Assumption College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицька традиція Ліберальне мистецтво

У Успенському Ми прагнемо глибоко досліджувати зв'язок між вірою та розумом. Беручи участь у цій 2000-річній традиції, сьогоднішні студенти приєднуються до поколінь вчених, художників, письменників та філософів, які займаються пошуком істинності за різними дисциплінами.
Ми вважаємо, що католицька інтелектуальна традиція є особливо актуальною та корисною для нашого часу і заохочує зростання розуму, тіла та духу у всеохоплюючому, відкритому кліматі, де всі традиції віри мають голос.

Традиція успіху

  • 98% учнів закінчують свою ступінь в чотири роки
  • 94% класу в 2017 році було зайнято, продовжуючи додаткову освіту або займатися громадським роботою протягом шести місяців після закінчення навчання
  • 85% класу в 2017 році завершили принаймні одну стажування, дослідження або досвід навчання

Шлях до побудови того, що потребує світ

Поговоріть з одним із наших дивовижних випускників десять років у своїй кар'єрі в якості судді з питань біохіміки або сімейного суду або будь-якої кількості інших професій, і ви дізнаєтеся, чому ми наполягаємо на освіті, основаній на цінностях, яка дає випускникам інтелектуальну майстерність та силу характер, необхідний для залучення більших питань життя і прагнення до більшого добра.

Ми кредитуємо присвячене сьогодні професорсько-викладацькому складу та довгій лінії їхніх попередників, прислухаючись до заходу нашого засновника Еммануеля д'Алзона, який кинув виклик нам вийти за рамки академіків та виховати цілу людину. Ви побачите таку увагу студентів та наголос на життєздатному житті, у кожному аспекті того, що ми робимо, від дизайну нових залів для перебування до наших динамічних програм з відзнакою до створення навчального закладу в Римі.

Ми також маємо величезний борг подяки випускникам, батькам, фондам та корпоративним партнерам, які допомагають зробити чітко визначену Освітню освіту. Лише працюючи разом, до спільних цілей та через відмінності віку, культури, дисципліни та віри, чи можемо ми по-справжньому освітлювати шлях?

Католицькі цінності та сильні академіки

Assumption College , католицьке установа, спонсороване августинцями Успенського і коріння в католицькій інтелектуальній традиції, прагне сформувати випускників, відомих критичним інтелектом, продуманим громадянством і співчутливим служінням. Ми переслідуємо ці амбітні цілі за допомогою навчального плану, заснованого на ліберальних мистецтвах і поширюючись на область професійних досліджень. Оновлений католицьким твердженням про гармонію віри та розуму, ми прагнемо до праведності трансформувати уми та серця студентів. Успіння сприяє різноманітності, і екуменічно вітає всіх, хто поділяє свої цілі.

Повідомлення від Президента

Вибір коледжу може бути найважливішим рішенням, яке ви коли-небудь мали розглянути. Ви, можливо, вже отримали матеріали з ряду інших установ, а також ідеї та рекомендації від родини та друзів.

Є багато причин, яскраві, мотивовані студенти вирішили відвідати Успенський. Коли ви досліджуєте наш веб-сайт, ви знайдете велику кількість інформації, пов'язаної з нашими чудовими програмами та нашою компанією, яка працює у тісному спілкуванні. Наразі я хотів би поділитися з трьома причинами, про які я найчастіше згадую, описуючи Успіння майбутнім студентам та їх сім'ям.

Кращий гуманітарний коледж з сильними діловими та професійними програмами.

Наші студенти піддаються дії різноманітних дисциплін, які розширюють свою думку та покращують свої навички критичного мислення, коли вважають нові ідеї, нові способи погляду на світ та нові способи допиту. Члени факультету створюють академічно стимулююче середовище, яке зачіпає студентів, щоб досягти свого повного потенціалу, як вони думають через свої цінності та життя. У той же час в Успішному навчанні навички вчиться також підготувати їх до успішної та корисної кар'єри.

Католицька інтелектуальна традиція, унікальна серед коледжів.

В традиції ассіппіоніста ми заохочуємо інтелектуальне, соціальне та особисте зростання. Ми віримо і віру серйозно, як невід'ємну частину людського досвіду. Ми досліджуємо питання, які доходять до найглибших бажань людського серця та визнають роль віри та розуму в пошуках істини. Наші студенти стикаються з ідеями, які сприяли формуванню християнського світогляду, який відображає тип освіти, передбачений о. Еммануель д'Альзон, засновник Успенську. Незалежно від віри учня, ми віримо, що досвід Успіння дає можливості для особистого духовного зростання та розвитку цілого комплексу цінностей, які заохочуватимуть студентів використовувати свої знання на службі іншим. Це атмосфера, яка інтелектуально складна, особисто корисна і духовна.

Місце, де люди дивляться один на одного.

Коли ви виберете Успенський, ви можете розраховувати на отримання особистої уваги від доброго, дружнього люду по всій громаді. Факультет, адміністратори, співробітники, релігійні колективи та студенти всі разом працюють для того, щоб всі тут оцінювалися та підтримувалися. Успіння є досить маленьким, щоб люди знали студентів як особистості, і досить великі, щоб учні могли знайти різні можливості. Досвід навколишнього і навчального закладу допомагає формувати "особистий компас" студента та заохочувати інтелектуальний, соціальний та особистий розвиток.

Якщо ці характеристики відображають те, що ви шукаєте, я закликаю вас вивчити наш сайт і дізнатись більше про нас. Я також сподіваюся, що ви подивитеся на красивий кампус Успіння та зустрічі з деякими людьми, які роблять наше суспільство таким особливим. Дякую за інтерес до Успіння.

Щирі вітання,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Президент

Розташування

Вустер

Address
Salisbury Street,500
01609 Вустер, Массачусетс, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: