Europe de COM

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут управління Європою Com зв'язку Європейської школи Туніс, стає грізною мережею відкритого спілкування з престижними і міцними партнерськими відносинами.

Засоби зв'язку збільшуються і диверсифікації. Зв'язок стає орієнтована на технології та інновації: Таким чином, В Європі Com пропонує глобальне бачення спілкування, живий відкритою школа, провидець, який постійно оновлюється.

Будьте творчі, інноваційні знання, робота в команді і знання, щоб приймати рішення, навички, які вивчаються у відкритій зв'язку школи також для підприємств і установ. Регулярні обміни з професією канали педагогіки для навчання комунікаторів завтрашнього дня і сформулювати свої знання з цією практикою.

Завдяки сильним міжкультурних навичок і знань, передового досвіду, випускники європейських Com еволюціонувати в позиції відповідальності в Тунісв Європа і світової.

середа якості

З сучасним і приємним кампусу, Європейський університет розташований в передмісті Карфаген до берегів озера Туніс, в новій галузі діяльності Хайр-ед-Дін, поруч з Sidi BouSaid, Саламбо і історичних місць Карфаген і в 15 хвилинах їзди від аеропорту Туніс-Карфаген.

Кампус Європейського університету Тунісу включає в себе класи, оснащені відеопроектори і інтерактивні дошки, підключення до Інтернету за допомогою оптичного волокна, конференц-залах, традиційної бібліотеки, великий комп'ютерної лабораторії, інтернет-кафе, лазарет і студентські простору всередині і зовні будівлі.

послуги:

  • Стажування офісу і наставництво
  • Управління з надання допомоги іноземним студентам
  • студенти Intranet
  • Віртуальна бібліотека
  • Студенти і випускники клубу
  • спортивний партнер центр поблизу університет

общинна життя:
Клуб пропонує студентам можливість брати участь у студентському житті і в різних областях: будинки іноземних студентів; конференцій; міжнародна обстановка; Молодший бізнес; культурний тур; музика; фотографія; спорт ...

Конференції та проекти:
Для розробки аналітичних і керівництва школи в туніському Європейському університеті регулярно організовує конференцію і наукові семінари. Підприємницькі проекти також організовані в рамках Європейського університету Тунісі і на міжнародному рівні у співпраці з європейськими школами партнерів університету.

Педагогіку, яка відповідає потребам ринку праці

Перебуваючи у відповідності з ринком праці і створення синергії між студентами і компаніями є першими місії COM Європи, щоб дозволити нашим студентам в спілкуванні, щоб адаптуватися, передбачаючи і оцінки економічних і соціальних змін.

Участь фахівців в нашій навчальній програмі

Під час їх підготовки, через семінари, навчальні програми та майстерні, наші студенти зустрічаються професіонали високого калібру, обмін з ними і протистояти їх теоретичні знання в професійній практиці.

Ці фахівці, запрошені в нашу школу ляжуть їх під час стажування і набирати в кінці свого навчання.

У цьому дусі, наші студенти будуть будувати за роки навчання, професійної ідентичності відповідно до потреб ринку праці.

Мобільність студентів за кордоном і партнерства

Партнерські відносини з великими європейськими школами дозволяють нашим студентам провести семестр або рік за кордоном в престижному університеті або відому компанію. Це дозволить їм мати мультикультурне бачення своєї спеціальності області, відкриваючи світ, знайомлячись з іншою культурою і насолоджуватися міжнародної перевіркою.

багатонаціональний

Європейський контекст COM Європа вже дозволяє нашим студентам працювати в міжнародному середовищі через: - освітні програми, розроблені у співпраці з нашими партнерами за кордоном.

  • навчальні програми, які відповідають нормам і стандартам провідних європейських шкіл.

Щороку Європейський Університет Тунісу вітає студентів різних національностей, що дозволяє студенту розвиватися як в полікультурному контексті.

Міжнародна акредитація і подвійна ступінь

З метою забезпечення міжнародного визнання дипломів Com Європи затверджується Міністерством вищої освіти і наукових досліджень в Тунісі, а й акредитована Європейська рада з акредитації вищої освіти шкіл (EABHES) ,

Європейська Рада з акредитації вищої освіти шкіл (EABHES) є органом з акредитації, що дозволяє реалізувати європейські рекомендації з вищої освіти в результаті Болонської декларації від 19 червня 1999 року і відповідає правилам і процедури визначені sonconseil директорів

Розташування

Туніс

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 Туніс, Туніс, Туніс

Програми