ESP - School of Communication & Marketing

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESP (Ecole supérieure de Publicité) - це школа для вищої освіти в галузі реклами, зв'язку, маркетингу та менеджменту - розташована в Парижі. Починаючи з 1927 року: ESP займається підготовкою досвідчених фахівців у цих сферах та активно співпрацює з агентствами зв'язку, медіа-організаціями та рекламодавцями. Піонерська школа з досвідом (майже 90 років!), ESP пишається своєю визнаною експертизою:

ESP - найстаріша комунікаційна школа в ФРАНЦІЇ

Швидка історія ESP: На початку 20-го століття Сполучені Штати винайшли рекламу. Потім група французьких професіоналів об'єднала зусилля для розробки ноу-хау у Франції. У той час: - PUBLICIS, перше французьке рекламне агентство, було створено в 1926 році. - ESP, піонерська школа реклами у Франції, була створена в 1927 році.

СЕРТИФІКАЦІЇ ЕСП

Національна сертифікація: ESP - приватна школа вищої технічної освіти, засвідчена французьким урядом. ESP забезпечує "професійні" ступені, які забезпечують підготовку для конкретних професійних навичок. Відповідно, ці ступені (бакалаври та магістри) сертифіковані державною організацією RNCP (Національний реєстр професійних сертифікатів). IAA Certification: Міжнародне визнання, видане IAA після детального огляду курсів («Кожен курс акредитований та індивідуально оцінюється, отриманий за допомогою строгої та еталонної процедури IAA Education Council, що забезпечує міжнародно визнану якість навчання, необхідну світовій індустрії зв'язку для своїх майбутніх студентів та молодих фахівців »). ESP - 1-я ПАРИЖСЬКА ПРИВАТНА ШКОЛА [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] З 1927 року ESP продовжує лідируючі позиції, вважаючи її "кращою приватною школою в Парижі" SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014). Ця класифікація базується на трьох основних критеріях: досконалість навчання, початок окладу (випускників) та ступінь задоволеності студентів.

Розташування

Париж

Address
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

75116 Париж, Іль-де-Франс, Франція