Leonard de Vinci Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до групи Leonard de Vinci Group

Група Леонарда де Вінчі - високо відомий приватний вищий навчальний заклад, розташований у Парижі. Де Вінчі складається з трьох шкіл, які присвоюють високоякісні, акредитовані ступені: EMLV (Business School), ESILV (Graduate School of Engineering) та IIM (School of Web Design and Multimedia). Унікальний спектр предметів, що викладаються в цьому кампусі, створює стимулюючу міждисциплінарну та міжкультурну атмосферу.

Кампус

Знаходячись у самому центрі найбільшого ділового району Європи, школи Леонора де Вінчі підкреслюють професіоналізацію, основною метою якої є успішна професійна інтеграція студентів.

Сучасний кампус розташований недалеко від гранд-Архе в самому центрі найбільшого ділового району Європи - La Défense. Розташований у шумному центрі міста, кампус де Вінчі унікальний тим, що забезпечує тісний зв’язок з корпоративним світом. Кампус оточений безліччю визначних пам'яток, включаючи сучасні скульптури, торгові центри, кінотеатри, кафе та ресторани. Будинки безпечні та високо захищені. Кампус - це перш за все оптимальне місце для навчання за його поєднання сучасних технологічних ресурсів (онлайн-курси, бази даних, wifi) та традиційних лекційних залів та аудиторій, окрім доступу до навчального центру, FabLab, спортивних залів, ресторанів та численних рекреаційних райони.

Соціальне відкрите ставлення та різноманітність профілю

Соціальна відкритість, спорт та культура для всіх - це деякі з основоположників Флори. Ці цінності підтримуються в програмах, а також під час процедур прийому. У програмі "Plele" вітає та надає допомогу учням з обмеженими можливостями.

Студентські служби

Готель Péleard Léonard de Vinci має виняткові педагогічні умови, які сприяють амбіціям студентів. Студенти також отримують користь від керівництва під час їхньої педагогічної та позакласної діяльності в особистому середовищі.

Унікальний поперечний підхід

У школах університету Péleard Léonard de Vinci розроблено трансверсальний педагогічний підхід, який поєднує різні спеціалізації, що дозволяє студентам працювати в міждисциплінарних команд (менеджери, інженери, дизайнери), а також розвивати свої дослідження та отримувати цифрові знання. Ця організація, яка підтримується багатошкільним інкубатором, веде до можливості подвійного навчання в галузі підприємництва, фінансів та цифрового маркетингу.

Розташування

Париж

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 41 16 70 86