California Lutheran University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо CAL лютеранська

Наш відданий і досвідчений факультет працює з невеликими класами студентів і аспірантів, які відкритими - про ідеї, про людей, і про віру - і прагнуть рости як особистості, і вони переслідували свої пристрасті і відкрити для себе свою мету.

Заснована в 1959 році, Каліфорнійський лютеранський університет є домом для більш ніж 2892 студентів і один тисяча двісті вісімдесят два аспірантів, які приїжджають з більш ніж 61 країнах світу і представляють широкий спектр конфесій.

Наша спеціальна, здійснюється факультет працює з невеликими класами студентів, які відкритими, про ідеї, про людей, і про віру, і прагнуть рости як особистості.

І в класі, так і поза ним, кожен в Каліфорнійському лютеранської прагне допомогти кожному студенту продовжувати свої пристрасті, щоб відкрити для себе свою мету і йти за цією мети, щоб перетворити їх громаду-й світ.

Університет

Каліфорнійський лютеранський університет є селективним, всеосяжний інститут, що пропонує студентів і випускників ступенів в галузі гуманітарних та природничих наук і професійних областях. Впроваджений в лютеранської традиції, Cal лютеранська заохочує критичне розслідування питаннях віри і розуму. Наставництво відданих і досконалих професорсько-викладацького складу, студенти вивчають їх пристрасть і відкрити для себе свою мету, оскільки вони прагнуть рости як особистості. Каліфорнія лютеранська коледж був заснований в 1959 році на ранчо, пожертвувані Річард Педерсен, син норвезьких іммігрантів. Коледж відкрив свої двері для 330 студентів у вересні 1961 року й провів своє перше Порушення в травні 1964 року.

Місія

Місія університету є навчання лідерів для глобального суспільства, які сильні за своїм характером і судження, впевнені в своїй ідентичності і покликання, і прихильність до обслуговування і справедливості.

Реєстрація

  • Всього: 4174
  • Бакалаврат: 2892
  • Вища: 1 282

Студенти Cal лютеранські приходять з 38 штатів і 35 країн і представляють собою різноманітність релігій і культур. Університет підтримує свій житловий акцент з 53 відсотків традиційних студентів, що живуть в університетському містечку. Середній розмір класу для всіх програм становить 15.

Розташування

Кампус 225 акрів розташований на півдорозі між Лос-Анджелесі і Санта-Барбара, всього в 20 милях від Тихого океану притулився пагорбів в Thousand Oaks. Виїзні центри розташовані в Woodland Hills, Westlake Village, Окснард і Санта-Марія. Тихоокеанський лютеранський богословська семінарія розташовується в місті Берклі.

Належність і Акредитації

Cal лютеранська акредитований Комісією Акредитації для старших коледжів і університетів Західної асоціації шкіл та коледжів. Вища школа освіти акредитований Національною радою з акредитації педагогічної освіти, а університет санкціоновано Каліфорнії Комісії з Учитель Кредентіелінг запропонувати повноваження. Тихоокеанський лютеранський богословська семінарія акредитований Комісією з акредитив Асоціації богословських шкіл. Cal лютеранська є членом Національної асоціації незалежних коледжів та університетів, Асоціації незалежних Каліфорнії коледжів і університетів, а також Рада незалежних коледжів. Його програма в галузі фінансового планування був зареєстрований Сертифікований фахівець з фінансового планування Ради стандартів Inc. Cal лютеранська є одним з 26 коледжів і університетів, пов'язаних з Євангелічно-Лютеранської Церкви в Америці. міжвузівського спортивні програми університету змагаються в атлетичній конференції Південної Каліфорнії Міжвузівський, NCAA Division III.

Досвід лютеранська Освіта

Каліфорнійський лютеранський університет втілює в собі життєво важливу і давню освітньої традиції.

В рамках цієї 500-річної лютеранської традиції, ми вважаємо, що розуміння нашої мети як особистості допоможе нам зробити наш кращий можливий внесок в світ.

Ми рекомендуємо студентам слідувати своїм власним пристрасті, щоб розкрити свою мету. Це готує їх до життя успіху, в якому вони завжди пропонують свої найкращі, щоб інші сім'ї, спільноти і світу.

Це відбувається як частина різноманітної, неупереджений і складної академічному середовищі.

запрошуються всі

Ніхто тут не є аутсайдером.

Це одна з найбільш глибоко укорінених цінностей в лютеранської традиції. І його важливість очевидна на кампусі, наші студенти з більш ніж 56 країн, і містять в собі широкий спектр конфесій.

В Cal Лютеранської, ваші особисті переконання та вірування шануються і поважаються. Ми також надаємо вам можливість розглянути і обговорити питання віри та інтелекту у відкритій і дружній обстановці. Це кидає виклик і зміцнює вас новими інтелектуальними і богословськими роздумами.

Зробіть свої власні рішення

Ми створили середовище, в якій ви будете приймати навчання на більш глибокому рівні.

Будучи студентом, ми рекомендуємо вам задавати важкі запитання. Ви не будуть передані прості відповіді.

Ми хочемо, щоб ви, щоб зробити свої власні рішення. Для вирішення фундаментальних проблем з мужністю. Щоб вибрати для себе інформацію, яку ви стикаєтеся, чи відповідає випробування знання і істини.

Завдяки вашим запитам, ви відкриєте для себе глибокі зв'язки і сенс.

Ми запропонуємо вам структуру з параметрами, свободу з відповідальністю, і цілісність з співчуттям. Цей вид складної академічного середовища дозволяє вирощувати в якості самостійного, вдумливого і жалісливого людини.

