ILCI Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ILCI

Міжнародний інститут комерційних технологій (ILCI) - приватний вищий навчальний заклад.

Заснований у 2004 році, Інститут мов та ін. Commerce International - це міжнародна школа бізнесу та мовний інститут, що пропонує широкий спектр спеціалізованих програм із загального менеджменту, міжнародного бізнесу, маркетингу, комунікацій та мов протягом 3 або 5 років.

ILCI - це бізнес-школа, яка пропонує різноманітні профілі в міжнародному середовищі, орієнтованому на бізнес, інновації та комунікації. Ми також прагнемо, щоб наші студенти вдосконалили свої мовні знання французькою, англійською чи китайською мовами, щоб стати лідерами бізнесу, які ініціюють і можуть працювати над командами полікультурної діяльності.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

Навчання в ILCI надасть вам можливість досягти своїх особистих цілей та кар’єрних завдань.

  • Завдання навчального колективу мають на меті побудувати на існуючих навичках підвищення ефективності та розвивати навички майбутнього особистого та кар’єрного розвитку. Наша основна мета - допомогти студентам досягти кар'єрних цілей, вдосконалити їхні здібності керувати компанією та набути навичок та знань, пов'язаних з основними цифровими інноваціями.
  • ILCI розташований у Парижі (13-й округ), неподалік однієї з найбільших бібліотек міста. Усі наші аудиторії оснащені інтерактивними дошками, що забезпечують сучасні технології в курсах, щоб зробити навчання більш ефективним, а наші будівлі доступні через Wi-Fi, щоб студенти мали вільний доступ до Інтернету, самостійне навчання та додаткові практики.
  • Міжнародне середовище ILCI сприяє позитивному навчальному середовищу, яке сприяє залученню кожного студента, зміцнює та винагороджує поведінку, що призводить до академічного успіху та формування характеру. Наші викладачі забезпечують виховуюче, позитивне полікультурне середовище, коли наше студентське тіло відчуває мотивацію до навчання та зростання.

Повідомлення нашого директора

Наша основна мета - забезпечити наших студентів найкращим навчальним середовищем для того, щоб вони могли «розважатися» під час навчання.

Місія ILCI - забезпечити досягнення кожного студента оптимального академічного та особистісного потенціалу.

У робочому середовищі, що постійно змінюється, супроводження технологій є важливим для успіху навчальних цілей та професійної кар’єри.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Сертифікати визнані по всій Франції

ILCI пропонує програми, зареєстровані I і II рівнем RNCP. Сертифікат RNCP - Національний сертифікат професіоналів Répertoire надає гарантії якості навчання та ступенів, присвоєних інститутом.

Інтернаціонали у справах MBA, назва «Менеджер міжнародних міжнародних справ», зареєстрований I рівнем RNCP, еквівалентний BAC 5.

Бакалавр з маркетингового туризму, назва «Відповідальний маркетинговий туристичний турнір», зареєстрований II рівень RNCP, еквівалентний BAC 3, з нашим партнером: EFHT.

La CNCP: Комісія, що займається сертифікацією, професійна сертифікація

Створений відповідно до французького закону про соціальну модернізацію № 2002-73 від 17 січня 2002 року, національний комітет з професійної атестації перебуває під владою французького міністра, відповідального за професійну підготовку.

Його місією є:

  • Перерахуйте пропозицію професійних сертифікатів (національний реєстр професійних сертифікатів),
  • Інформувати людей та компанії про сертифікати, внесені до національного реєстру, та про сертифікати, визнані в державах-членах Європейського Союзу,
  • Перевірте узгодженість, взаємодоповнюваність та поновлення дипломів та кваліфікаційних документів разом з їх адаптацією до еволюції кваліфікацій та організації роботи.

Навіщо обирати ILCI

«По суті, міжнародна наша школа підтримує ваш проект у Франції та за кордоном за допомогою курсів, стажувань, ділових візитів… Ми закликаємо кваліфікованих зацікавлених сторін уважно навчати вас у своєму професійному проекті.

ILCI пропонує інтенсивну підтримку та консультації, щоб забезпечити плавне та успішне навчання та стажування. Ми є професіоналами та зареєстровані в RNCP. "

Розташування

Париж

Address
77 rue Dunois
75013 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Париж

Address
4 rue Véronèse
75013 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія