Care Hope College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

Care Hope College (офіційно відомий як Професійне навчальне закладом Palm Beach) був створений у 1996 році як навчальний заклад для задоволення зростаючої потреби в якісній медичній освіті. Він був розроблений для розробки "практичних" професійних медичних працівників. Ці програми призначені для забезпечення якісної підготовки тих, хто надає послуги пацієнта в лікарнях, в закладах довгострокової опіки та в приватних будинках.

У 2008 році коледж заснував нову власність, що змінював структуру та організацію школи, і щойно перейменований Care Hope College народився. У 2011 році Коледж переїхав у більш широке місце, додав нові програми та найняв додатковий факультет / персонал для розміщення більшого студентського корпусу.

Коледж став домом для студентського корпусу, який включає в себе працюючих дорослих, дорослих, які змінюють свою кар'єру, і тих дорослих, які завжди прагнуть і прагнуть ризикувати у галузі охорони здоров'я.

117829_CHCBANNER9.jpg

Наша місія

Care Hope College присвячена тому, щоб забезпечити наших студентів якісною цілеспрямованою освітою та навчанням, що дозволить нашим різноманітним студентам досягти своїх академічних та професійних цілей.

Наше бачення

Зір Care Hope College є надання H ДОРОВ'Я, O, P pportunity artnership і E бразованіе (HOPE) для всіх жителів і громадян в окрузі Палм - Біч і прилеглих районів. Заява про перспективи надає вказівки щодо того, що коледж прагне досягти, використовуючи кваліфікованих фахівців та досвідчених фахівців та співробітників, щоб вони навчали та направляли охорону здоров'я та інших фахівців, що працюють за сумісництвом, для виховання, турботи, співчуття та компетентності медичних працівників.


117828_CHCBANNER6.jpg

Розташування

Пляж Бойтон

Address
901 N. Congress Avenue
Suite C-201

33426 Пляж Бойтон, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: