Прочитайте офіційний опис

Акредитації та партнерство

Інститут політичних досліджень в Тунісі розвиває партнерські відносини престижних проектів у співпраці з міжнародними організаціями та установами, Міжнародна асоціація політичних наук, Європейської асоціації із захисту прав людини, Міжнародної соціологічної асоціації і Французької асоціації Політологія.

Конференції, наради, обміни і заходи, професорів і експертів, організовані в школі у співпраці з установами, школами та університетами партнерами Інституту політичних досліджень в Тунісі.

Програми Інституту політичних досліджень затверджуються Міністерство вищої освіти і наукових досліджень в Тунісі, а й в EABHES, Європейський Accriditation Ради вищої освіти школа, що дозволяє європейське і міжнародне визнання.

EABHES є органом з акредитації, що дозволяє реалізувати європейські рекомендації з вищої освіти résulatant Болонської декларації від 19 червня 1999 року і відповідає правилам і процедурам, встановленим радою директорів.

Мобільність студентів за кордоном:

Міжнародна відкритість підтверджується рухливістю, яка пропонує нашим студентам можливість провести семестр або рік за кордоном в Sciences Po у Франції і партнерських шкіл і університетів по всьому світу.

Європейський контекст університету дозволяє студентам працювати в міжнародному середовищі, що дозволяє йому відкритися світові і дізнатися про інших культурах за допомогою програм, розроблених у співпраці з нашими партнерами і навчання rependant норми і стандарти провідних європейських шкіл.

Щороку, Європейський університет в Тунісі вітати студентів різних національностей, що дозволяє студенту розвиватися як в полікультурному контексті.

Міждисциплінарні програми і інноваційна педагогіка

Багатопрофільна навчання:

Вчення розроблене в Інституті політичних досліджень Тунісу, пов'язане з режимом елітної підготовки, яка включає в себе нові економічні і геополітичні проблеми на даний момент.

Навчання підживлюється досліджень передового досвіду, культури та міждисциплінарного підходу в праві соціального науки, яка об'єднує політичні науки в області економіки, управління та інформаційно-комунікаційних.

Професійна програма:

Офіційні фахівці, які беруть участь в навчанні в формі лекцій і спрямованої роботи, вони контролюють студентів під час їх стажування і набирати в кінці свого навчання.

Науково-педагогічні інновації:

на стороні Інститут політичних досліджень ТунісуДослідницький центр Європейського університету Тунісу пропонує простір для роздумів і роботи дослідників викладачів, студентів і фахівців, чиї мета полягає в тому, щоб внести свій внесок в нові економічні, політичні та соціальні права в Тунісі і на міжнародному рівні.

Європейські інститути і міжнародні партнерські організації Інституту політичних досліджень Тунісу активно бере участь в наукових дослідженнях і є важливим компонентом розвитку.

Громадянське суспільство, неурядові організації, фонди і асоціації також вносять вклад в різні програми Інституту політичних досліджень в Тунісі.

Elite, Мозговий Sciences Po Туніс:

«Еліта» є лабораторією ідей групи політичних досліджень Інституту Європейського університету Туніс (першого інститут політичних досліджень в Тунісі), у співпраці з Міжнародною мережею політичних наук «міжнародної політичним наука Асоціація «і провідна наукова співпраця.

Після успіху на міжнародній конференції «Thinking туніської революції» від 14 січня 2017, організований Інститутом європейських досліджень в політиці університету Туніс, Think Tank «Elite» було оголошено, щоб забезпечити безперервність дослідження і моніторинг роботи з темами симпозіуму з участю студентів, викладачів і дослідників з Інституту політичних досліджень де Тунісі, а також фахівців і громадянського суспільства, щоб думати не тільки про революцію Туніс, а й думати про майбутнє Тунісу.

«Еліта» зацікавлена ​​в політичних, соціальних і економічних проблем революції і розглядаються питання, пов'язані з демократичним процесом переходу в своїх національних і міжнародних аспектів, а також внутрішню точку зору і порівняти його через організація роботи і мислення семінарів щодо поліпшення підходу і заходів у державній політиці; Важливий важіль для політичного, соціального і економічного розвитку в Тунісі.

середа якості

З сучасним і приємним кампусу, Європейський університет розташований в передмісті Карфаген до берегів озера Туніс, в новій галузі діяльності Хайр-ед-Дін, поруч з Sidi BouSaid, Саламбо і історичних місць Карфаген і в 15 хвилинах їзди від аеропорту Туніс-Карфаген.

Кампус Європейського університету Тунісу включає в себе класи, оснащені відеопроектори і інтерактивні дошки, підключення до Інтернету за допомогою оптичного волокна, конференц-залах, традиційної бібліотеки, великий комп'ютерної лабораторії, інтернет-кафе, лазарет і студентських просторів в межах і зовні будівлі.

послуги:

  • Стажування офісу і наставництво
  • Управління з надання допомоги іноземним студентам
  • студенти Intranet
  • Віртуальна бібліотека
  • Студенти і випускники клубу
  • спортивний партнер центр поблизу університет

Общинна життя:

Клуб пропонує студентам можливість брати участь у студентському житті і в різних областях: будинки іноземних студентів; конференцій; міжнародна обстановка; Молодший бізнес; культурний тур; музика; фотографія; спорт ...

Конференції та проекти:

Для розробки аналітичних і керівництва школи в туніському Європейському університеті регулярно організовує конференцію і наукові семінари. Підприємницькі проекти також організовані в рамках Європейського університету Тунісі і на міжнародному рівні у співпраці з європейськими школами партнерів університету.

Доступні навчальні програми:
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Sciences Po Tunis

MBA міжнародних відносин є спеціалізованим елітним навчанням, відкритим для сучасного світу і спеціально присвячений вивченню політичного життя її суб'єктів та інститутів ... [+]

Тривалість навчання: 2-х років

Тривалість стажування:

1-й рік: два місяці Рік 2: 6 місяців Цілі:

Le MBA в галузі міжнародних відносин є спеціалізованим елітним навчання, відкриті для сучасного світу і спеціально присвячена вивченню політичного життя її суб'єктів та інститутів на національному та особливо на міжнародному рівні. Вона покликана дати студентам можливість придбати міцну здатність міркувати і аналіз для розробки діагностичних та аналітичних можливостей, необхідних в міжнародних відносинах і бізнесі.... [-]

Туніс
Вересень 2020
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Sciences Po Tunis

MBA в галузі управління державної політики є спеціалізованою елітної програмою, відкритою для сучасного світу і особливо присвяченій вивченню політики, її суб'єктів, її і ... [+]

Тривалість навчання: 2-х років

Тривалість стажування:

1-й рік: два місяці Рік 2: 6 місяців Цілі:

Le MBA в галузі управління публічної політики це спеціалізована еліта програми, відкрита для сучасного світу і особливо присвяченій вивченню політики, її суб'єктів, її інститутів і громадської діяльності. Вона покликана дати студентам можливість придбати необхідні інструменти в області управління та управління державними органами і, таким чином, готує випускників до твердих аналітичним і діагностика державної політики.... [-]

Туніс
Вересень 2020
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Université Européenne Tunis

Sciences Po Tunis