EDHEC Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому EDHEC

Створений і для підприємців,

EDHEC, що діє з кампусів у Ліллі, Ніцці, Парижі, Лондоні та Сінгапурі, є однією з 15 провідних європейських бізнес-шкіл, яка посіла перше місце в світі за свого магістра фінансів. Повністю міжнародний та безпосередньо пов'язаний з діловим світом, EDHEC - це школа для бізнесу, а не бізнес-школа, де передовий досвід у навчанні та дослідженні зосереджується на інноваціях для стимулювання підприємництва та творчості. Для бізнесу від народження та присвяченого бізнесу EDHEC робить підприємців на все життя, здатні переробляти або створювати успішні підприємства, де б вони не працювали.

EDHEC функціонує як справжня лабораторія ідей та виробляє інноваційні рішення, оцінені бізнесом. Філософія викладання школи, натхненна його нагородами дослідницькою діяльністю, зосереджена на "навчанні робити".

Мислення, яке нас розділяє

EDHEC, створений і для підприємців, протягом століття втілив фундаментальні цінності бізнесу.

Наша мета - передати ключі до успіху бізнесу для нових поколінь менеджерів та підприємців, поширюючи переконання, що компанії можуть позитивно впливати на економіку та на суспільство в цілому.

Незалежність

Намагаючись захистити свою незалежність у своїй діяльності протягом останніх 110 років, EDHEC спирається на свої власні ресурси, щоб фінансувати та керувати своїми розробками. Вона також здійснює повну автономію у своїй науковій і науковій стратегії.

Прагматизм

З моменту свого створення в 1906 році, EDHEC побудував свою репутацію з прагматизму та підходу до навчання, орієнтованого на бізнес. Ключові інструменти, знання та поведінка бізнесу передаються поколінням менеджерів.

Неконформізм

Завдяки своїй незвичній моделі, змісту своїх програм та цінністю своїх досліджень, EDHEC розвиває свої відмінності, заохочуючи студентів та вчителів думати за межами коробки та розвивати свої лідерські якості.

Дух підприємництва

Бізнес-школа для бізнесу EDHEC навчає поколінь швидких мислячих, винахідливих та винахідливих підприємців та менеджерів, які можуть змінювати правила гри, щоб взяти команди та надані їм проекти.

Відкритість

Оскільки ефективність у бізнесі не є унікальною, EDHEC приділяє велику увагу різноманітності та поєднанню культур, профілів, практики та дисциплін у своєму навчанні та діяльності.

Розташування

Приємно

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116
06202 Nice Cedex 3 - France

Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Париж

Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Рубе

Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Рубе, О-де-Франс, Франція

Акредитації

Програми