Прочитайте офіційний опис

Наш проект

Університет Pôle Léonard De Vinci, ідеально розташований у самому серці ділового району Ла Дефенес, об'єднує понад 5500 студентів у своїх чотирьох школах, які забезпечують ступені, які визнаються роботодавцями: Вища інженерна школа (ESILV), School of Management (EMLV) , Інститут Інтернету

Унікальний поперечний підхід

У школах університету Péleard Léonard de Vinci розроблено трансверсальний педагогічний підхід, який поєднує різні спеціалізації, що дозволяє студентам працювати в міждисциплінарних команд (менеджери, інженери, дизайнери), а також розвивати свої дослідження та отримувати цифрові знання. Ця організація, яка підтримується багатошкільним інкубатором, веде до можливості подвійного навчання в галузі підприємництва, фінансів та цифрового маркетингу.

Знаходячись у самому центрі найбільшого ділового району Європи, школи Леонора де Вінчі підкреслюють професіоналізацію, основною метою якої є успішна професійна інтеграція студентів.

Соціальне відкрите ставлення та різноманітність профілю

Соціальна відкритість, спорт та культура для всіх - це деякі з основоположників Флори. Ці цінності підтримуються в програмах, а також під час процедур прийому. У програмі "Plele" вітає та надає допомогу учням з обмеженими можливостями.

Студентські служби

Готель Péleard Léonard de Vinci має виняткові педагогічні умови, які сприяють амбіціям студентів. Студенти також отримують користь від керівництва під час їхньої педагогічної та позакласної діяльності в особистому середовищі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

Leonard de Vinci Group

МВА з маркетингу в області цифрового маркетингу спрямована на надання студентам необхідних навичок, щоб досягти успішної кар'єри в цифровому секторі. Основні курси МВА ор ... [+]

МВА з маркетингу в області цифрового маркетингу спрямована на надання студентам необхідних навичок, щоб досягти успішної кар'єри в цифровому секторі. Основні курси МВА орієнтовані на цифровий маркетинг та комунікації: маркетингова стратегія цифрових та соціальних мереж, веб-маркетинг, маркетинг перехресного каналу, цифрове спілкування, електронний бізнес Інтернету речей.

Дізнайтеся більше на веб-сайті школи:... [-]

Франція Париж
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 1 41 16 70 86