Прочитайте офіційний опис

Місія Міжнародного інституту бізнесу полягає у створенні цінностей для людей, компаній та суспільства шляхом:

 • Практичне, комплексне навчання, спрямоване на управлінський та організаційний розвиток;
 • Прикладні дослідження в галузі менеджменту;
 • Включення найкращих управлінських практик в український бізнес;
 • Проактивні, орієнтовані на клієнта методи навчання

Значення IIB

 • Ми вважаємо, що прагнення до ефективності є головною рушійною силою ринкової економіки.
 • Ми прагнемо підвищити рівень ефективності української економіки шляхом включення найкращого управлінського досвіду в ділову практику.
 • Ми гарантуємо якість наших програм, пропонуючи виробничі рішення для наших клієнтів.
 • Ми прагнемо бути ефективними у всьому, що ми робимо.

Чесність

 • Ми розвиваємо атмосферу чесності, довіри та співпраці та дотримуємося високих етичних стандартів.
 • Ми вважаємо, що чесність є наріжним каменем у досягненні справжнього професійного та індивідуального успіху.

Компетенція

 • Ми пропонуємо компетенцію та професіоналізм. Ми прагнемо поступово поєднувати світові професійні стандарти в українському бізнесі.
 • Ми усвідомлюємо, що високоякісна бізнес-освіта повинна пристосовуватися до змін глобальних бізнес-процесів з культурної та технологічної поваги.
 • Ми залишаємось гнучкими у забезпеченні та врахуванні суттєвих змін у бізнес-середовищі у процесі навчання та повсякденному професійному рості.

Співпраця

 • Ми пропонуємо інтегрований портфель продуктів, щоб запропонувати ефективні рішення для наших клієнтів.
 • Ми створюємо неповторну атмосферу співпраці та взаємної підтримки, щоб гарантувати досягнення успіху для обох сторін. Ми використовуємо весь потенціал співпраці в нашій діяльності та портфелі продуктів.

Обов'язки

 • Ми несемо відповідальність за якість та ефективність наших програм.
 • Ми керуємося соціально відповідальним підходом, як наріжним каменем демократії, ринкової економіки та продуктивного економічного розвитку.

Інновації

 • Ми твердо віримо, що ефективність та конкурентоспроможність у сучасному світі залежать від здатності впроваджувати інновації. Стрімко мінлива обстановка створює необхідність постійних інноваційних змін в управлінні.
 • Ми впроваджуємо інновації у наші продукти, дотримуючись найкращих світових практик та проводячи власне дослідження.

Історія

Міжнародний інститут бізнесу (Міжнародний центр приватизації, інвестицій та управління, ICPIM ) заснований відповідно до Указу Кабінету Міністрів України як неприбуткового незалежного навчального та навчального закладу Української академії державного управління при Президентові та Центральній Європейський університетський фонд. Метою було створення українського навчального закладу, який сприятиме економічним реформам в Україні шляхом надання освітніх послуг у сфері управління бізнесом. Доктор Генрік Стернічук, директор з міжнародних програм Університету Нью-Брансвік, був першим президентом IIB .

З моменту свого заснування IIB навчав понад 45000 кваліфікованих фахівців: менеджерів, брокерів / дилерів цінних паперів, інвестиційних менеджерів, зберігачів / реєстраторів, власників та бізнес-оцінювачів, актуаріїв, менеджерів з питань неплатоспроможності та інших.

1996 р

Міжнародний інститут бізнесу - бізнес-школа № 1

Міжнародний інститут бізнесу взяв участь у дослідженні EDUNIVERSAL та визнаний бізнес-школою № 1 за довіру на ринку ділової освіти в Україні та міжнародного впливу. Метою опитування є надання об'єктивної інформації про міжнародний вплив університетів на різні рівні міжнародних амбіцій та впливу, що дозволяє вибирати найкращі можливості для студентів у кожній з 9 географічних зон.

2017 р

IIB запустила програму General MBA Carousel. Підтвердження акредитації AMBA (Асоціація МВА, Лондон, Великобританія) всіх програм МВА.

Факультети

Команда висококваліфікованих та досвідчених професорів різного профілю складається з відомих українських та зарубіжних фахівців, що володіють великим навчальним, дослідницьким та консалтинговим досвідом та створює унікальне навчальне середовище для забезпечення професійного та індивідуального зростання учасників програми.

Доступні навчальні програми:
 • російський
 • український

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Місія програми Executive MBA полягає у сприянні сталого розвитку зростаючого бізнесу шляхом систематичного підходу до управління бізнесом на основі концепції підвищення в ... [+]

Цільова аудиторія Executive MBA складається з досвідчених керівників, які намагаються розширити сферу своїх бізнес-можливостей, зокрема:

власники бізнесу;Генеральний директор та топ-менеджери.

Початок: 20.11.19

Формат програми: 5-денні модулі, один раз на місяць, з середи по неділю. Тривалість програми: 21 місяць. Мова програми: російська, українська.

Загальна вартість програми Executive MBA в 2019 році - 489 900 грн .... [-]

Україна Київ
Листопад 2019
Заочне навчання
21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Програма загального MBA в Міжнародному інституті бізнесу - це програма для молодих лідерів та менеджерів, що займаються питаннями прийняття рішень у різних галузях та фун ... [+]

Програма загального MBA в Міжнародному інституті бізнесу - це програма для молодих лідерів та менеджерів, що займаються питаннями прийняття рішень у різних галузях та функціональних сферах як у важливих національних та міжнародних компаніях, так і в компаніях малого і середнього бізнесу.

Модулі, запропоновані студентам, спрямовані на формування системи практичних знань та навичок, необхідних для розуміння тенденцій розвитку вітчизняного та міжнародного бізнесу, вирішення життєвих проблем компанії та підвищення ефективності в виконання адміністративних функцій в умовах високої турбулентності ділового середовища.... [-]

Україна Київ
інформація
Заочне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
International Institute of Business, Business School (IIB)

Міжнародна MBA - це програма з двома ступенями, яка має унікальну вартісну пропозицію в Україні. Вона реалізується Українською бізнес-школою "Міжнародний інститут бізнесу ... [+]

Для кого:

Менеджери рівня С та власники компаній, що ведуть бізнес як в Україні, так і за її межами.

Режим доставки:

Модуль навчання (face-to-face): 5 днів (один раз на місяць - з середовища до неділі, 9:30 - 16:45).

Під час інтермодулярного часу: онлайн-заняття та домашні завдання.

Тривалість програми:

Початок - 20 листопада 2019 року

Завершення - грудень 2021

Документи по завершенню програми:... [-]

Україна Київ
Листопад 2019
Заочне навчання
25 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою