Прочитайте офіційний опис

Чому EDHEC

Створений і для підприємців,

EDHEC, що діє з кампусів у Ліллі, Ніцці, Парижі, Лондоні та Сінгапурі, є однією з 15 провідних європейських бізнес-шкіл, яка посіла перше місце в світі за свого магістра фінансів. Повністю міжнародний та безпосередньо пов'язаний з діловим світом, EDHEC - це школа для бізнесу, а не бізнес-школа, де передовий досвід у навчанні та дослідженні зосереджується на інноваціях для стимулювання підприємництва та творчості. Для бізнесу від народження та присвяченого бізнесу EDHEC робить підприємців на все життя, здатні переробляти або створювати успішні підприємства, де б вони не працювали.

EDHEC функціонує як справжня лабораторія ідей та виробляє інноваційні рішення, оцінені бізнесом. Філософія викладання школи, натхненна його нагородами дослідницькою діяльністю, зосереджена на "навчанні робити".

Мислення, яке нас розділяє

EDHEC, створений і для підприємців, протягом століття втілив фундаментальні цінності бізнесу.

Наша мета - передати ключі до успіху бізнесу для нових поколінь менеджерів та підприємців, поширюючи переконання, що компанії можуть позитивно впливати на економіку та на суспільство в цілому.

Незалежність

Намагаючись захистити свою незалежність у своїй діяльності протягом останніх 110 років, EDHEC спирається на свої власні ресурси, щоб фінансувати та керувати своїми розробками. Вона також здійснює повну автономію у своїй науковій і науковій стратегії.

Прагматизм

З моменту свого створення в 1906 році, EDHEC побудував свою репутацію з прагматизму та підходу до навчання, орієнтованого на бізнес. Ключові інструменти, знання та поведінка бізнесу передаються поколінням менеджерів.

Неконформізм

Завдяки своїй незвичній моделі, змісту своїх програм та цінністю своїх досліджень, EDHEC розвиває свої відмінності, заохочуючи студентів та вчителів думати за межами коробки та розвивати свої лідерські якості.

Дух підприємництва

Бізнес-школа для бізнесу EDHEC навчає поколінь швидких мислячих, винахідливих та винахідливих підприємців та менеджерів, які можуть змінювати правила гри, щоб взяти команди та надані їм проекти.

Відкритість

Оскільки ефективність у бізнесі не є унікальною, EDHEC приділяє велику увагу різноманітності та поєднанню культур, профілів, практики та дисциплін у своєму навчанні та діяльності.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA є потрійною акредитованою програмою однієї з провідних бізнес-шкіл Європи. Він призначений для досвідчених менеджерів, підприємців і керівників вищої ... [+]

Edhec Executive MBA є потрійною акредитованою програмою однієї з провідних бізнес-шкіл Європи. Він призначений для досвідчених менеджерів, підприємців і керівників вищої ланки, які прагнуть отримати професійну трансформацію. 16-місячна заочна програма, що базується в Паризькій опері або в Ліллі, дозволить вам зміцнити свої навички на рівні виконавчої влади, підвищити рівень самосвідомості та лідерських навичок і підвищити глобальний світогляд, щоб забезпечити ефективність своєї організації в сучасних складних і постійно ефективних умовах. змінюється бізнес-середовище.... [-]

Франція Париж Рубе
Лютий 2020
англійська
Заочне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Глобальний MBA

EDHEC Business School

Глобальний MBA EDHEC змінює життя: поєднуючи відповідну бізнес-освіту з безцінним людським досвідом, це дозволяє глибоко впливати на вашу кар’єру, життя та оточення. ... [+]

Якщо ви хочете отримати ділову освіту в реальному світі та розробити міжнародну перспективу, яка допоможе вам розвивати, прискорювати або змінювати свій кар’єрний шлях, то програма MBA EDHEC Global MBA в Ніцці, на південь Франції, може стати ідеальним вибором для вас.

Під час 10-місячної програми у вас буде можливість ділитися, вчитися та спілкуватися з колегами-учасниками з усіх континентів світу - зазвичай у нас є близько 100 студентів з 30 різних національностей у поєднанні з дуже різноманітним та видатним міжнародним викладачем, що робить його справді глобальний досвід. Індивідуальні варіанти, включаючи спеціалізовані композиції та спеціалізовані проекти, складають 3 місяці вашої програми, що дозволяє вам налаштувати програму відповідно до ваших професійних цілей.... [-]

Франція Приємно Париж Рубе
Січень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція
Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Рубе, О-де-Франс, Франція