Прочитайте офіційний опис

ласкаво просимо в Shih Chien університет Коледж менеджменту"Коледж управління для бізнесу». ОСК все частіше визнається в якості одного з піонерів шкіл Тайвань з англійським Викладав програми (ETP). Ми пропонуємо міжнародний бізнес в студентів і аспірантів градусів по відмінним міжнародним стандартом для розвитку і навчання, які мають безпосереднє відношення до вашої майбутньої потреби кар'єри. Якщо ви шукаєте складним і корисним освітнього досвіду, це місце для вас.

ОСК Коледж менеджменту забезпечує Англійська Викладав програма (ETP) в міжнародний бізнес що академічно строгий і практично актуальною. Наша школа тісні зв'язки з національними та міжнародними підприємствами всіх розмірів і у всіх секторах.

У коледж менеджментуСтуденти USC заохочуються і навчені бути підприємницький і інноваційний, надаючи можливості для взаємодії з реальних бізнес-проблем як в наших програмах, так і в наших професійних навчальних місць розміщення. Shih Chien університет розташований в Тайбеї, в якому найбільш динамічні регіональні економіки, ми широко використовувати запрошених ораторів від бізнесу і промисловості. вибираючи ОСК Коледж менеджменту Ви можете бути впевнені, що ви будете випускнику кваліфікації, необхідних, щоб відкрити двері в захоплюючий і нагородження кар'єри.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Shih Chien University

ОСК Коледж бізнесу запропонував успішний англійський НАВЧАВ програми (ETP) в галузі міжнародного бізнесу з 2009 року. Як інноваційної школи ми пишаємося тим, що лицем до ... [+]

ОСК Коледж бізнесу запропонував успішний англійський НАВЧАВ програми (ETP) в галузі міжнародного бізнесу з 2009 року. Як інноваційної школи ми пишаємося тим, що лицем до лиця до навчання з використанням інтернет-технологій, що забезпечують наші студенти залишаються на передньому краї піонерської бізнес-освіти. Наші знання, засновані лекції та навички заняття будуть не тільки навчить вас відповідні бізнес-знання, але надасть вам з більш широкими навичками, необхідними для наукових досліджень і майбутньої кар'єри.... [-]

Тайвань Тайбей
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою