European Institute of Applied Science and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) є одним з найновіших та найсучасніших навчальних закладів Чеської Республіки. Залучення постійного надходження нових студентів з моменту його створення в 2011 році. Забезпечує репутацію першокласної освітньої установи. Знаходиться в центрі Праги.

• Будучи інноваційним інститутом, який постійно процвітає на видатних сервісах та підтримці наших студентів.

• Всі академічні запити повинні отримувати відгуки протягом 48 годин. Кожен учень має репетитора для консультацій з будь-якими проблемами та запитами (як академічними, так і фаховими).

Сертифікована установа Ми акредитовані визнаним британським агентством акредитації ASIC (Служба акредитації для міжнародних шкіл, коледжів

• Executive MBA

• МВА в галузі туризму, гостинності та управління заходами

• МВА з розвитку нерухомості

• МВА в галузі охорони здоров'я

Ми зосереджуємось на професійному розвитку наших іноземних студентів, результатом чого є забезпечення всіх курсів англійської мови.

Дослідження З 2013 року наша філія, що називається Науково-дослідним інститутом CBU організовує щорічну міжнародну конференцію, яка в даний час індексована в Thomson Reuters - Web of Core базі даних та Proquest. Викладачі випускають у Scopus та Thomson Reuters рейтинги журналів з багатьох областей та спеціалізацій (наприклад, економіка, інженерія, природничі науки тощо). У тому числі з конференції ми публікуємо чотири дослідницьких журнали з індексами в Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef та інших базах даних. Ми підтримуємо відкритий доступ та використовуємо Open Journal System. Лектори Величезна більшість наших викладачів - це фахівці з великим професійним та / або дослідницьким досвідом, які прагнуть до практичності, що означає, що вони постійно актуальні та актуальні у навчанні. Це надзвичайно важливо, особливо для студентів, у наших програмах професійного навчання (MBA та DBA). Студенти з електронного навчання мають доступ до Matrix NEO та Netventic LMS, сучасної обласної системи електронного навчання, яку ми використовуємо для нашої онлайн-лекції / неповний робочий день / повний робочий день.

• Надається широкому колу мов. Прекрасно читається на мобільних і планшетних пристроях.

• Зручне середовище для читання документів, відображення відео або відтворення звуку.

• Серед інших функцій: веб-конференції, обмін повідомленнями, бібліотека ресурсів, інструменти для співпраці, соціальні мережі, інтеграція з Google Диском або iCalender, просте адміністрування тощо.

Розташування

Прага

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Прага, Прага, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 608 118 311