Globis University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія полягає у розробці провідних лідерів, які створюють та інновації суспільства.

У 1992 році Globis - поєднання слів «глобальний» і «бізнес» - народився у вигляді єдиного маркетингового курсу, що викладався в орендованому класі в центрі Токіо. З цих скромних початків інститут перетворився на найбільшу японську бізнес-школу, з високо оціненими програмами МВА японською та англійською мовами, повний робочий день та неповний робочий день, на кампусі та в Інтернеті.

Як молодий, амбітний і успішний Globis , Globis прагне надихати та розвивати бізнес лідерів завтрашнього дня на шляху до того, щоб стати бізнес-школою №1 в Азії.

Історія Globis

Початкове підприємство, яке стало освітнім закладом світового рівня.

Народження бізнес-школи

У 1992 році, у віці 30 років, підприємець Йошіто Хорі створив « Globis » з нуля (поєднуючи слова «глобальний» і «бізнес»), багато в чому натхненний програмою МВА Гарвардської бізнес-школи, з якої він закінчив рік раніше. Школа знайшла життя в центральній квартирі Токіо президента Хорі, а президент Хорі - єдиним працівником. Після відправки листів випускникам HBS в Японії та запрошення їх викладати в новоствореній школі менеджменту Globis президент Хорі вдалося зібрати команду зі своєї особистої мережі і почав інструктувати перший новаторський клас з 20 студентів, використовуючи знаменитий випадок. ' Сьогодні Globis є розширюючим навчальним закладом і Globis тисячі фахівців міжнародного бізнесу.

Вищі стандарти управління освітою

Перші студенти Globis були людьми, що Globis знань, які фінансували навчання власними коштами і тому вимагали найкращого: вищої якості освіти від інструкторів світового класу. Globis вимагає від усіх викладачів вищих стандартів, вимагаючи від викладачів мати ступінь MBA або інших магістрів, діловий досвід у реальному світі та можливість викладати за допомогою кейс-методу, а не традиційного стилю лекції. Цей унікальний підхід до бізнес-освіти створив приплив додатків, спонукаючи Globis побудувати ще два кампуси в містах Осака та Нагоя.

Найбільша школа бізнесу в Японії

Успіх та швидкий ріст Globis зумовлені напруженою енергією президента Хорі та Globis словом після його революційного підходу до освіти. Експонентний ріст, Globis зазнав Globis забезпечив собі місце найбільшої школи менеджменту в Японії, наблизивши його на крок до своєї кінцевої мети - стати топ-бізнес-школою Азії.

Після досягнення 20-річчя у 2012 році Globis продовжує розширюватися і шукати нові виклики, запускаючи нові кампуси в Сендай і Фукуока, а також філії в Шанхаї та Сінгапурі.

Маючи п'ять кампусів по всій країні та два офіси за кордоном, Globis швидко стає визнаним однією з найбільш швидко зростаючих бізнес-шкіл Азії.

Що ми пропонуємо

Globis - це більше, ніж бізнес-школа. Мережа людей, яких ви зустрінете тут, безцінні навички, які ви отримаєте, і особиста місія, яку вам буде запропоновано сформувати, допоможе вам стати «лідером-провидцем, який створює та інновації суспільства».

Кокорозаші

Японський термін «Кокорозаші» інтерпретується Globis як особиста місія, яка є суттю сили лідера.

Особиста місія

Globis існує для того, щоб виховувати амбітних людей - не для цілей самозгадування, а для створення позитивних змін у суспільстві. Саме тому Globis приділяє особливу увагу розвитку своїх студентів Кокорозаші. Під час навчання в Globis вам будуть надані широкі можливості глибоко подумати про власну особисту місію і дізнатися про те, що ви дійсно захоплені. Розвиваючи цей внутрішній драйв, ви зможете налагодити особисту мережу і скористатися багатьма навичками, які ви отримаєте під час навчання.

Особиста мережа

Контакти та дружби, які ви встановлюєте в Globis можуть змінити ваше життя. Різноманітна суміш студентів, справді глобальний факультет та асоціації з провідними бізнес-лідерами допоможуть почати вас на вашому шляху до успіху. Globis , випускники та викладачі Globis можуть стати вашими майбутніми діловими партнерами, інвесторами чи наставниками - все зводиться до того, скільки зусиль ви докладете для розширення вашої особистої мережі. Спробуйте зустріти якомога більше людей під час навчання в Globis , оскільки ваша мережа контактів стане важливим інструментом підтримки вашої місії та успіху в житті.

Бізнес та концептуальні навички

Студенти Globis не просто засвоюють важкі ділові навички, такі як бухгалтерський облік, фінанси та маркетинг - вони також вивчають м'які навички, необхідні для інновацій та створення цінності в глобалізованому світі. Комунікація, переговори, критичне мислення та філософія управління - лише деякі з багатьох тем, які ви будете висвітлювати під час навчання в Globis , і всі вони допоможуть сприяти вашому особистому зростанню.

Розташування

Токіо

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084

Токіо, Японія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: