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: