Rushford Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School - офіційна назва бізнес-школи інституту Джеймса Лінда, Гевена, Швейцарія. Школа пропонує програми вищого ступеня з бізнесу та менеджменту. Ми також унікальні в пропонуванні декількох програм МВА з технічними спеціалізаціями, і ми продовжуємо додавати більше технічних спеціалізацій, оскільки ми постійно зростаємо.

Наші 100% онлайн-програми добре підходять студентам з усього світу, які хотіли б отримати якісну освіту від провідної Європейської бізнес-школи за доступною платою за навчання. Як частина глобальної установи JLI, ми використовуємо мережі, знання, досвід та географічне поширення на користь наших студентів.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI - це міжнародний навчальний заклад з головним кампусом у Швейцарії. Ми готуємо студентів до кар’єри в галузі охорони здоров'я, управління охорони здоров’я, фармацевтичних наук, клінічних досліджень, клінічних наук, сільського господарства та управління бізнесом.

Зі студентами з понад 80 країн та понад 5000 випускників по всьому світу наша глобальна спільнота, що зростає, свідчить про відмінну освіту та розвиток навичок студентів JLI. Ми пропонуємо нашим студентам гнучку навколишнє навчальне середовище, яке може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кожного студента. Наш факультет - це сукупність експертів з наукових та галузевих галузей, завдяки чому студенти піддаються теоретичним та практичним аспектам своєї галузі навчання.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Наше завдання

Як науково-орієнтована установа, ми проводимо інноваційні та міжнародно визнані бізнес-програми, що позитивно впливають на зростання бізнесу та розвиток суспільства.

Ми продовжуємо використовувати ділову поведінку та дослідження шляхом:

 • Розвиток та розширення міжнародної мережі провідних академічних та обмінних партнерів для забезпечення глобального науково-дослідного та викладацького середовища.
 • Розвиток специфічних для бізнесу галузевих навичок шляхом залучення ключових лідерів думок.
 • Розвиток лідерів для подолання соціальної відповідальності та вирішення унікальних інтелектуальних та особистих проблем.
 • Розвиток зрілих та самовідданих особистостей з міжкультурною компетентністю та критичним мисленням.

Наше бачення

Наше бачення - бути серед провідних бізнес-шкіл Європи та бути визнаним у всьому світі за інноваційні бізнес-програми, що допомагають бізнесу та установам залишатися на сприятливій кризі зростання. Наші дослідження матимуть процвітаючий вплив на ділову практику, лідерство та наукову літературу. Ми будемо розвивати лідерів із глобальною інформаційною діяльністю, яка використовуватиме їх потенціал для взаємодії з бізнесом та суспільством, щоб зробити цінну, конструктивну та етичну різницю.

Наші цінності

 • Наступні цінності керують нами у виконанні нашої місії та нашого бачення:
  • Академічна майстерність, спеціальні навички та наукова спрямованість.
  • Продумане лідерство та інновації.
  • Критичне мислення, справедливість та доброчесність.
  • Етика, соціальна відповідальність, доброзичливість, підзвітність, відповідальність та прозорість.
 • У нас є нескінченний підхід, щоб перевищити очікування щодо якості та сервісу у всьому, що ми робимо. Формування кар’єри наших студентів - в центрі всього, що ми робимо. Для досягнення цієї мети досліджуються всі потенційні засоби, починаючи від наставництва до презентації та посилання перед відповідною галуззю.
 • Ми цінуємо всіх наших студентів та вкладаємо гроші в їх особистісне та професійне зростання та розвиток та допомагаємо їм у їхньому кар’єрному шляху від базових потреб до самоактуалізації.
 • Ми плануємо розважливо для наших студентів, відстежуючи ключові зміни в галузі та вживаючи відповідних дій, які їх підготують до часу для вирішення майбутніх викликів.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Підхід в Інтернеті

Підхід до навчання, який ми реалізуємо, спрямований на визначення конкретних потреб у навчанні та кар’єрних устремлінь кожної людини. Виходячи з цього розуміння, приймається найефективніше персональне рішення для наставництва, щоб людина могла максимально використати навчальну програму.

Ми твердо віримо в уявлення про те, що кожна людина має свої сильні сторони, і їх можна використовувати через правильну платформу та підхід до навчання. Студенти JLI повністю усвідомлюють, що самопізнання має однакове значення для академічних знань.

Ми вважаємо, що Інтернет - це найпотужніший інструмент навчання у світі, тому ми використовуємо його для донесення знань до наших студентів.

Статистика свідчить про те, що сьогодні в світі існує близько 1668 870 408 користувачів Інтернету, і ця кількість продовжує зростати.

Сьогоднішнє покоління хоче миттєвого доступу до всього, коли вони цього хочуть і де вони хочуть. Те саме стосується навчання та виховання. Студенти та працюючі професіонали хочуть навчатися в дорозі, і JLI використовує потужність Інтернету, щоб вони могли зробити це ефективно та усунути всі бар'єри на цьому шляху.

У JLI ми використовуємо Інтернет для досягнення максимальної ефективності навчання в сучасних умовах, одночасно надаючи студентам усі необхідні знання, щоб перетворити їх на фармацевтичну / клінічну наукову / медичну галузь.

JLI залучає велику кількість висококваліфікованих фахівців з галузі як наставників для студентів з метою надання їм реальних перспектив галузі. Це допомагає нашим прагнучим професіоналам досягти взаємодії з самою галуззю. Менторство дає багато порад щодо навчання та планування кар’єри.

Студентів JLI закликають взяти участь у найсучаснішому Інтернет-репетиторському центрі, або OCTC, створеному для ефективного обміну інформацією між студентами та викладачами.

Ми віримо в підготовку наших студентів до реальних ситуацій за допомогою досвіду з перших вуст, впроваджуючи макет-сеанси через наші ефективні онлайн-платформи для навчання.

Розташування

Женева

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Женева, Женева, Швейцарія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: