Swiss School of Business and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM - це глобальна , інноваційна та унікальна школа з учнями з усього світу. Наші програми були розроблені з більш ніж 30 галузевими партнерами . Ми гарантуємо швейцарську якість освіти та досконалість.

В основному SSBM знаходиться в Женеві, Швейцарія, і зареєстрований у кантоні Женеви під реєстраційним номером CHE-131.073.981.

SBM Geneva акредитована EduQua. Знак швейцарської якості для навчальних закладів подальшої освіти (EduQua) (німецькою мовою: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua”) - швейцарський національний орган із забезпечення якості та перший швейцарський знак якості, орієнтований на продовження навчання дорослих. EduQua - орган з акредитації, визнаний і підтримуваний урядом Конфедерації Швейцарії ; це перша сертифікація якості для державних та приватних навчальних закладів у Швейцарії. EduQua - це провідна схема акредитації органу з забезпечення якості для безперервної освіти. Швейцарська конференція кантональних міністрів освіти (EDK) схвалює eduQua як офіційно визнану схему забезпечення якості.

Знак якості EduQua може бути отриманий лише через визнаний інспекційний орган Швейцарським бюро акредитації SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) при Швейцарському державному секретаріаті з економічних питань SECO, який входить до Федерального департаменту економічних питань, освіти та досліджень.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Наше бачення

Наша ВІЗІЯ - бути унікальною, інноваційною та міжнародною школою бізнесу та менеджменту, яка пропонує преміальні дослідження, практику та освіту.

Наше завдання

Ми прагнемо постійно забезпечувати майстерність у галузі освіти та наш досвід ділової освіти завдяки інноваційній передовій технології та високоякісному досвіду навчання. Ми заохочуємо різноманітність та глобальну зв’язок між нашими студентами, викладачами та діловими партнерами.

Відповідна освіта

SSBM допоможе вам придбати звички до роздумів та критичного мислення, які мають вирішальне значення для розуміння сучасного суспільства. Визнаючи той факт, що успіх особистості переплітається з ширшим світом, ми заохочуємо учнів брати участь у вдосконаленні свого критичного мислення.

Чому вибирають SSBM?

  • SSBM - це справді інноваційна та провідна школа бізнесу та менеджменту, яка має на меті підняти освіту на новий рівень!
  • Ми прагнемо забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток.
  • За допомогою наших унікальних програм ви зміцните своє стратегічне бачення, ефективність та лідерство в управлінні сьогоднішніми організаціями.

134557_Promo5.png

Наші програми

Наші програми були розроблені у партнерстві з понад 30 міжнародними компаніями !

Ми вважаємо, що знання походять від міцних зв’язків з лідерами галузі. Ось чому ми співпрацювали з деякими провідними міжнародними компаніями для розробки програм, адаптованих до реалій бізнесу.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Наш факультет

Наш факультет всесвітньо відомий, і в середньому більшість з них працювали понад 15 років у різних міжнародних компаніях. Цей факт допомагає нам у нашій меті забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток .

Базується в Женеві, Швейцарія

Swiss School of Business and Management знаходиться в самому серці бізнесу в яскравому місті Женева, Швейцарія. Розташований уздовж берегів Женевського озера біля підніжжя Альп, Женева виблискує як одне з найкрасивіших міст Європи.

Женева - це глобальне місто, фінансовий центр та всесвітній центр дипломатії завдяки присутності численних міжнародних організацій, включаючи штаб-квартиру багатьох компаній та міжнародних агентств.

Наші кампуси

SSBM Женева пропонує освітні програми в 4-х локаціях: Женева (Швейцарія), Загреб (Хорватія), Шанхай (Китай) та Москва (Росія).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

Бізнес PARTN ERS

Викладачі та співробітники SSBM надали консультаційні, навчальні та проектні послуги для понад 70 міжнародних та національних компаній.

Ми вважаємо, що академічні знання повинні бути тісно пов'язані з галуззю, яка є рушійною силою для кращих знань в умовах швидко мінливого середовища.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Потужні випускники

Мережі мають ключове значення. Наші випускники складаються з людей, які займають різні керівні посади, від керівників, керівників до рівня CxOs.

Чим більше людей ви знаєте, тим сильніше ваша соціальна та професійна мережа. Наш клуб випускників - це ефективний та привабливий спосіб побудови потрібної мережі.

134560_Promo14.png

Розташування

Женева

Address
Rue de Chantepoulet 10
1201 Женева, Женева, Швейцарія

Загреб

Address
Savska cesta 106
10000 Загреб, Хорватія