California State University, Chico - College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Коледж бізнесу

Ми готуємо студентів бути роботою готовності.

Наш факультет, штат, навчальні програми, а також позакласні заходи сприяють країни, що розвиваються студентів, щоб мати навички, знання, і схильності до успіху.

Ми пропонуємо цілий ряд прекрасних програм, студентських організацій, а також викладачів і співробітників. Ми даємо студентам можливість вивчати навички і знання, які допоможуть їм бути робота готові і бути позитивним вкладників до їх громаді.

Тут ви дізнаєтеся, знання, навички, наполегливість і стійкість, які необхідні для отримання великої кар'єри. Ми пропонуємо відмінну підтримку; доступний факультет, пера наставники і вихователі, і уважний персонал. Так що приєднуйтесь до нас і принести свою цікавість, енергію і намір надати йому найкраще. Ми готові працювати з вами.

Що Студенти знайти тут

Програма незавершених замовлень

Один з семи коледжів і будинком для найбільшої майора на Чіко державному університетському містечку, Коледж бізнесу є одним з усього лише 15 відсотків усіх бізнес-шкіл по всьому світу, які відповідають високим стандартам акредитації, які встановлені Асоціацією з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International ). Ми визнані в якості лідера в галузі викладання передового досвіду, практичних досліджень і студент роботи готовності.

Неймовірні Програми Підпис

Наші програми підписи виділяються на тлі конкурентів і широко визнані одними з кращих. Вони пропонують студентам можливість розвивати свої набори навичок особисто і професійно, будучи оскаржені через місцеві, регіональні та національні змагання, працюють на громадських проектах, стажування, науково-дослідних проектів з професорами, і багато іншого.

Залучені і Dedicated випускників

Наші студенти люблять коледж бізнесу, а також випускників їх відданість показує через події, як керівників на території кампусу, служачи на нашому Ділового консультативної ради, а також стати членами Tower Society, щоб підтримати нас і повернути.

Безпечний і Підтримуючий навчальне середовище

Персональне увагу від факультету, персоналізовані академічні консультації та активні студентські клуби забезпечити особистий контакт між студентами і викладачами. Міжнародні Студенти підтримуються турботливий персонал, який призначений, щоб зробити їх Чіко досвід той, який вони будуть плекати протягом усього життя.

Розташування

Чіко

California State University, Chico - College of Business

Address
College of Business
California State University, Chico
Tehama Hall 301

95929-0081 Чіко, Каліфорнія, США
Телефон
+1 530-898-6271

Акредитації

AACSB Accredited

Програми