Прочитайте офіційний опис

ILCI

Міжнародний інститут комерційних технологій (ILCI) - приватний вищий навчальний заклад.

Заснований у 2004 році, Інститут мов та ін. Commerce International - це міжнародна школа бізнесу та мовний інститут, що пропонує широкий спектр спеціалізованих програм із загального менеджменту, міжнародного бізнесу, маркетингу, комунікацій та мов протягом 3 або 5 років.

ILCI - це бізнес-школа, яка пропонує різноманітні профілі в міжнародному середовищі, орієнтованому на бізнес, інновації та комунікації. Ми також прагнемо, щоб наші студенти вдосконалили свої мовні знання французькою, англійською чи китайською мовами, щоб стати лідерами бізнесу, які ініціюють і можуть працювати над командами полікультурної діяльності.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

Навчання в ILCI надасть вам можливість досягти своїх особистих цілей та кар’єрних завдань.

  • Завдання навчального колективу мають на меті побудувати на існуючих навичках підвищення ефективності та розвивати навички майбутнього особистого та кар’єрного розвитку. Наша основна мета - допомогти студентам досягти кар'єрних цілей, вдосконалити їхні здібності керувати компанією та набути навичок та знань, пов'язаних з основними цифровими інноваціями.
  • ILCI розташований у Парижі (13-й округ), неподалік однієї з найбільших бібліотек міста. Усі наші аудиторії оснащені інтерактивними дошками, що забезпечують сучасні технології в курсах, щоб зробити навчання більш ефективним, а наші будівлі доступні через Wi-Fi, щоб студенти мали вільний доступ до Інтернету, самостійне навчання та додаткові практики.
  • Міжнародне середовище ILCI сприяє позитивному навчальному середовищу, яке сприяє залученню кожного студента, зміцнює та винагороджує поведінку, що призводить до академічного успіху та формування характеру. Наші викладачі забезпечують виховуюче, позитивне полікультурне середовище, коли наше студентське тіло відчуває мотивацію до навчання та зростання.

Повідомлення нашого директора

Наша основна мета - забезпечити наших студентів найкращим навчальним середовищем для того, щоб вони могли «розважатися» під час навчання.

Місія ILCI - забезпечити досягнення кожного студента оптимального академічного та особистісного потенціалу.

У робочому середовищі, що постійно змінюється, супроводження технологій є важливим для успіху навчальних цілей та професійної кар’єри.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Сертифікати визнані по всій Франції

ILCI пропонує програми, зареєстровані I і II рівнем RNCP. Сертифікат RNCP - Національний сертифікат професіоналів Répertoire надає гарантії якості навчання та ступенів, присвоєних інститутом.

Інтернаціонали у справах MBA, назва «Менеджер міжнародних міжнародних справ», зареєстрований I рівнем RNCP, еквівалентний BAC 5.

Бакалавр з маркетингового туризму, назва «Відповідальний маркетинговий туристичний турнір», зареєстрований II рівень RNCP, еквівалентний BAC 3, з нашим партнером: EFHT.

La CNCP: Комісія, що займається сертифікацією, професійна сертифікація

Створений відповідно до французького закону про соціальну модернізацію № 2002-73 від 17 січня 2002 року, національний комітет з професійної атестації перебуває під владою французького міністра, відповідального за професійну підготовку.

Його місією є:

  • Перерахуйте пропозицію професійних сертифікатів (національний реєстр професійних сертифікатів),
  • Інформувати людей та компанії про сертифікати, внесені до національного реєстру, та про сертифікати, визнані в державах-членах Європейського Союзу,
  • Перевірте узгодженість, взаємодоповнюваність та поновлення дипломів та кваліфікаційних документів разом з їх адаптацією до еволюції кваліфікацій та організації роботи.

Навіщо обирати ILCI

«По суті, міжнародна наша школа підтримує ваш проект у Франції та за кордоном за допомогою курсів, стажувань, ділових візитів… Ми закликаємо кваліфікованих зацікавлених сторін уважно навчати вас у своєму професійному проекті.

ILCI пропонує інтенсивну підтримку та консультації, щоб забезпечити плавне та успішне навчання та стажування. Ми є професіоналами та зареєстровані в RNCP. "

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

ILCI Business School

Протягом двох років програма MBA в галузі міжнародного маркетингу спеціалізації бізнесу ... [+]

організація

Чи організувати присутність компанії на виставці, визначити правильні канали комунікації, адаптувати її товар до місцевого ринку, зрозуміти поведінку покупців споживачів або виділити його товари, пов'язані з ними функції Міжнародний маркетинг має важливе значення для досягнення успіху бренду в міжнародному розвитку. Щоб задовольнити ці потреби в навичках, ILCI Business School вирішила відкрити спеціалізацію з маркетингу та цифрових технологій.... [-]

Франція Париж
Січень 2020
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ILCI Business School

MBA у галузі розвитку міжнародного бізнесу допомагає через 2 роки зрозуміти управлінські, функціональні та оперативні потреби міжнародних організацій для активізації розв ... [+]

Організація

Завдяки лібералізації торгівлі та інвестицій та розвитку технологій розповсюдження міжнародного бізнесу значно зросло протягом останньої частини ХХ століття. Сьогодні глобальна конкуренція впливає майже на кожну компанію - незалежно від розміру. Багато постачальників джерел із зарубіжних країн і досі більше конкурують з продуктами чи послугами, що походять за кордон. Міжнародний бізнес залишається широкою концепцією, яка охоплює найменші компанії, які можуть експортувати чи імпортувати з різними країнами, а також найбільші світові фірми з інтегрованими операціями та стратегічними альянсами по всьому світу.... [-]

Франція Париж
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ILCI Business School

Міжнародний менеджмент закупівель MBA пропонує спеціалізацію за два роки для навчання студентів у різних інструментах та техніках розвитку міжнародних закупівель. Завданн ... [+]

організація

Міжнародний менеджмент закупівель MBA пропонує спеціалізацію за два роки для навчання студентів у різних інструментах та техніках розвитку міжнародних закупівель. Завдання MBA MACI полягає у формуванні професійних навичок, які дозволять вам вибирати постачальників, впроваджувати процедури пошуку, розробляти технічні характеристики та відповідати на тендери. Наприкінці тренінгу ви також зможете вивчати міжнародні ринки постачальників, вести переговори, оцінювати та керувати ризиками постачальників, подавати подальші контракти та вирішувати суперечки. керуйте операціями із закупівлі на фінансовому, митному та юридичному рівнях, розумійте "Управління ланцюгами поставок", а також керуйте командою покупців.... [-]

Франція Париж
Вересень 2020
французький,англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ILCI Business School

Навчальний зміст міжнародного розвитку бізнесу MBA, варіант розкоші та управління ILCI Business School забезпечує постійні зусилля для вдосконалення міжнародних навичок у ... [+]

Організація

Зростаючий профіль ринку розкішних брендів надає унікальну можливість. Ви можете розширити свої маркетингові та управлінські знання та увійти в цей конкретний та динамічний ринковий сектор у Парижі.

Навчальний зміст міжнародного розвитку бізнесу MBA, варіант розкоші та управління ILCI Business School забезпечує постійні зусилля для вдосконалення міжнародних навичок управління та забезпечення оптимального розвитку таких особистих якостей, як ініціативність, командна робота або критичне мислення.... [-]

Франція Париж
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою