European Institute of Applied Science and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

European Institute of Applied Science and Management (колишній університет Центральної Чехії) входить до числа найновіших та найсучасніших приватних навчальних закладів Чехії. Залучення постійного припливу нових студентів з моменту створення в 2011 році. Це свідчить про його репутацію як першокласного навчального закладу.

· Як інноваційний інститут, який постійно процвітає у наданні видатних послуг та підтримки нашим студентам.

· Усі навчальні запити повинні отримувати зворотній зв'язок протягом 48 годин. У кожного студента є персональний репетитор, який консультує будь-які питання та запити (як академічні, так і професійні).

Сертифікована установа та навчальні програми

Ми акредитовані визнаним британським агентством з акредитації ASIC (Служба акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів). Акредитація ASIC - це освітній стандарт, який є:

· Схвалено Радою з вищої акредитації Офстеда у Великобританії

· Визнано Міністерством внутрішніх справ Британії

· Член BQF (Британський фонд якості)

· Філія ENQA (Європейська мережа забезпечення якості)

· Член NARIC (Національних інформаційних центрів з питань визнання)

· ASIC була оцінена і відповідає вимогам ISO9001: 2015, що є сертифікацією на наступну сферу "Акредитація для навчальних закладів у Великобританії та в усьому світі"

Ми стали членом QISAN (Quality International Study Abroad Network). В даний час ми пропонуємо нові програми бакалавра, магістра та доктора.

Стандарти випускників

Ми підтримуємо критичний підхід та аналітичне мислення серед студентів у міждисциплінарному та інноваційному середовищі, де єдиною постійною є постійні зміни. Тому нашою метою є випускники з глобальним, міжкультурним поглядом, які здатні швидко збирати та аналізувати інформацію, які здатні ініціювати, впроваджувати та керувати змінами особистого та трудового життя. Типові випускники - цінний гравець команди з лідерськими здібностями.

Ми в EIASM пропонуємо вам широкий спектр спеціалізацій для повного узгодження ступеня МВА з вашими кар'єрними цілями та амбіціями. Це також може бути величезною можливістю виїхати зі своєї зони комфорту та розвинутися в нових районах. Нижче наведено перелік спеціалізацій, які ми пропонуємо в EIASM.

  • Executive MBA
  • MBA у галузі фінансів
  • MBA в галузі охорони здоров'я
  • MBA у сфері нерухомості та розвитку
  • MBA в галузі туризму, гостинності та управління подіями
  • MBA в галузі управління природними ресурсами

Ми зосереджуємось на професійному розвитку наших іноземних студентів, результатом чого є забезпечення всіх курсів англійської мови.

Дослідження З 2013 року наша філія під назвою CBU Research Institute організовує щорічну міжнародну конференцію, що зараз індексується в Thomson Reuters - базі даних та запитуванні Web of Science Core. Лектори публікують журнали Scopus та Thomson Reuters з рейтингами журналів у багатьох галузях та спеціалізаціях (наприклад, економіка, інженерія, природничі науки тощо). У тому числі конференції ми публікуємо чотири дослідницькі журнали, проіндексовані в базах даних Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef та інших базах даних. Ми підтримуємо відкритий доступ та використовуємо систему відкритого журналу. Викладачі Значна більшість наших викладачів - це експерти з великим професійним та / або дослідницьким досвідом, віддані практичності, а це означає, що вони постійно актуальні та актуальні у своєму викладанні. Це вкрай важливо, особливо для студентів наших програм професійного ступеня (MBA та DBA). Студенти з електронного навчання мають доступ до Matrix NEO та Netventic LMS, найсучаснішої хмарної системи електронного навчання, яку ми використовуємо для наших он-лайн / заочних / денних лекцій.

надається в широкому діапазоні мов. Прекрасно читає на мобільних та планшетних пристроях.

• Зручне середовище для читання документів, відображення відео або відтворення звуку.

Серед інших функцій: веб-конференції, обмін повідомленнями, бібліотека ресурсів, інструменти співпраці, соціальні мережі, інтеграція з Google Drive або iCalender, просте адміністрування тощо.

Розташування

Прага

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Прага, Прага, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 608 118 311