Carlson School of Management, University of Minnesota

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Ми в Carlson School управління поділяють прихильність фантазії, участі, і амбіції. На підставі в побратими Міннеаполіс і Сент-Пол, який знаходиться в Університеті Міннесоти, Карлсон школа є лідером в області бізнес-освіти і наукових досліджень. Наш підхід з'єднує студентів до унікальним можливостям навчання на досвіді, динамічних міжнародних програм в галузі освіти, а також живої мережі підприємств по всьому штату і за її межами.

Карлсон школа надає ступеня для повній програмі бакалаврату (BSB), магістра ділового адміністрування (MBA), магістра бухгалтерського обліку (МАККОЙ), ступінь магістра наук в області бізнес-аналітики (MSBA), магістра ділового оподаткування (MBT) , магістр фінансів (MS-Фінанс), Майстер людських ресурсів і трудових відносин (MA-HRIR), магістр управління ланцюгами поставок (MS-SCM) і докторська програма, а також надання господаря рівні виконавчої влади можливостей безперервної освіти.

Наша мета

Надихаючі і дозволяють окремим особам і організаціям створити більш світле майбутнє.

наше обіцянку

Ми створимо перетворює досвід для кожного студента. Ми будемо розвивати впливову знання, яке впливає на майбутнє організацій. Ми будемо рости підприємницьких лідерів з уявою, цілісності і глобального мислення, необхідного для вирішення грандіозних завдань, що стоять перед бізнесом і суспільством.

Розташування

Міннеаполіс

Carlson School of Management

Address
Carlson School of Management
University of Minnesota
321 Nineteenth Avenue South
Suite 4-300
Minneapolis, MN 55455-9940

55455-9940 Міннеаполіс, Міннесота, США
Телефон
+1 612-625-0027

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: