ESLSCA Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1949 році, ESLSCA Business School Париж підготувала понад 15 000 випускників, які зараз займають відповідальні посади як у Франції, так і за кордоном. Вони отримали користь від ESLSCA багатьма активами:

  • Загальне навчання на рівні магістра (вступ після підготовчих занять HEC або за кваліфікацією, після BAC 2 або BAC 3), засноване на суворій та інноваційній навчальній програмі, метою якої є підготовка справжніх «підприємницьких менеджерів» ».

Навчання, що веде до реальної кваліфікації та професіоналізації, що дуже затребуване компаніями, ESLSCA Business School Paris має дуже сильну репутацію (ESLSCA має найбільшу кількість випускників експертів) бухгалтери та рахують багато випускників фінансових, банківських та фондових ринків). Міжнародний: Програма подвійного ступеня MBA, створена в 1979 році, є найстарішою з ESC. Навчання включає обов'язкове перебування за кордоном (стажування або семестр навчання) та кілька курсів англійської мови. Наразі понад 50 національностей представлені серед паризьких студентів ESLSCA Business School які є членами AACSB, EFMD, CREPUQ та EDUNIVERSAL. Синергія, що існує з іншими програмами групи ESLSCA : програми з англійської бакалавра та MBA та 19 програм третього циклу, багато з яких є провідними у своїй ніші (Міжнародна торгівля та торгівля, Фінансовий інжиніринг, Управління індустрією розкоші та моди, Інтелект економічна). Визнання компаній , які підтримують освітній проект Паризької ESLSCA Business School , делегує викладачів, забезпечує численні стажування та вітає випускників у найкращих умовах. Результати опитування зарплат для молодих випускників журналу EXPANSION (квітень 2010 р.) Знову сприятливі для ESLSCA Business School Paris, яка займає 28 місце з 40 класифікованих шкіл .

Важлива науково-дослідна діяльність: ESLSCA Business School Париж бере активну участь у науково-дослідних зусиллях, що проводяться на європейському рівні для просування освіти в галузі управління. Професори наукових досліджень, докторанти, доктори наук та професори менеджменту, які кваліфіковані для проведення досліджень (HDR), сприяють публікації науково-дослідних робіт, беруть участь у колоквіумі, публікують статті та книги у відповідних дисциплінах, особливо з економічної розвідки та інформаційних технологій. фінанси.

Результати опитування IPSOS, замовленого ESLSCA Business School Paris, демонструють адекватність свого освітнього проекту очікуванням компаній: важливість стажування та навчальних програм, рівень професіоналізації навчальної програми, вільне володіння англійською мовою ( двомовності) та комп’ютерного програмного забезпечення.

Спеціалізована MBA

Ці курси призначені для випускників вищої освіти та менеджменту. Мета - забезпечити учасників ґрунтовними знаннями та навичками управління, підкріпленими стажуванням.

Міжнародні програми

Починаючи з 1982 року, ESLSCA Business School Париж приймає іноземних студентів протягом двох-трьох років досліджень, що ведуть до ступеня ESLSCA-MBA. Кілька студентів перебувають на третьому курсі в США, після чого вони спільно здобувають ступінь MBA та паризький диплом ESLSCA Business School .

З 1996 року ESLSCA Business School Paris проводить однорічну програму MBA для іноземних студентів (курси англійської мови).

бакалаври

Два бакалаври ESLSCA Business School , BBA: бакалавр з ділового адміністрування (створений у 1998 р.) Та програма бакалаврського менеджменту (включаючи спеціалізації з фінансів, маркетингу чи логістики на третьому курсі) є доступними після отримання холостяк.

Grande Ecole

Цей курс призначений для кандидатів, які бажають засвоїти всі методи управління та управління, розвинути свої особисті якості в професійному вимірі, створити справжній професійний досвід з міжнародним виміром.

Виконавча підготовка

Курси ESLSCA Business School в ESLSCA Business School Paris призначені для керівників усіх функцій (маркетингу та продажів, фінансів або юридичних ESLSCA Business School , R

Дипломний курс I рівня, 3-й професійний цикл за сумісництвом для керівників.

EGE

Ecole de Guerre Economique працює з 1997 року та є піонером на європейському рівні. EMT бере участь у засіданнях IHEDN (Інститут вищих національних оборонних досліджень) та організував симпозіум з економічної розвідки в ЮНЕСКО у 1998 році. ESLSCA Business School Париж уклала угоди з університетами Страсбург, Монпельє, Пуатьє та Лаваль (Квебек), що стосуються економічної розвідки. EGE поширює декілька наукових праць з питань економічної розвідки.

IFAM

Приєднання до нашої програми - це задоволення майбутніх потреб міжнародних питань. Відповідь на засвоєння різних ситуацій вам доведеться відповідати. Це прагнення до досконалості.

Доступ відкритий для кандидатів, які мають ступінь бакалавра, еквівалентний диплом або бажають вступити до 3-го циклу.

img-branding

Про

Про ESLSCA Business School Париж: Маючи 70-річний досвід роботи та надійну репутацію корпоративних, ринкових та аудиторських фінансів, ESLSCA Business School Paris має багато переваг, таких як: міжнародна участь (включаючи створення центрів, пов'язаних за кордоном), педагогічні інновації, якість досліджень її викладачів, міжнародна мережа випускників ...

Нова картка була додана у вересні 2003 року при створенні Департаменту економічного інтелекту в програмі Grande Ecole, що є плодом ноу-хау, розробленого ESLSCA Business School Париж з 1997 року з його третім циклом "Ecole de Guerre Economique" визнаний лідером на французькому рівні і помічений народним депутатом КАРАЙОН у своєму звіті Прем'єр-міністру з питань ЕІ (червень 2003 р.).

Дуже популярна загальноосвітня освіта

Дослідження ESLSCA / IPSOS підтвердило це. Компанії хочуть більше професійної та оперативної молоді. Студент повинен був пройти кілька стажувань, оволодіти комп’ютерним інструментом і бути принаймні двомовним. Отже, навчання адаптувалося до цього попиту. 30% курсів проводиться англійською мовою. Студенти також повинні пройти обов'язковий семестр за кордоном, університетом чи бізнесом.

У ESLSCA Business School Paris є кілька університетів-партнерів по всьому світу, з якими також здійснюються освітні обміни, з яких в школу приїжджають англійськомовні викладачі. Нарешті, завдяки дуже міцній мережі з 15 000 випускників у 110 країнах та дуже хороших стосунках з компаніями-партнерами, досить просто знайти стажування у Франції чи за кордоном серед 3000 пропозицій, які школа отримує рік.

Після прибуття до школи студент проводить вступний семінар для організацій (ІАО) паралельно з вступним семінаром з управління комп'ютером. Під час ІАО кілька випускників ESLSCA Business School Парижа , які представляють усі галузі економічної діяльності, діляться своїми професійними функціями та своїм досвідом. Нарешті, кожен студент проходить стажування в компанії. З 2 місяців до 1 року, 3 місяці до кінця 2 курсу, і часто неповний робочий день протягом 3 курсу, до останнього стажування, яке може тривати з квітня по грудень, і відбуватиметься захист теза. Хоча такі стажування часто призводять до роботи, ESLSCA Business School Paris Paris також організовує щорічний студентський бізнес-форум.

Нарешті, ESLSCA Business School Париж пропонує аспірантуру: Торгівля, Фінансовий інжиніринг, Маркетинг, Електронний бізнес, Управління розкішшю, Економічний інтелект та МВА. Студенти другого циклу також виграють від цих курсів 3-го циклу та досліджень.

Різноманітна навчальна програма

Так звана програма «Спільне ядро» поширюється на три роки навчання. Окрім цієї програми та в останній рік, також є факультативні курси. Перші два роки навчання утворюють перший цикл загальних досліджень. Третій курс становить другий цикл навчання, що відповідає періоду спеціалізації серед шести спеціальностей нижче:

  1. Спеціаліст з маркетингу, міжнародний менеджмент
  2. Контроль великих експертиз
  3. Основні ринкові фінанси
  4. Основні корпоративні фінанси
  5. Основні економічні розвідки
  6. Основні організації, менеджмент, консалтинг

Заняття також є частиною навчання
За командами та з першого курсу студенти повинні подати проект для започаткування бізнесу або перейняти існуючу асоціацію в школі. BDE ESLSCA Business School Pari насправді дуже активна. Під владою репетитора вихователя студенти повинні скласти бізнес-план, вказати цілі та здійснити цей проект на 2-му курсі. Такий постійний інструктаж учнів можливий завдяки структурі школи, яку ми підтримуємо в людському масштабі.

Ефективні засоби
Факультет ESLSCA Business School Парижа відображає якість викладання та наукових досліджень як на національному, так і на міжнародному рівні. На додаток до цієї передової педагогіки, ESLSCA Business School Paris надає своїм студентам засоби для найкращих можливих досліджень, завдяки своєму Інтернету та освітнім ресурсам.

Перебуваючи в Парижі, додатковий актив
Найбільші компанії в PARIS, а столиця також пропонує всі засоби для вдосконалення своєї загальної культури. Якщо ESLSCA Business School Париж має понад 50 різних національностей серед своїх студентів, Париж, ймовірно, теж для чогось.

img-branding_

Розташування

Париж

Address
ESLSCA Paris Business School
11 Rue de Cambrai

75019 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: