Прочитайте офіційний опис

Про Вищій школі

У Кларксон, інновації вплив. Студенти, які вибирають Clarkson для аспірантів і професійних програм приходять сюди з метою: просувати знання, щоб вивчити ідеї, що приводять у рух суспільство, і побудувати значимі кар'єри. Завдяки всесвітньо відповідних навчальних програм і взаємодії з лідерами в промисловості, бізнесу та освіти, ви будете готові мати сенс складних систем, ковальсько з'єднань через людей і поля, і знайти творчі рішення деяких з сьогоднішніх найнеприємніших проблем. Ви будете поглиблювати свою базу знань, щоб прискорити ваші ідеї в великих продуктів і провідних організацій, які мають вплив.

З'єднання зробити різницю. Мережа випускників Clarkson становить понад 40 000 чоловік сильний і повний лідерів, які надихають організації мають вплив, генерувати ідеї, які змінюють спосіб життя людей, і займатися з поточним студентства значущими способами. Наші декани і викладачі регулярно проводять консультації зі своїми власними експертними радами, що складаються з лідерів галузі, випускників роботодавців, партнерів по науковим дослідженням, мозкового члени консорціуму, і колеги в наукових колах. В якості зареєстрованого аспірантом, ви можете підключитися до програм Асоціації випускників Кларксона і доступ до наших послуг Центр кар'єри для просування вашого професійного розвитку.

Строгий і особистим. Від Фулбрайт і Національний науковий фонд вчених високо дипломованими працюючих фахівців і дослідників, які співпрацюють з лідерами в промисловості, факультет в Кларксон принести свій власний досвід і мережі в їх навчання і консультування. Вони можуть ставитися до вимог життя за межами класної кімнати, будь то робочий батько, кар'єра Striver або добровольця про спільноту. Ви отримаєте знати здатність особисто, як розміри класу навмисно малі у всіх режимах навчання: на місці, он-лайн, повний робочий день і неповний робочий день.

Варто. освітній підхід Кларксона дає результати. За даними Інституту Брукінгса, ступінь Clarkson підвищує середині кар'єри доходи випускників більш ніж на 40%. PayScale Inc. займає Кларксон в 12 кращих градусо грантових програм Кращий магістр потенціалом зарплати. І один з п'яти випускників Clarkson вже генеральний директор, власник компанії, або в старших керівних посадах.

Почесті

  • 95% програми освіти Випускники Розміщено протягом 3 місяців після закінчення школи
  • Більше 90% випускників програми МВА Місце в 3-х місяців після закінчення навчання
  • Програма Top-20 Управління ланцюжками поставок, Новини США & World Report, Америки Кращий коледжі 2016
  • Кращі коледжі для ветеранів, США Новини & World Report, Америки кращих коледжів 2016 року.
  • Інтернет програма MBA займає , як один з топ - 40 в країні, Новини & World Report США 2015.
  • Кращі 50 Америки Більшість підприємницьких університетів, Forbes

Місія Вища школа

Для забезпечення випускників програм і можливості професійної освіти, які оснащувати перспективні студентам знання і компетенцій роботодавці хочуть і студенти повинні сформувати успішну кар'єру.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

Clarkson University Graduate School

Отримайте свій MBA протягом дев'яти місяців, навіть якщо ви ніколи не брали бізнес-курс. Прискорена програма МВА Кларксона починається з серпня. Ви закінчуєте у травні. А ... [+]

Отримайте свій MBA протягом дев'яти місяців, навіть якщо ви ніколи не брали бізнес-курс.

Прискорена програма МВА Кларксона починається з серпня. Ви закінчуєте у травні.

Або отримаєте свій MBA на ваш графік.

Окрім нашої дев'ятимісячної програми, ми також пропонуємо варіанти, які вийдуть з першого класу, щоб закінчити навчання протягом одного календарного року, 18 місяців або двох років.... [-]

США Потсдам
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою