Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Місія Коледж бізнесу і державного управління в Університеті штату Каліфорнія Сан-Бернардіно є створення особистісно-орієнтованого навчання спільноти, яка готує студентів, щоб стати продуктивними членами в бізнесі, уряді і глобального суспільства. Ми забезпечуємо якість програми бакалаврату та магістратури, які позитивно впливають на розвиток студентів як професіоналів. Ми приділяємо пріоритетну увагу передового досвіду в галузі викладання, яка посилюється прихильність викладачів до продовження професійного розвитку, інтелектуальний внесок і обслуговування.

інтелектуальний внесок професорсько-викладацького складу в першу чергу буде являти собою поєднання прикладних досліджень або внесків для практики і навчання або педагогічного дослідження. Ми працюємо в культурному і глобально різноманітне тіло студента шляхом підготовки студента мати справу зі змінною і різноманітною середовищі. Через громадські роботи, розвиток партнерських відносин та ініціатив, Коледж виступає в якості посередника для обміну знаннями і досвідом між університетом, регіональним співтовариством, а також великий світ.

Участь громад з нашими програмами по маршруту Сан - Бернардіно і кампуси Palm Desert Результати в стажуваннях і багато можливостей для навчання сервіс для наших студентів. У свою чергу, ви можете розраховувати на наших випускників, щоб стати вашим співробітникам, і в кінцевому підсумку ваша команда управління. Ми хочемо працювати з вами в розвитку робочої сили та економіки, яка дозволяє нашому регіону залучати та утримувати якісних робочих місць. Може бути, ви задавалися питанням, що ви можете зробити. Ось десять речей, які ви можете зробити зараз, щоб підтримати нашу місію в якості особистісно-орієнтованого навчання спільноти:

  • Зробіть свій внесок в Перевага фонд коледжу
  • Хост подія CbpA Alumni мережі у вашому будинку або офісі
  • Реєстрація Бізнес Альянс для поточних зв'язків з коледжу, студентів і викладачів
  • Приходьте на території кампусу, щоб говорити з невеликою групою студентів в щотижневій кар'єрі радячи сесії
  • Внести внесок в Фонд стипендіат
  • Доброволець, щоб поділитися своїм досвідом, кажучи в класі як "Prof на день"
  • Наставник студента в 10-тижневого стажування в Вашої організації, що складається з 150-200 годин протягом 4 одиниць академічних кредитів
  • Призначати гідний "Arrowhead Distinguished Executive" або "Дух підприємництва" суперника
  • Попросіть викладачів, щоб принести в студентській команді для класу проекту для вирішення практичного завдання ви стикаєтеся
  • Подавати на консультативну раду в коледжі, або допомогти проконсультувати і наставника студентської організації в своїй області

Майбутні студенти

Коледж бізнесу і державного управління в Cal State Сан-Бернардіно випустив понад 16000 випускників, більше 65% з яких живуть в Внутрішньої Імперії, зростає ця швидко розвивається економіка Південної Каліфорнії. Населення швидко зростає, тим самим даючи нашим випускникам широкі можливості для застосування їх підприємницького духу в таких областях, як малого бізнесу, розподіл, МНК і державної служби. МИ Graduate громадськими лідерами!

В останньому опитуванні бізнесу і державного управління випускників, більше 95% відповіли "Так!" що вони рекомендували б нам друг або родич розглядає програму пропонованих в CSUSB. Будь-яка організація буде пишатися такою високою оцінкою схвалення. Абітурієнти, я запрошую вас відвідати наш кампус. Це красиво! Витратьте деякий час, щоб почути про ваших можливостей працювати в тісному контакті з викладачами і полірувати свої лідерські навички через багато активних студентських організацій. Ваші цілі і наше бачення цілком може бути такою ж матч, що для наших нинішніх 2700 студентів і 500 аспірантів.

Якість є слово, щоб описати наші 17 різних концентрацій старшокурсники, МВА і МРА, про що свідчить подвійний акредитацій: AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу) і NASPAA (Національна асоціація шкіл зі зв'язків з громадськістю та адміністрації).

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

Наш AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), акредитовані програми МВА з коледжу бізнесу і державного управління (CbpA) в Університеті штату Каліфорнія ... [+]

Наш AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), акредитовані програми МВА з коледжу бізнесу і державного управління (CbpA) в Університеті штату Каліфорнія Сан-Бернардіно (CSUSB) пропонує високоякісні факультет, відповідний навчальний план, який зручний час класу і є найдоступніший акредитовані програми в південній Каліфорнії.

Чи знаєте ви, що наш коледж є одним з кращих в бізнесі? З національним і світовим визнанням, в тому числі:... [-]

США San Bernardino
Вересень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 18 місяця
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою