Sciences Po Tunis

Введення

Прочитайте офіційний опис

Акредитації та партнерство

Інститут політичних досліджень в Тунісі розвиває партнерські відносини престижних проектів у співпраці з міжнародними організаціями та установами, Міжнародна асоціація політичних наук, Європейської асоціації із захисту прав людини, Міжнародної соціологічної асоціації і Французької асоціації Політологія.

Конференції, наради, обміни і заходи, професорів і експертів, організовані в школі у співпраці з установами, школами та університетами партнерами Інституту політичних досліджень в Тунісі.

Програми Інституту політичних досліджень затверджуються Міністерство вищої освіти і наукових досліджень в Тунісі, а й в EABHES, Європейський Accriditation Ради вищої освіти школа, що дозволяє європейське і міжнародне визнання.

EABHES є органом з акредитації, що дозволяє реалізувати європейські рекомендації з вищої освіти résulatant Болонської декларації від 19 червня 1999 року і відповідає правилам і процедурам, встановленим радою директорів.

Мобільність студентів за кордоном:

Міжнародна відкритість підтверджується рухливістю, яка пропонує нашим студентам можливість провести семестр або рік за кордоном в Sciences Po у Франції і партнерських шкіл і університетів по всьому світу.

Європейський контекст університету дозволяє студентам працювати в міжнародному середовищі, що дозволяє йому відкритися світові і дізнатися про інших культурах за допомогою програм, розроблених у співпраці з нашими партнерами і навчання rependant норми і стандарти провідних європейських шкіл.

Щороку, Європейський університет в Тунісі вітати студентів різних національностей, що дозволяє студенту розвиватися як в полікультурному контексті.

Міждисциплінарні програми і інноваційна педагогіка

Багатопрофільна навчання:

Вчення розроблене в Інституті політичних досліджень Тунісу, пов'язане з режимом елітної підготовки, яка включає в себе нові економічні і геополітичні проблеми на даний момент.

Навчання підживлюється досліджень передового досвіду, культури та міждисциплінарного підходу в праві соціального науки, яка об'єднує політичні науки в області економіки, управління та інформаційно-комунікаційних.

Професійна програма:

Офіційні фахівці, які беруть участь в навчанні в формі лекцій і спрямованої роботи, вони контролюють студентів під час їх стажування і набирати в кінці свого навчання.

Науково-педагогічні інновації:

на стороні Інститут політичних досліджень ТунісуДослідницький центр Європейського університету Тунісу пропонує простір для роздумів і роботи дослідників викладачів, студентів і фахівців, чиї мета полягає в тому, щоб внести свій внесок в нові економічні, політичні та соціальні права в Тунісі і на міжнародному рівні.

Європейські інститути і міжнародні партнерські організації Інституту політичних досліджень Тунісу активно бере участь в наукових дослідженнях і є важливим компонентом розвитку.

Громадянське суспільство, неурядові організації, фонди і асоціації також вносять вклад в різні програми Інституту політичних досліджень в Тунісі.

Elite, Мозговий Sciences Po Туніс:

«Еліта» є лабораторією ідей групи політичних досліджень Інституту Європейського університету Туніс (першого інститут політичних досліджень в Тунісі), у співпраці з Міжнародною мережею політичних наук «міжнародної політичним наука Асоціація «і провідна наукова співпраця.

Після успіху на міжнародній конференції «Thinking туніської революції» від 14 січня 2017, організований Інститутом європейських досліджень в політиці університету Туніс, Think Tank «Elite» було оголошено, щоб забезпечити безперервність дослідження і моніторинг роботи з темами симпозіуму з участю студентів, викладачів і дослідників з Інституту політичних досліджень де Тунісі, а також фахівців і громадянського суспільства, щоб думати не тільки про революцію Туніс, а й думати про майбутнє Тунісу.

«Еліта» зацікавлена ​​в політичних, соціальних і економічних проблем революції і розглядаються питання, пов'язані з демократичним процесом переходу в своїх національних і міжнародних аспектів, а також внутрішню точку зору і порівняти його через організація роботи і мислення семінарів щодо поліпшення підходу і заходів у державній політиці; Важливий важіль для політичного, соціального і економічного розвитку в Тунісі.

середа якості

З сучасним і приємним кампусу, Європейський університет розташований в передмісті Карфаген до берегів озера Туніс, в новій галузі діяльності Хайр-ед-Дін, поруч з Sidi BouSaid, Саламбо і історичних місць Карфаген і в 15 хвилинах їзди від аеропорту Туніс-Карфаген.

Кампус Європейського університету Тунісу включає в себе класи, оснащені відеопроектори і інтерактивні дошки, підключення до Інтернету за допомогою оптичного волокна, конференц-залах, традиційної бібліотеки, великий комп'ютерної лабораторії, інтернет-кафе, лазарет і студентських просторів в межах і зовні будівлі.

послуги:

  • Стажування офісу і наставництво
  • Управління з надання допомоги іноземним студентам
  • студенти Intranet
  • Віртуальна бібліотека
  • Студенти і випускники клубу
  • спортивний партнер центр поблизу університет

Общинна життя:

Клуб пропонує студентам можливість брати участь у студентському житті і в різних областях: будинки іноземних студентів; конференцій; міжнародна обстановка; Молодший бізнес; культурний тур; музика; фотографія; спорт ...

Конференції та проекти:

Для розробки аналітичних і керівництва школи в туніському Європейському університеті регулярно організовує конференцію і наукові семінари. Підприємницькі проекти також організовані в рамках Європейського університету Тунісі і на міжнародному рівні у співпраці з європейськими школами партнерів університету.

Розташування

Туніс

Université Européenne de Tunis

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III. 2015

Туніс, Туніс, Туніс
Веб-сайт