Прочитайте офіційний опис

Про нас

Hitotsubashi ICS є випускником бізнес-школи, розташованої в центрі Токіо, Японія. У 2018 році компанія Hitotsubashi ICS посіла перше місце в бізнес-школі в Японії (рейтинг QS). Сьогодні вона є глобальним обличчям загальноуніверситетської бізнес-школи Hitotsubashi (HUB). Hitotsubashi ICS добре відома за академічно строгі загальні навчальні програми, унікально посилені глибокими внутрішніми знаннями про японський бізнес і економіку і неперевершений доступ до новаторів бізнесу в Японії і в усьому світі.

У підприємницькому дусі свого походження, класна кімната Хітоцубаші підштовхує кордони бізнес-освіти. Завдяки спеціальним курсам підпису, постійному поновленню основних навчальних програм і персоналізованим послугам з розвитку кар'єри, школа зобов'язується вивчати досвід кожного студента. Його програма МВА може похвалитися співвідношенням факультету до студента 3: 1, а програма EMBA має співвідношення 1: 1. Факультет Hitotsubashi ICS говорить і пише на широке коло тем для академічних, ділових та політичних аудиторій. Академічне середовище спрямоване на виховання світових лідерів думки, які розуміють і багатовимірну роль бізнесу в суспільстві.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Програми

Студенти Hitotsubashi ICS розробляють передові навички ведення бізнесу через практичне навчання, вивчаючи альтернативні бізнес-моделі та рамки, а також формулюючи особисті філософії бізнес-лідерства. Студенти витрачають багато часу на спільну роботу за курсами.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

МВА

Hitotsubashi ICS пропонує однорічні та дворічні програми МВА. Послуги кар'єри школи МВА є сильними: у 2017 році розміщення протягом 3 місяців після закінчення школи становило 96% (з них 72% у Японії).

EMBA

Високо налаштована 12-місячна програма Executive MBA, розрахована на неповний робочий день, досліджує атрибути та проблеми як японських, так і західних методів управління. Навчальний план, орієнтований на практичне управління, здійснюється у змішаному навчальному процесі, з курсами в класі на нашому Chiyoda Campus в Токіо, віртуальними уроками та трьома глобальними тижнями занурення.

DBA

Доктор ділового адміністрування (DBA) програма готує своїх кандидатів на лідерство думки в глобальному бізнесі, обертаючись навколо керівництва при написанні дисертації DBA.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

1-річна програма EMBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Хітотсубаші ICS пропонує учасникам можливість заробити в Executive MBA (EMBA "") кваліфікацію в рамках програми на один рік. У відповідності зі своєю програмою MBA давньо ... [+]

Хітотсубаші ICS пропонує учасникам можливість заробити в Executive MBA ( "EMBA") Кваліфікації в рамках програми на один рік. У відповідності зі своєю програмою MBA давнього, Емба викладатиметься повністю англійською мовою з місією інтеграції "Кращий з обох світів". Унікально, програма ICS EMBA буде вивчити сильні сторони японських і західних методів управління і прагнуть інтегрувати ці сильні сторони для того, щоб використовувати їх для вирішення проблем мінливого бізнес-середовищі. Програма фокусується на реальному світі застосування теорії управління, і як такі будуть залучати учасників, які подорожують в трьох місцях за межами Японії, щоб дізнатися з перших рук про поточні питання, таких як ведення бізнесу в країнах з економікою, що розвивається, технологічних збоїв і інновацій.... [-]

Японія Токіо
інформація
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Річні програми MBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Розташована в центрі Токіо, Японія, Hitotsubashi ICS прагне розвивати світових лідерів. У 2018 році компанія Hitotsubashi ICS посіла першу бізнес-школу в Японії (QS Ranki ... [+]

Створена в 2000 році групою інноваторів у сфері бізнес-освіти, Hitotsubashi ICS була першою в Японії глобальною, все-англійською програмою MBA . Сьогодні це глобальне особа публічного Хітотсубаші University Business School (HUB) і пропонує як ступінь і програми без ступеня.

У підприємницькому дусі свого походження, класна кімната Хітоцубаші підштовхує кордони бізнес-освіти . Завдяки спеціальним курсам підпису, постійному поновленню основних навчальних програм і персоналізованим послугам з розвитку кар'єри, школа зобов'язується вивчати досвід кожного студента .... [-]

Японія Токіо
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hitotsubashi ICS
Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Токіо, Японія
Веб-сайт