Прочитайте офіційний опис

ESCP Europe, заснована в 1819 році, першою в світі бізнес-школою, була створена групою економічних дослідників та бізнесменів, серед яких відомий економіст Жан-Батіст Сай та відомий торговець Vital Roux. Жан-Батіст Сай був прихильником економічного лібералізму, і його часто зараховують до того, що він створив концепцію підприємництва ще в 1800 році. Vital Roux особливо відомий тим, що багато в чому сприяло розробці Господарського кодексу в 1807 році, а також його діяльності -розміщення мислення в інноваційній педагогіці. Отже, можна сказати, що створення ESCP Europe являє собою винахід концепції "бізнес-школи".

Хоча бренд ESCP Europe розвинувся протягом майже 200-річної історії, він завжди залишався вірним першим трьома літерами. Починаючи з 1819 року під назвою Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie і незабаром після перейменування Ecole Supérieure de Commerce, він розвинувся до ESCP через п'ятдесят років з 1869 року. Після злиття зі своєю сестринською школою, Європейська школа управління (EAP), в 1999 рік школа отримала назву ESCP-EAP близько десяти років. Нарешті, у 2009 році назва школи була перетворена в ESCP Europe, в якій було висловлено чітке посилання на європейську спадщину та позиціювання.

Міжнародна сфера діяльності ESCP Europe була помітна ще з раннього віку. Вже в класі 1824 р. Налічувалося 30% іноземних студентів з 15 різних національностей, серед них сім іспанських, п'ять бразильців, п'ять голландців, чотири німці та дві американці. Мовне виховання було важливою частиною свого першого навчального плану, який включав, крім французької граматики, також курси англійської, німецької та іспанської мов. Станом на 1825 р. На ESCP Europe викладено 10 мов, а студенти повинні були навчатися принаймні трьом з них.

Близько півтора століття пізніше, ESCP Europe знову стала піонером, створивши бізнес-школу з багатьма кампусами. Щоб відповісти на європейське покликання школи, університети у Німеччині та у Великобританії були відкриті в 1973 році, потім Іспанія в 1988 році, Італія в 2004 році та Варшава у 2015 році. У контексті все більш глобалізованого світу амбіції сьогодні ESCP Europe - це навчання дійсно європейським менеджерам, підтримуючи зв'язок між гуманістичними цінностями та управлінською освітою. ESCP Europe стає справжньою європейською школою, відкритою для світу.

Місія та цінності

ESCP Europe об'єднує та формує діловий світ, просуваючи знання та практику міжкультурного менеджменту.

Викладання менеджменту з міждисциплінарної перспективи на найвищому рівні академічного майстерності, ми розробляємо культурно інтелектуальні, багатомовні лідери, які є відкритими, адаптованими та відповідальними.

Як керівники та підприємці, випускники ESCP Europe мають можливість керувати та надихатись у глобалізованому світі.

Ключові факти

 • 6 кампусів Європи ESCP в Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві
 • Тричі акредитовані: AACSB, EQUIS, AMBA
 • Перша в світі школа бізнесу (Est. 1819)
 • Понад 150 науково-дослідних професорів, що представляють понад 20 національностей у наших 6 кампусах
 • 90 афілійованих професорів, 40 запрошених професорів, понад 800 практиків і експертів
 • Понад 130 академічних альянсів у Європі та світі
 • Повне портфоліо: бакалавр, магістр, MBA, PhDs та Executive Education
 • 5000 студентів у програмах, що представляють 100 різних національностей
 • 5000 висококваліфікованих учасників індивідуальних тренінгів та освітньої роботи
 • 55 000 активних випускників у більш ніж 150 країнах світу
 • Європейське управління представляє глибоку європейську ідентичність школи
 • Регулярно входить до числа найкращих у світі бізнес-шкіл

Кампуси

Відмінна модель ESCP Europe, що складається з транскордонних бізнес-шкіл з багатьма кампусами, є основою нашої європейської ідентичності. Шість міських кампусів у великих європейських містах ESCP Europe активно сприяє розвитку європейської культури управління та дозволяє Школі запропонувати унікальний вид міжкультурної бізнес-освіти:

 • БЕРЛІН
 • ЛОНДОН
 • MADRID
 • Париж
 • TORINO
 • Варшава
Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:


ESCP Europe Business School

Наша MBA в міжнародному менеджменті надає молодим фахівцям ділові навички та настрій для успішної міжнародної кар'єри. ... [+]

Живіть міжкультурний досвід

Наша MBA в міжнародному менеджменті надає молодим фахівцям ділові навички та настрій для успішної міжнародної кар'єри.

10- місячна програма : Інтенсивна програма МВА з сильним міжкультурним підходом2 країни за вашим вибором: вивчіть кожен семестр в іншому містечку ESCP Європи2 Консультаційні компанії Проекти по 2 країнам: Консультуйте компанії на реальних проектах, розширюючи міжнародний досвід роботи23 факультативи, запропоновані в 7 країнах: Вибирайте спеціалізацію або диверсифікуйте свій досвід МВА, переживаючи ще 4 країни55000 випускників з 150 країн: Приєднайтеся до різноманітної професійної мережі випускників, щоб покращити вашу майбутню міжнародну кар'єру.150 науково-дослідних професорів з понад 20 національностей: практичний досвід роботи з нашими різноманітними професорами, заснованими на денному, філософському та гостьовому рівнях... [-]
Франція Paris Іспанія Madrid Великобританія London Німеччина Berlin Італія Turin Польща Warsaw  + 8 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paris, Île-de-France, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 1 49 23 20 00
ESCP Europe - London Campus
Address
ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG London, England, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
false
ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 30 320070
ESCP-EUROPE Torino
Address
ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turin, Piedmont, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 011 670 5894
Address
ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Польща
Телефон
false
Address
Beijing, Beijing, Китай
Телефон
false
Address
Delhi, Індія
Телефон
false