Прочитайте офіційний опис

Займаючись бізнесом. Взаємодія з вами.

Ми хочемо озброїти наших студентів інструментами та кваліфікацією для розвитку та досягнення успіху в мінливі та складні часи.

Про нас

Заснована в 1945 році, Henley Business School була першою бізнес-школою у Великобританії і є однією з найстаріших та найповажніших шкіл Європи.

Компанія Financial Times і The Economist постійно перебувають серед 50 найкращих світових шкіл бізнесу. Ми також є одними з небагатьох бізнес-шкіл - топ-1% у світі -, які мають потрійну акредитацію за якість та можливості наших викладачів та результатів.

Бізнес-школа Henley пропонує суворі, складні та орієнтовані на кар’єру програми, що встановлюють високі стандарти навчання. Вам пропонують стимулюючі концепції та нове мислення, яке негайно застосовується на робочому місці. Більше того, ви отримаєте здатність застосовувати знання до реальних ситуацій. Результат буде відчутним, значним і стійким.

У складі Університету Редінга Генлі працює в академічній установі, яка знаходиться в 200 найкращих університетах світу.

Наша амбіція

Ми прагнемо надати можливість людям стати великими професіоналами та видатними лідерами бізнесу, які думають чітко та діють впевнено та переконано. Наша сила полягає в нашому підході. Ми дозволяємо людям краще розуміти себе та свої обов'язки, одночасно поєднуючи практику та теорії успішного бізнесу.

Ми завжди прагнемо вдосконалюватись у всьому, що робимо, і бути визнаним за:

  • Будучи справді міжнародною школою бізнесу
  • Досконалість нашого досвіду навчання
  • Дослідження та мислення світового класу
  • Наше почуття спільності та відповідальності
  • Сила наших мереж
  • Широта і глибина наших відносин з промисловістю

Ми будемо захоплюючою, зосередженою та самобутньою бізнес-школою.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

Станьте лідером, яким ви прагнете бути

Ми надаємо студентам глибше і ширше розуміння того, що є актуальним, актуальним і правильним у бізнесі - і тим самим дозволяємо їм стати високодієздатними, відповідальними лідерами.

Поєднуючи новітні теорії, знання та практику із пристрасним рішучістю, щоб допомогти нашим студентам бути найкращими, якими вони можуть бути. Ми все про бізнес, але тим більше, що ми всі про вас.

Кожен з нас має різні мотивації та унікальний набір здібностей. У компанії Henley ми робимо нашу справу, щоб допомогти вам реалізувати свій потенціал, розблокувавши реальну і ще більш здатну людину. Ми будемо співпрацювати з вами на кожному рівні, щоб дати вам впевненість, навички та фокус для вирішення ваших завдань та досягнення ваших цілей.

Досвід Генлі

"Досвід" Хенлі "поєднує розвиток знань, особистих навичок та поведінки з найсучаснішими умовами навчання та навчання та успадкуванням твердої впевненості, що роль створення багатства в суспільстві полягає у кращій роботі всіх, а не лише кількох людей. На кожному рівні виникають люди, чиї цінності та ставлення говорять про них стільки, скільки їхні можливості, і які сприяють побудові кращого майбутнього на кожній життєвій точці ".

Професор Джон Борд, Дін, Бізнес-школа Henley

Особистісний розвиток

Ми застосовуємо підхід до цілої людини, який визнає складність збалансованості роботи, дому, навчання та кар’єри. Окрім високого рівня індивідуальної підтримки під час навчання в Henley, доступні послуги для сприяння вашим кар’єрним амбіціям, включаючи навчання коучу, мереж, наставництва та набору ресурсів. Приймаючи підхід до цілої людини, Генлі зосереджується на розвитку ваших здібностей як відповідального, принципового та підприємливого лідера.

Міцні стосунки

Відносини в Henley вибудовуються не тільки між студентами та учасниками, але й з викладачами та співробітниками, які підтримують вашу особисту подорож. Багато наших викладачів є всесвітньо відомими та широко опублікованими у своїх галузях. Наші співробітники регулярно працюють із засобами масової інформації та надають багатий професійний досвід, багато хто працював у провідних міжнародних організаціях. Часто саме ці стосунки можуть змінити вашу кар’єру, і саме тому багато хто вважає досвід Генлі настільки багатим.

З першого дня роботи в Henley ви є частиною глобальної мережі професіоналів з усіх галузей та кожного рівня досвіду та стажу. Наша група випускників налічує понад 70 000 членів з понад 150 країн, що пропонує потенціал для роботи в мережі та можливість бути в курсі останніх думок, новин та можливостей для подальшої кар’єри та освіти.

Дослідження та експертиза

Багато наших викладачів є всесвітньо відомими та широко опублікованими у своїх галузях та займаються науковими та прикладними дослідженнями. Велика кількість наших науковців спирається на свій досвід керівників та консультантів міжнародних організацій на найвищому рівні. Дослідження в Henley є як чистими, так і прикладними і проводяться через шість академічних областей та 24 міжнародно визнані науково-дослідні центри та центри знань. Ми тісно співпрацюємо з урядами та організаціями на міжнародному рівні та допомагаємо реалізовувати глобальну програму досліджень в унікально широкому діапазоні сфер.

З 150 співробітників викладачів, які очолюють наукові дослідження, широко опубліковані наукові працівники та цитовані експерти, які регулярно виступають у національних ЗМІ, члени викладачів у бізнес-школі Henley є провідними у світі. Деякі є практиками у галузях, у яких вони навчають, надаючи нашим студентам доступ у реальному часі до ділової інформації та досвіду.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Трикратна акредитована бізнес-школа

Ми пишаємося тим, що є однією з 88 бізнес-шкіл у світі, яка має статус потрійної акредитації від провідних органів з акредитації Великобританії, Європи та США: AMBA, EQUIS та AACSB.

Наш потрійний акредитований статус перекладає нас у топ-1% бізнес-шкіл у світі та забезпечує запевнення наших студентів, членів програми та організацій, з якими ми працюємо, у якості та високих стандартах наших курсів та викладачів.

Кожен з органів акредитації існує для підвищення стандартів бізнес-освіти, і ми проходимо суворий процес з кожним із них, який охоплює аспекти, включаючи досвід навчання, викладачі та наукові дослідження.

AACSB

"AACSB надає міжнародно визнану спеціалізовану акредитацію для програм бізнесу та бухгалтерського обліку на рівні бакалаврів, магістрів та докторів. Стандарти акредитації AACSB викликають випускників середніх навчальних закладів для досягнення досконалості та постійного вдосконалення впродовж їхніх бізнес-програм.

Процес акредитації - це всебічний огляд місії школи, кваліфікації викладачів та навчальних програм, а процес включає самооцінку, рецензування, огляди комітетів та розробку поглиблених стратегічних планів. Акредитація забезпечує, що студенти засвоюють матеріал, найбільш відповідний для їхньої галузі навчання, готуючи їх до того, щоб вони були ефективними лідерами після закінчення навчання ».

EQUIS

"Основна мета EQUIS, пов'язана з місією EFMD, - підвищити рівень освіти в галузі управління в усьому світі.

EQUIS оцінює установи в цілому. Він оцінює не лише програми ступенів, але всі види діяльності та підрозділи закладу, включаючи наукові дослідження, підрозділи електронного навчання, забезпечення виконавчої освіти та громадські роботи. Заклади повинні бути присвячені насамперед освіті управління.

EQUIS шукає баланс між високою академічною якістю та професійною актуальністю, що забезпечується тісною взаємодією з корпоративним світом. Установи, акредитовані EQUIS, повинні демонструвати не тільки високу загальну якість у всіх аспектах їх діяльності, але й високий ступінь інтернаціоналізації ".

AMBA

"Акредитація лежить в основі прихильності Асоціації MBA розробляти стандарти глобальної післядипломної освіти.

Наші суворі критерії оцінювання гарантують, що лише програми вищого калібру, які демонструють найкращі стандарти у викладанні, навчальній програмі та взаємодії студентів, досягають Асоціації MBA.

Ми вважаємо, що акредитовані програми повинні бути найвищими стандартами та відображати зміни тенденцій та інновацій у навчанні післядипломної освіти ".

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Henley Business School Finland

Сьогоднішній глобальний бізнес-бізнес вимагає ширшої перспективи, нових навичок та різних способів мислення. Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку ... [+]

Практична. Глобальний. Диплом магістра.

Наш глобальний Executive MBA розроблений для зайнятих та досвідчених менеджерів із прагненням покращити свої лідерські та управлінські навички.

Executive MBA (EMBA) - глобальний

Сьогоднішній глобальний бізнес-бізнес вимагає ширшої перспективи, нових навичок та різних способів мислення. Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку видатних лідерів бізнесу, готових прийняти виклики та можливості роботи в сучасній складній та швидко розвивається світовій економіці. Це розвиває лідерів, які є сильними, відповідальними та пристосованими.... [-]

Фінляндія Helsinki
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
21 - 27 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Pohjoisesplanadi 35 E
00100 Helsinki, Фінляндія