Concordia University Chicago Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Конкордію-Чикаго

Університет Конкордії Чикаго був заснований в 1864 році як коледж для вчителів, і сьогодні це всеосяжний університет, що включає Коледж мистецтв і наук, Коледж бізнесу, Коледж освіти, Коледж аспірантури та Коледж інновацій і професійних програм. CUC пропонує програми для випускників та студентів, а також докторські ступені. Університет є членом Синоду Лютеранської Церкви-Міссурі і є членом університетської системи Конкордії, загальнонаціональної мережі коледжів і університетів.

Інститут Лютеранської Церкви - Синод Міссурі, Конкордія-Чикаго - це приватний, гуманітарний університет, який об'єднує християнські цінності і заснований на лютеранській традиції. Наше розташування на 40-акровому приміському кампусі в престижному річковому лісі знаходиться всього в 10 милях на захід від центру Чикаго. Це дає можливість отримати практичний досвід, який доповнює навчання в класі. Ресурси Чикаго збагачують усі сфери досвіду наших студентів, роблячи можливими реальні зв'язки.

Нагороди:
 • Визнаний як національний коледж розрізнення для залучення студентів, чудового викладання, живої спільноти та успішних результатів
 • У четвертий раз назвали почесним списком честі Служби громадянського суспільства вищої освіти для волонтерства та громадської активності
Акредитація:
 • Вища навчальна комісія (HLC)
 • Рада з акредитації підготовки педагога (CAEP)
 • Рада з акредитації консультування та суміжних освітніх програм (CACREP)
 • Національна асоціація музичних шкіл (NASM)

115591_pexels-photo-2253647.jpeg

Наше завдання

Як унікальний, всеосяжний університет Синоду Лютеранської Церкви-Міссурі, зосередженого в Євангелії Ісуса Христа, і заснованому на вільних мистецтвах, Університет Конкордії Чикаго надає чоловікам і жінкам можливість служити і вести з цілісністю, творчістю, компетентністю і співчуттям різноманітна, взаємопов'язана і все більш урбанізована церква і світ.

Бачення

Вкорінений у своєму християнському спадщині залучення знань і віри, Університет Concordia в Чікаго прагне бути університетом призначення для всіх, хто прагне розвивати свій повний індивідуальний потенціал через своєрідне, інноваційне та динамічне середовище дослідження, творчості та відкриттів для ведення життя службовців. лідерство.

Основні цінності

Як християнський університет Лютеранської Церкви - Синод Міссурі, ми, в Університеті Конкордії, Чикаго: \ t

 • Християнська віра
  • Християнська віра є невід'ємною частиною нашої спільноти.
 • Індивід
 • Як член Божої творчості, кожна людина є унікальною і благословенна властивою йому цінністю.
 • Досконалості
 • Ми прагнемо до досконалості в тому, хто ми є і що ми робимо.
 • Цілісність
 • Наша громада демонструє злагоду між нашими переконаннями і практиками.
 • Сервіс
 • Визнання та задоволення потреб інших є відповіддю на Божу любов до нас і відображення Божої любові до них.

Ваш світ

У Concordia University Chicago ви дізнаєтеся з досвіду, як ви займаєтеся прикладними дослідженнями, сервісною діяльністю, стажуваннями, дослідженнями поза межами університетського містечка в усьому світі і багато іншого. Саме тому наші студенти розвивають знання, навички, здібності та універсальність для задоволення потреб робочого місця 21 століття, служать етичними лідерами і прагнуть до можливостей, які розширюються протягом усього життя.

Зосередьтеся на знаннях і навичках 21 століття
 • Ступінь з Concordia – Чикаго сигналізує роботодавцям, що ви навчилися, користуючись такими можливостями, як стажування, прикладні дослідження, сервісна діяльність, досвід керівництва та навчання поза межами кампуса. Ваш досвід у CUC допоможе вам розробити перспективу, навички та здібності, які дозволять вам продовжувати відкривати можливості свого життя ще довго після закінчення навчання.
Індивідуальне керівництво професорами та персоналом
 • Як студент Concordia – Чикаго, ви отримаєте індивідуальну увагу, яка спрямовує вас до покликання або кар'єри, а потім встановлює вам успіх у цьому. Наші професори та персонал забезпечують індивідуальне керівництво та підтримку, оскільки вони допомагають визначити ваші кар'єрні інтереси, оволодіти знаннями та навичками, необхідними для вступу або просування в бажаному професійному полі, і встановити зв'язки, які запускатимуть вас на своєму шляху.
Навчання з різноманітними студентами у місті світового класу
 • Ви будете мати широкий досвід, як ви дізнаєтеся в спільноті зі студентами різного походження та культур з усього світу. Маючи майже нескінченні можливості долучитися до заходів на території кампусу, в Чикаго та в усьому світі, ви матимете досвід, що збагатить вас і розширить вашу універсальність і відкриє ваші майбутні перспективи.
Навчально-орієнтована освіта для лідерства та призначення
 • Багатий лютеранською традицією освіти, CUC надає вам освітній досвід, який включає збагачення віри та керівництво до етичного життя цілісності. Дух спільноти надихає всіх наших учнів, особливо тих, хто працює в наших церковних робочих програмах, на задоволення потреб світу, в якому вони живуть, служать і працюють. Ви відкриєте своє життя для всіх аспектів значущого успіху завдяки впливовій освіті, яку ви будете відчувати в Конкордії – Чикаго.

Ось чому ви будете процвітати не тільки під час навчання у вищих навчальних закладах або в аспірантурі в Конкордії - Чикаго, але й далеко за межами своєї успішної кар'єри чи покликання та цілеспрямованого життя.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Розташування

Чикаго

Address
7400 Augusta St. River Forest
IL 60305-1402 Чикаго, Іллінойс, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: