Globis University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія полягає у розробці провідних лідерів, які створюють та інновації суспільства.

У 1992 році Globis - поєднання слів «глобальний» і «бізнес» - народився у вигляді єдиного маркетингового курсу, що викладався в орендованому класі в центрі Токіо. З цих скромних початків інститут перетворився на найбільшу японську бізнес-школу, з високо оціненими програмами МВА японською та англійською мовами, повний робочий день та неповний робочий день, на кампусі та в Інтернеті.

Як молодий, амбітний і успішний Globis , Globis прагне надихати та розвивати бізнес лідерів завтрашнього дня на шляху до того, щоб стати бізнес-школою №1 в Азії.

Історія Globis

Початкове підприємство, яке стало освітнім закладом світового рівня.

Народження бізнес-школи

У 1992 році, у віці 30 років, підприємець Йошіто Хорі створив « Globis » з нуля (поєднуючи слова «глобальний» і «бізнес»), багато в чому натхненний програмою МВА Гарвардської бізнес-школи, з якої він закінчив рік раніше. Школа знайшла життя в центральній квартирі Токіо президента Хорі, а президент Хорі - єдиним працівником. Після відправки листів випускникам HBS в Японії та запрошення їх викладати в новоствореній школі менеджменту Globis президент Хорі вдалося зібрати команду зі своєї особистої мережі і почав інструктувати перший новаторський клас з 20 студентів, використовуючи знаменитий випадок. ' Сьогодні Globis є розширюючим навчальним закладом і Globis тисячі фахівців міжнародного бізнесу.

Вищі стандарти управління освітою

Перші студенти Globis були голодними людьми, які фінансували свої навчання власними грошима і тому вимагали найкращого: високоякісне навчання від викладачів світового класу. Globis вимагає найвищих стандартів від усіх викладачів, що вимагають від викладачів мати MBA або інші магістерські ступені, реальний бізнес-досвід і здатність навчати з використанням методу випадку, а не традиційний стиль лекції. Цей унікальний підхід до бізнес-освіти створив приплив у додатках, що спонукало Globis побудувати ще два кампуса в містах Осака і Нагоя.

Найбільша школа бізнесу в Японії

Успіх і швидке зростання Globis було зумовлене напруженою енергією Президента Хорі і Globis його революційний підхід до освіти. Експоненціальний ріст Globis досвідчений забезпечив своє місце як найбільша школа менеджменту в Японії, приносячи його на крок ближче до своєї кінцевої мети стати Globis бізнес-школою Азії.

Після досягнення 20-річчя у 2012 році Globis продовжує розширюватися і шукати нові виклики, запускаючи нові кампуси в Сендай і Фукуока, а також філії в Шанхаї та Сінгапурі.

З п'ятьма містечками по всій країні та двома офісами за кордоном, Globis швидко стає визнаним одним з найбільш швидкозростаючих бізнес-шкіл Азії.

Що ми пропонуємо

Globis - це більше, ніж бізнес-школа. Мережа людей, яких ви зустрінете тут, безцінні навички, які ви отримаєте, і особиста місія, яку вам буде запропоновано сформувати, допоможе вам стати «лідером-провидцем, який створює та інновації суспільства».

Кокорозаші

Японський термін «Кокорозаші» інтерпретується Globis як особиста місія, яка є суттю сили лідера.

Особиста місія

Globis існує для того, щоб виховувати амбітних людей - не для цілей самозгадування, а для створення позитивних змін у суспільстві. Саме тому Globis приділяє особливу увагу розвитку своїх студентів Кокорозаші. Під час навчання в Globis вам будуть надані широкі можливості глибоко подумати про власну особисту місію і дізнатися про те, що ви дійсно захоплені. Розвиваючи цей внутрішній драйв, ви зможете налагодити особисту мережу і скористатися багатьма навичками, які ви отримаєте під час навчання.

Особиста мережа

Контакти та дружби, які ви робите в Globis можуть змінити ваше життя. Різноманітний набір студентів, дійсно глобальний факультет і асоціації з провідними бізнес-лідерами допоможуть вам на шляху до успіху. Globis , випускники та викладачі Globis можуть стати Вашими майбутніми діловими партнерами, інвесторами або наставниками - все зводиться до того, скільки зусиль Ви вклали у розширення своєї особистої мережі. Спробуйте Globis якомога більше людей під час навчання в Globis , оскільки Ваша мережа контактів стане важливим інструментом у підтримці Вашої місії та успіху в житті.

Бізнес

Студенти Globis не просто вивчають навички важкого бізнесу, такі як бухгалтерський облік, фінанси та маркетинг - вони також вивчають м'які навички, необхідні для інновацій та створення цінності в глобалізованому світі. Комунікація, переговори, критичне мислення та філософія управління - лише деякі з багатьох тем, які ви будете обговорювати під час навчання в Globis , і всі вони допоможуть зробити свій особистий розвиток.

Розташування

Токіо

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084

Токіо, Японія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: