Прочитайте офіційний опис

Азіатський технологічний інститут (AIT) - це провідний міжнародний вищий навчальний інститут у Таїланді, що сприяє технологічним змінам та сталого розвитку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через вищу освіту, дослідження та інформаційну підтримку. Заснована в Бангкоку в 1959 році, МТА як університет став одним з провідних регіональних післявузівської інститут і активно працює з партнерами державного і приватного сектора по всьому регіону, і з деякими з кращих університетів в світі.

Визнаний своєї багатонаціональної, мультикультурної етосу, інститут працює як автономний міжнародного співтовариства на його території, розташованої в 40 км (25 милях) на північ від Бангкока, Таїланд.

МТА місія:

"Розробити висококваліфікованих і відданих справі професіоналів, які грають провідну роль в питаннях сталого розвитку регіону та його інтеграції в світову економіку."

ДЕЯКІ ОСНОВНІ ФАКТИ І ЦИФРИ

- 1700+ студентів з 60+ країн / територій
- 19800+ випускників з 90+ країн / територій
- 29000+ короткотривалих стажерів з 70+ країн / територій
- 75 міжнародних факультетів з 20+ країн
- 101 факультет ад'юнктів / візитів
- 500+ співробітників з досліджень та підтримки з 30+ країн
- Приблизно 450 науково-дослідних проектів, вартістю 1,6 млрд. Тайських батів (THB)
- 300+ партнерів
- 33 члена Ради піклувальників з 19 країн
- 3 школи
- пропонується понад 1000 курсів
- 24 науково-дослідних центрів
- Операційний оборот: 1,2 млрд. Тайських бахів (THB)

AIT пропозиції
- Магістерські програми: MBA, Менеджер, MSc
- Магістерські програми
- Докторські ступені: Денг, ДТехСц, доктор філософії
- Диплом та сертифікаційні програми
- Інтенсивна програма з англійської мови та академічної взаємодії
- Курси підвищення кваліфікації для практичних фахівців

AIT School of Management (SOM) була створена в жовтні 1987 року для задоволення зростаючих потреб в Азії для вищої освіти. Відповідно до місії АИТ, мета SOM тому, щоб зробити різницю в якості освіти та практики управління в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що ведуть до сталого розвитку, технологічне лідерство, підприємницького духу, створення багатства і гордості. SOM вірить в розвиток корпоративних лідерів не тільки для сьогодення, але й для майбутнього, щоб вирішувати проблеми, пов'язані з драматичним соціальних, економічних, політичних і технологічних змін в Азії. Програми на СДЛ пропонують унікальну конкурентну перевагу для менеджерів і майбутніх лідерів в регіоні.

Наша місія полягає в розробці соціально відповідальних і далекоглядних лідерів, які можуть керувати стійкого зростання бізнесу за процвітання Азії і за її межами.

Наше бачення полягає, щоб стати провідним розробником і розповсюджувачем Азії знань в області управління, практики і цінностей.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

Навчальна програма МВА комплексна програма призначена для забезпечення концептуальні, аналітичні навички та особисті якості, щоб допомогти підготувати учасників бути ефек ... [+]

Огляд

AIT School of Management пропонує висококласні MBA в Таїланді. Навчальний план програми МВА - це комплексна програма, призначена для надання концептуальних, аналітичних та особистих навичок, щоб допомогти учасникам стати ефективними менеджерами у міжнародному діловому середовищі. Це міждисциплінарне, що поєднує елементи з інженерної, економічної, соціальної психології та сфери управління.... [-]

Таїланд Rangsit
інформація
англійська
Денне навчання
22 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою