Swiss School of Business and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про SSBM

SSBM - це глобальна, інноваційна та унікальна школа з учнями з усього світу. Наші програми були розроблені з більш ніж 30 галузевими партнерами. Ми гарантуємо швейцарську якість освіти та досконалість.

В основному SSBM знаходиться в Женеві, Швейцарія, і зареєстрований у кантоні Женеви під реєстраційним номером CHE-131.073.981.

Наше бачення

Наша ВІЗІЯ - це унікальний, інноваційний та міжнародний бізнес

Наше завдання

Ми прагнемо постійно забезпечувати майстерність у галузі освіти та наш досвід ділової освіти завдяки інноваційній передовій технології та високоякісному досвіду навчання. Ми заохочуємо різноманітність та глобальну зв’язок між нашими студентами, викладачами та діловими партнерами.

Відповідна освіта

SSBM допоможе вам придбати звички до роздумів та критичного мислення, які мають вирішальне значення для розуміння сучасного суспільства. Визнаючи той факт, що успіх особистості переплітається з ширшим світом, ми заохочуємо учнів брати участь у вдосконаленні свого критичного мислення.

Чому вибирають SSBM?

  • SSBM - це справді інноваційна та провідна школа бізнесу та менеджменту, яка має на меті підняти освіту на новий рівень!
  • Ми прагнемо забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток.
  • За допомогою наших унікальних програм ви зміцните своє стратегічне бачення, ефективність та лідерство в управлінні сьогоднішніми організаціями.

Наші програми

Наші програми були розроблені у партнерстві з понад 30 міжнародними компаніями !

Ми вважаємо, що знання походять від міцних зв’язків з лідерами галузі. Ось чому ми співпрацювали з деякими провідними міжнародними компаніями для розробки програм, адаптованих до реалій бізнесу.

Наш факультет

Наш факультет всесвітньо відомий, і в середньому більшість з них працювали понад 15 років у різних міжнародних компаніях. Цей факт допомагає нам у нашій меті забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток .

127250_pexels-photo-70292.jpegТім Гоу / Пікселі

Базується в Женеві, Швейцарія

Swiss School of Business and Management знаходиться в самому серці бізнесу в яскравому місті Женева, Швейцарія. Розташований уздовж берегів Женевського озера біля підніжжя Альп, Женева виблискує як одне з найкрасивіших міст Європи.

Женева - це глобальне місто, фінансовий центр та всесвітній центр дипломатії завдяки присутності численних міжнародних організацій, включаючи штаб-квартиру багатьох компаній та міжнародних агентств.

Ділові партнери

Викладачі та співробітники SSBM надали консультаційні, навчальні та проектні послуги для понад 70 міжнародних та національних компаній.

Ми вважаємо, що академічні знання повинні бути тісно пов'язані з галуззю, яка є рушійною силою для кращих знань в умовах швидко мінливого середовища.

Потужні випускники

Мережі мають ключове значення. Наші випускники складаються з людей, які займають різні керівні посади, від керівників, керівників до рівня CxOs.

Чим більше людей ви знаєте, тим сильніше ваша соціальна та професійна мережа. Наш клуб випускників - це ефективний та привабливий спосіб побудови потрібної мережі.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

Розташування

Geneva

Address
Rue de Chantepoulet,10
1201 Geneva, Женева, Швейцарія