College of New Jersey

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про TCNJ

College of New Jersey (TCNJ) - це надзвичайно вибіркова установа, яка послідовно визнається одним із провідних всеосяжних коледжів у країні. Заснована в 1855 році як штатна штатна штат Нью-Джерсі, штат штату Нью-Джерсі, TCNJ підтримує сьомий найвищий показник випускних курсів серед чотирьох років серед усіх державних коледжів та університетів. Гроші займають позицію Money як один з 15 кращих державних коледжів, "які, швидше за все, окупляться фінансово", та US News

Відомий своєю природною красою, коледж розташований на 289 акрах, висаджених деревом, у приміському містечку Юїнг, штат Нью-Джерсі, в безпосередній близькості від Нью-Йорка та Філадельфії. Міцне ліберальне мистецтво є основою для багатьох програм, що пропонуються в семи школах коледжу: Мистецтво та спілкування; Бізнес; Освіта; Інжиніринг; Гуманітарні та соціальні науки; Сестринська справа, здоров'я та фізичні вправи; та науки. П'ять досвіду підписів є ознакою освіти TCNJ. Вони включають персоналізовану, спільну та сувору освіту; бакалаврські дослідження, менторські стажування та досвід роботи на місцях; навчання в громаді; глобальна взаємодія; та розвиток лідерства.

Багаторічна прихильність TCNJ до співпраці між викладачами і студентами була визнана в 2015 році Радою з питань бакалаврських досліджень, яка назвала коледж одержувачем його вступної програми «Загальновизнана премія за виконання студентських досліджень». У 2006 році TCNJ була удостоєна глави Phi Beta Kappa - честь, яка ділиться менш ніж 10 відсотками коледжів та університетів на національному рівні.

Важлива для своєї місії, TCNJ вірить у трансформаційну силу освіти для розвитку критичних мислителів, відповідальних громадян та учнів та лідерів впродовж життя. Програмування лідерства пропонується впродовж кар'єри бакалавра, а також інші програми та послуги, спрямовані на соціальний, емоційний, кар'єрний, академічний, духовний та фізичний розвиток студентів. TCNJ заохочує студентів розширити свої таланти та навички через понад 200 організацій на кампусі. До таких груп належать виступаючі ансамблі, професійні товариства та товариства честі, студентські видання, братства та федерації, а також внутрішньомунальні та клубні види спорту.

Високі досягнення та стипендіальність у класі віддзеркалюються успіхом студентів-спортсменів з College of New Jersey . З моменту боротьби 1978–79 рр. У Львові команда боротьби з львами взяла участь у першому командному чемпіонаті Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA), TCNJ зарекомендувала себе як одна з найуспішніших програм у Відділі III програми, вигравши 40 команд та 49 індивідуальних чемпіонатів NCAA.

TCNJ зараховує приблизно 7 400 студентів, у тому числі 6 790 студентів та 610 аспірантів.

Характер

Високоселективний державний житловий коледж, орієнтований на досвід бакалаврату. Сім шкіл - мистецтво

Факти

Зарахування студентів Приблизно 6,580 студентів денної форми навчання.
Середній розмір класу 21 студент
Співвідношення студент-факультет 13: 1
Першокурсники на кампусі 95 відсотків
Затримання першокурсника до Софомора 93 відсотки
Випускний показник 87 відсотків
Середній бал SAT 1228 для загальних визнань (лише для критичного читання та математики)
Легка атлетика Постійно входить до числа кращих програм відділу III NCAA в країні.
Набір роботодавців на кампусі 400

Кампус

Грузинський колоніальний кампус TCNJ займає 289 ландшафтних акрів у приміському місті Юїнг, штат Нью-Джерсі. Коледж знаходиться приблизно в 5 милях від Трентона, столиці штату, в 10 милях від Принстона, і в одній годині від Філадельфії та Нью-Йорка.

Житло

Дев'яносто п'ять відсотків першокурсників розміщуються на території кампусу, а два роки житла гарантуються всім новим студентам, які навчаються на першому курсі. Чотирнадцять залів проживання надають різноманітні житлові приміщення для всіх студентів, включаючи вищих класів.

Місія

College of New Jersey , національно визнана державна установа, заснована в 1855 році як штатна нормальна школа штату Нью-Джерсі, - це головним чином магістерський та інтернатний коледж, який має цільові програми для випускників. Персоналізована, спільна та сувора діяльність TCNJ, заснована на вільних мистецтвах, залучає студентів до найвищого рівня всередині та поза її межами. TCNJ вірить у трансформаційну силу освіти для розвитку критичних мислителів, відповідальних громадян та учнів та лідерів впродовж життя. Коледж надає можливість своїм різноманітним студентам, персоналу та викладачам підтримувати та розширювати їхні громади як на місцевому, так і на глобальному рівні. StockSnap / Pixabay

Бачення

TCNJ запропонує неперевершену освіту у яскравій, спільній та всебічній спільноті учнів, яка зробить чітку позначку у світі. Слідуючи нашим цінностям, ми будемо слугувати національним зразком публічної вищої освіти, і будемо робити це, дотримуючись доступності та доступності.

Цінності

Досконалості

 • Ми визнаємо високо талановитих студентів, яких ми кидаємо виклик розкрити та реалізувати їх потенціал.
 • Ми набираємо викладачів, співробітників та адміністраторів найвищої якості, які мають досвід та досвід, щоб наставляти та кидати виклик нашим студентам.
 • Ми підтримуємо інновації та експерименти та продовжуємо розвивати наші досягнення. Ми дотримуємося найвищих очікувань на себе і підтримуємо один одного у їх досягненні.

Залучення

 • Ми заохочуємо студентів, викладачів та співробітників продовжувати свої цікавості та пристрасті всередині та поза ним.
 • Ми співпрацюємо через дисциплінарні та оперативні межі, щоб використати всі свої сильні сторони.
 • Ми працюємо разом для збагачення наших місцевих, національних та глобальних спільнот.

Цілісність

 • Ми ставимось один до одного з уважністю та повагою.
 • Ми діємо етично і несемо відповідальність за свій вибір.
 • Ми працюємо разом у дусі справедливості, співпраці та прозорості.

Інклюзивність

 • Ми визнаємо унікальну цінність кожного члена нашої громади.
 • Ми вважаємо, що громада, що складається з людей з різним походженням, перспективами та здібностями, сприяє навчанню та займанню.
 • Ми прагнемо створити різноманітну та всеосяжну громаду.

Саморефлексія

 • Ми оцінюємо нашу практику в класі, на кампусі та в громаді.
 • Ми виховуємо постійний діалог на кампусі, щоб забезпечити дотримання нашої місії, бачення та цінностей.
 • Ми регулярно стежимо за розподілом та витрачанням наших ресурсів, щоб переконатися, що ми підтримуємо пріоритети та несемо фіскальну відповідальність.

Розташування

Город Юнінг

Address
2000 Pennington Road
Город Юнінг, Нью Джерсі, США