College of Saint Rose

Введення

Прочитайте офіційний опис

Багато можливостей, один фокус - студенти, які роблять різниці

Коледж Saint Rose є прогресивним спільнотою вчених, орієнтованих на отримання знань і застосування, чому вони навчилися, щоб зробити світ навколо них краще. Розташований в самому серці Олбані, столиці штату Нью-Йорк, Сент-Роуз пропонує приватний, незалежний, коледж досвід спільного навчання в динамічній міській обстановці.

З приблизно 4500 повний і неповний робочий день студентів, Saint Rose має різноманітні пропозиції від студентів, аспірантів і сертифікації програм, призначених як традиційних, так і студентів, працюючих фахівців. Ми об'єднуємо ретельних досліджень в галузі гуманітарних та природничих наук з безмежними можливостями для стажування, студентів досліджень і навчання за кордоном, а також можливості для студентів, щоб брати участь в службі значимого спільноти.

Заснована в 1920 році Сестер святого Йосипа Carondelet, Saint Rose залишається вірним своїй місії не тільки готує студентів до кар'єри, а й підготувати їх до життя.

Місія

Коледж Saint Rose співтовариство привертає високо мотивованих студентів і аспірантів в строгих освітнього досвіду. У прогресивної традиції засновників Сестри святого Йосипа Carondelet, ми вітаємо чоловіків і жінок з усіх релігійних і культурних традицій. На додаток до розробки своїх інтелектуальних здібностей, студенти мають можливість удосконалювати свої творчі та духовні дари в різноманітному співтоваристві навчання, що сприяє зміцненню цілісності, взаємозалежності і взаємної поваги.

Коледж забезпечує відмінні і всебічні гуманітанрному професійні програми, які надихають наших випускників, щоб бути продуктивними дорослими, критично мислячих, і мотивовано, доглядають громадян. Наша взаємодія з міським середовищем розширює умови для освітніх можливостей і заохочує енергійне участь громади Сент-Роуз і ефективне керівництво в суспільстві.

З університетському містечку в самому серці історичного центру Олбані-столиці штату Нью-Йорк-Saint Rose відома своєю суворої науки і динамічного кампусу спільноти.

Академіки. 43 студентські програми, програми 29 кандидатських і 19 просунутих сертифікатів, доступних для нових студентів. Оцінюється як Кращий Північного університету США Новини & World Report. Факультет. 93% наших штатних викладачів навчальних тримати вищу ступінь у своїй області. Персональна увага. Співвідношення студент-факультету становить 14: 1, і Сент-Роуз використовує нуль помічників викладачів-так що ви будете працювати безпосередньо і часто зі своїми викладачами. Студенти. Близько 4500 студентів (в тому числі 2800 студентів) з 36 штатів і більш ніж 55 країнах. 48% студентів живуть на кампусі. Фінансова допомога. 99% студентів першого курсу отримують деяку фінансову допомогу, із середнім пакета в $ 26891. Що робити.

На території комплексу : взяти в грі NCAA Division II, вибрати серед 40 студентських клубів, і отримувати задоволення в COED очний спортивно-все , від черлідінг до кінцевої фрісбі.

Off кампусу: см-ім'я верхньої смуги в концерт, участь в бродвейських постановках, прогулятися по вуличних ярмарках, провести день в парку ...

Вища градусів з метою

Propel вашій кар'єрі. Поповніть себе. Заробіть Вища освіта Санкт Rose.

Особи, які заробили Saint Rose вчені ступені сили для позитивних змін. Вони ведуть школи, впливати на державну політику, писати романи, повідомляти новини, побудувати ІТ-систем, проведення новаторських досліджень, запустіть корпорації, і почати свої власні компанії.

Як вони туди потрапили? Заробляючи диплом в коледжі Saint Rose. Вони отримали особисту увагу від факультету із зазначеними повноважень і чітке бачення. Вони насолоджувалися невеликих класах, гнучку вечір, онлайн і денні класи і строгі галузі навчання.

Це зробив різницю в них, щоб вони могли зробити різницю - і стати тим, ким вони насправді хотіли бути.

Набір диплом є потужним рух кар'єри. У середньому, люди з магістра заробляють 23 відсотків більше, ніж людей з дипломом бакалавра.

Бакалаврату та магістратури градусів

Чотири школи: Мистецтво і Гуманітарні, Бізнес, Освіта і Наука Математика & 43 Програми бакалаврату 6 Бакалаврат Програми сертифікації 29 програмами магістратури 19 Розширені Програми сертифікації 11 Прискорене / Dual Degree Програми присуджують ступінь бакалавра і магістра в коледжі Сент-Роуз протягом п'яти років BA або BS від Saint Rose плюс BS Engineering спільно з Політехнічного інституту Rensselaer BS плюс MS в клінічних лабораторних наук у співпраці з Олбані Фармацевтичний коледж BS плюс Certified Medical Технолог в партнерстві з Rochester General Hospital або Нью-Йорк методистської лікарні BA / BS плюс JD спільно з Олбані юридичний факультет Університету Пейс, юридичний факультет, або Західної Нової Англії університет, факультет права MBA плюс JD в партнерстві з Олбані юридичний факультет

Студентське життя

  • 80% першокурсників живуть на кампусі; 45% студентів живуть на кампусі - Алана штатних магістрантів: 20% - 33% чоловіків; 67% жінок повний робочий день студенти - держав, представлених в студентів: 32 - країн, представлених в студентів: 50 - студентська асоціація Клуби: 35

Розташування

Олбані

The College of Saint Rose

Address
The College of Saint Rose
432 Western Avenue, Albany

Олбані, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 518-454-5143