Зробіть свій максимально можливий внесок

Досвід Cal лютеранська про те, щоб реальний вибір для вашого життя.

Йдеться про отримання впевненості у вашій особистості. Це про виявлення мети в вашому житті і кар'єрі.

Перспектива ви отримуєте дозволить вам вести життя наповнилася змістом далеко за межами роботи, яку ви хочете робити.

академічні програми

Cal лютеранська пропонує бакалаврату, магістратури та професійні програми через коледж мистецтв і наук, Школа менеджменту, Вища школа освіти, Вища школа психології і Тихого океану лютеранської богословської семінарії. Тридцять шість бакалаврату і 36 неповнолітніх пропонуються в традиційній програмі бакалаврату. Ступінь бакалавра за програмою професіоналів пропонує ступеня в восьми спеціальностями. Вузівські програми включають в себе докторські в освітніх керівництва, вищого керівництва освітою, клінічної психології та теології; і ступінь магістра в галузі освіти, психології, бізнес-економіка, інформаційні технології, державної політики та управління, божественності і богословських студій. Каталоги доступні в Інтернеті.

Спортивні програми

міжвузівського спортивні команди Cal лютеранської змагаються в атлетичній конференції Південної Каліфорнії Міжвузівський (SCIAC) і NCAA Division III. Чоловічі команди змагаються в бейсбол, баскетбол, крос-кантрі, футбол, гольф, футбол, плавання і підводне плавання, теніс, легка атлетика, волейбол, водне поло. Жіночі команди змагаються в баскетболі, по пересіченій місцевості, гольф, футбол, софтбол, плавання і підводне плавання, теніс, легка атлетика, волейбол, водне поло. Молодші команди Varsity змагаються в чоловічій і жіночій баскетбольній, чоловічий і жіночий футбол, бейсбол і жіночого волейболу.

Наше зобов'язання до різноманітності

Каліфорнійський лютеранський університет почав в 1959 році як коледж гуманітарних наук глибоко вкорінені в традиції Лютеранської вищої освіти. Незважаючи на те, що університет значно виріс за ці роки, ключовим орендарем лютеранської філософії стійко залишалися-заохочувати різні думки, щоб дослідити, задавати питання і шукати істину.

Ця культура, заснована на протиставленні віри і розуму, проявляється не тільки в класах, але і по всій території кампуса.

Ми твердо переконані, що наша культура посилюється, коли люди різного походження та досвіду стати частиною сім'ї університету і принести свої таланти і погляди академії.

У класі і лабораторії, ми бачимо, що навчання і науково-дослідну користь, коли університет різноманітний і коли існує цілий ряд питань і думок. В адміністративних офісах, ми виявили, що рішення проблем і планування здатності поліпшити, коли представлені різні точки зору. У кожному секторі, різноманітні Змішати університету студентів, викладачів і співробітників є величезним ресурсом, який приносить користь всім.

В Cal Лютеранської, ми віддані інклюзивного навчання та робочого середовища, яка цінує індивідуальні відмінності і поважає гідність кожної людини. Ми прагнемо, щоб відкрити свої двері для студентів і співробітників з усіх верств суспільства і допомагати їм, коли вони приходять. Багато з наших студентів є першими в своїх сім'ях, щоб вступити до коледжу. Їх ідеї значно збільшують загальну освітнього досвіду.

Cal лютеранська також є членом Іспанська асоціація коледжів і університетів (HACU) і ми поділяємо свою місію поліпшення доступу та якості освіти послесреднего можливостей для іспаномовних студентів. Cal лютеранська був призначений латиноамериканського виступає установа Департаментом освіти США, що означає, що латиноамериканці становлять щонайменше 25% студентів бакалаврату очного. Тринадцять відсотків американських коледжів в даний час займають позначення, що робить їх право на отримання грантів для підтримки успішності для латиноамериканців і всіх інших студентів.

Існує ніяких сумнівів в тому, що мультикультуралізм в Каліфорнійському лютеранської значно підвищує навчання і робоче середовище кампусу спільноти. Це не тільки відображає мінливий світ навколо нас, але і заохочує діалоги і різні точки зору-основі лютеранської вищої освіти. Найголовніше, що різноманітність надихає нас цінувати і досягнення нашої місії, щоб навчити лідерів для глобального суспільства.

Ми твердо переконані в нашій місії, і ми вважаємо, що зростає різноманіття допоможе нам досягти цього. Реальний різноманітність, проте, може стати реальністю тільки тоді, коли кожен з нас, на щоденній основі, шукає шляхи, щоб знайти сили в розбіжностях.

Ми закликаємо на допомогу кожному. Як педагог Адела Аллен так влучно писав: "Ми повинні визнати відмінності, ми повинні вітати відмінності, поки різниця не має значення більше."

Дізнайтеся більше про наш кампусі Ініціатива розмаїття.

Розташування

Тисяча дубів

Address
California Lutheran University
60 West Olsen Road #1350
Thousand Oaks, CA 91360-2700

91360 Тисяча дубів, Каліфорнія, США

Село Вестлейк

Address
31416 Agoura Road #109
Westlake Village, CA 91361

91361 Село Вестлейк, Каліфорнія, США

Окснард

Address
2201 Outlet Center Drive, Ste. 600
Oxnard, CA 93036

93036 Окснард, Каліфорнія, США

Лос-Анджелес

Address
De Soto Avenue,5925
Woodland Hills

91367 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США