German Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знайти ступінь

Німецька бізнес-школа є першим унікальним бізнес-школа в Тунісі застосовуючи німецькі стандарти для виконавчої освіти спільно зі своїм партнером Університету прикладних управління в Мангеймі (Бізнес-школа HdWM). GBS забезпечує своєї міжнародної професійною командою стійкого, стратегічного навчання професійного управління для майбутніх менеджерів в регіоні EMEA.

GBS місія полягає в розробці, з метою сприяння і зміцнення освітніх потреб з урахуванням культурного фону, щоб зробити їх здатними працювати в міжнародному бізнесі, на що англійська мова є обов'язковим в спілкуванні. Тому GBS мета полягає в тому, щоб кинути виклик потенціал лідерів додавши значну цінність для їх подальшої кар'єри англійською мовою, в бізнесі і в наукових дослідженнях.

Про нас

Завдяки міжнародній професійної команди, німецька школа бізнесу забезпечує стійке, стратегічне, професійної підготовки управлінських кадрів для майбутніх менеджерів. Наша місія полягає в тому, щоб розвивати, заохочувати і зміцнювати свої знання і навички, необхідні для роботи в міжнародній бізнес-середовищі. У німецькій школі бізнесу, ви можете отримати Executive MBA (Майстер ділового адміністрування) ступеня, отримати технічні або бізнес-сертифікації з нашими індивідуальних навчальних програм, а також покращити свої знання німецької та англійської мов.

GBS цілями є:

  • домагатися передового досвіду в галузі наукових досліджень, розвитку кар'єри та створення мереж
  • розвивати лідерів в різних секторах національного і міжнародного бізнесу і державної служби

GBS виступає за якість наданого освіти і завжди прагне поліпшити.

Розташування

Туніс

German Business School

Address
UIT CAST, 48 Rue des Minéraux I Charguia 1 I
2035 Туніс, Туніс, Туніс
Телефон
(+216) 31 10 11 11