Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на IBMS ...

Субі надає вам інструменти, знання і досвід, який ви повинні будете визначити успіх на власних умовах, а потім її досягнення. Ми прагнемо надати Вам добре округлені і збалансованого ще цілеспрямованого освіти, які зроблять вас дуже привабливим для ваших майбутніх потенційних роботодавців. Ви будете мати широкі можливості для підвищення своїх знань за допомогою наших навчальних програм і позакласних заходів, підтримуваних державою в найсучасніших ресурсів.

Про IBMS

Субі, ви будете мати широкі можливості для підвищення своїх знань за допомогою наших навчальних програм і позакласних заходів, підтримуваних державою в найсучасніших ресурсів.

Об'єднайте ці риси з досвідом, викладачів і співробітників, які уважні до вашим індивідуальним потребам, так і в міжнародному місті Женеві у вас є рецепт для досягнення успіху. Субі надає вам інструменти, знання і досвід, який ви повинні будете визначити успіх на власних умовах, а потім її досягнення. Ми прагнемо надати Вам добре округлені і збалансованого ще цілеспрямованого освіти, які зроблять вас дуже привабливим для ваших майбутніх потенційних роботодавців.

Субі, MBA заснована на філософії, яка знаходить свої витоки в системі освіти Сполучених Штатів. Зосереджена на розробці справжній потенціал індивіда МВА пропонує цінностях чолі навчального плану зосереджені на лідерство, інновації та передової практики.

Субі, МВА може бути вивчений у ряді різних способів:

12 місяців програма МВА Денне A 18 місяць Вечірнє EMBA вчив по вечорах і вихідні класи до 24 місяців класи Flexi Модульна вихідні МВА

Майбутнє будь-якого бізнесу залежить від успішного розвитку свого народу. Саме тому наша робота виконавчий утворення так важливо. Наша бізнес-школа надає сприятливе середовище і прекрасні умови для доставки бізнес-освіти. Працюючи в тісному співробітництві з бізнесом, ми дивимося на розробці наступного покоління менеджерів і лідерів бізнесу. Люди, які не тільки сильне, успішну кар'єру, але які також внести реальні зміни в продуктивності організацій вони працюють. Більш конкретно ми пропонуємо:

BBA протягом 4 років програми TTH на один рік програми ТТХ протягом 6 місяців програми Професійна програма обліку

Будь-який з цих областей знань запропонує широту і глибину як окремих кар'єри і підприємств вони впливають. Всі разом, однак, вони представляють собою потужний порядку денного зміни бізнесу. Кожна програма була розроблена для амбіційних, талановитих успішністю. Наші цілі, щоб підготувати людей з високим рівнем навичок лідерства в своїх областях.

Цілі і Завдання

Програма Субі призначений для вирощування керівництво і ефективність, необхідні для вирішення проблем вищого керівництва на міжнародному рівні. Він заснований на навчальній програмі американського стилю є ряд інтерактивний та інтенсивної. Професори IBMS строго обрані серед кращих консультантів і фахівців у своїх галузях з багатьма, які займають посади в топ бізнес-шкіл Європи.

Новий навчальний рік приносить нові виклики та можливості. Ми розуміємо, кожен студент має його і її власні мрії, а іноді й не завжди частина цієї величезної публіки, взаємопов'язаному світі, але Субі тут, щоб допомогти вам з унікальну знахідку долі, що дуже особистий і дорогий для кожного з нас.

Наша робота тут разом буде основою для життя, наповненого глобальної служби та керівництва. Ми посадки насіння, який буде створювати мрії, цілі і пристрасті для вас і ваших сімей. Наша команда прагне допомагати культурі, рости, корми та стежити за ті заповітні мрії, які почнуть цвісти під час перебування IBMS. Це невеликий насіння сні, що є в кожному з нас, як Субі був для нас більше, ніж 20 років тому. Цей сон для нас став реальним ... і ми так пишаємося, щоб сказати сьогодні, ласкаво просимо в цей світ, який став МБР, один із дійсно незалежних, глобально орієнтованих і якості інститутів швейцарських років.

Чому Субі?

Заробіток ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) ступеня, може забезпечити вам навички управління і бізнес-експертизи, які відкриваються нові можливості для кар'єрного росту для вас. Якщо ви працюєте в бізнесі і шукаєте для переміщення вгору по сходах або перейти від вашого поточного галузі знань на нову, програма МВА може допомогти вам досягти ваших цілей. Програма МВА також запустить вас в набагато більш високому діапазоні платного що менеджери верхнього рівня і керівники користуються. Крім того, у високих посадах ступінь МВА дозволить вам тримати, ваша робота буде часто бути більш цікавим і корисним.

MBA зі спеціалізацією!

Тепер, все більше і більше програм MBA забезпечити підготовку, що виходить за рамки загального управління бізнес-для забезпечення предметної області експертизи. Так, наприклад, якщо ваші професійні інтереси лежать в галузі електронної комерції, ви можете знайти наші програми МВА з упором в цій галузі. Крім того, багато програм MBA дозволить вам заробити спеціалізації ступінь, так що ви можете комбінувати навчання ділового адміністрування з навчанням в іншій області, як людських ресурсів, бухгалтерського обліку та фінансів і т.д.

MBA Концентрації і спеціалізації в наступних майори:

Бухгалтерський облік та фінанси Підприємництво та оперативного управління Загальне керівництво людські ресурси Маркетинг і Марка Маркетинг Менеджмент Управління проектом Туризм і Подорожі Керівництво

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s МВА в галузі міжнародного бізнесу мірою забезпечує основу для професіоналів, щоб зрозуміти це захоплюючі і складні глобальні бізнес-середовища та спеціальних знань ... [+]

MBA в галузі ділового адміністрування або міжнародного бізнесу:

Глобалізація бізнесу є реальністю стикаються кожній країні у світі, але особливо США, і Європа, де джерело компанії сировину, виробництво і продавати по всьому світу. Те ж саме вірно і для сфери послуг, де всі основні фінансові та послуг установи здійснюють операції у великих містах світу.

Фахівці ділового адміністрування в галузі цій новій і захоплюючої епохи мають величезні можливості для кар'єри в усьому світі, які є одночасно складним і корисним одночасно. IBMS`s МВА в галузі міжнародного бізнесу мірою забезпечує основу для професіоналів, щоб зрозуміти це захоплюючі і складні глобальні бізнес-середовища та спеціальних знань для їх ефективного функціонування в обраній ними сфері інтересів.... [-]

Швейцарія Geneva
Лютий 2020
Денне навчання
18 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media