National Taiwan University College of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Погляди

Національний Тайваньський університет - це комплексний науково-дослідний інститут, який базується на повному та інтегрованому академічному фундаменті. Студенти та факультети університету є одними з найбільш відмінних в країні, а його девіз "Цілісність, наполегливість, вірність і співчуття" служили основоположним кроком у досягненні освіти, досліджень та адміністративної досконалості. Завдяки своєму фундаменту коріння таких ідеалів, NTU продовжує надавати різноманітну, конкурентоспроможну і міжнародну навчальну програму, одночасно наполягаючи на сильному академічному тренінгу для найсучасніших досліджень та розробок. Вона також активно шукає можливості співпрацювати з галузями в приватному секторі, щоб виконувати свої соціальні обов'язки щодо повернення суспільству. Будучи одним із провідних дослідницьких та освітніх інститутів у світі, що забезпечують лідерство та академічну майстерність у широкому спектрі дисциплін, бачення майбутнього NTU в кінцевому підсумку - як університет китайської мови № 1, а також бути одним із кращих всіх міжнародних університетів. Заснований

 • 1928 р. - імператорський університет Тайхоку
 • 1945 р. - Національний Тайваньський університет

Факультет (станом на 2013 рік)

 • Факультет денної форми навчання: 2,044
 • Факультет заочної форми навчання: 1911

Студенти (станом на 2013 рік)

 • Бакалаврат: 16 588
 • Магістр: 10899
 • Докторантура: 4,591
 • Усього: 32,168

Академічні та дослідницькі підрозділи

 • NTU складається з 11 коледжів, 54 кафедр та 105 вищих навчальних закладів, що нараховують близько 8000 градусів щорічно. Університет також має численні міжнародні та національні дослідницькі центри, а також більше трьох десятків дослідницьких центрів на рівні університету.

Кампуси

 • Кампус Університету складає приблизно 34 283 га на всьому Тайвані, головний кампус розташований у самому центрі столиці країни, місті Тайбей.
 • Головний кампус
 • Коледж медицини та університетська лікарня
 • Фермерський університет
 • Чубей Відділення
 • Іньлінська філія
 • Експериментальна ферма Xitou

Девіз "Цілісність, послідовність, вірність та співчуття" Почесна відзнака 1 лауреат Нобелівської премії, 3 керівники державної бібліотечної колекції. Включає понад 4 мільйони томів, 40 тисяч періодичних видань та понад 1 мільйон колекцій різних форм.

Огляд

NTU College of Management був заснований у 1987 році. Ретроспективно, розвиток коледжу можна розділити на чотири основні етапи: початковий етап, етап зростання, етап розширення та етап інновацій та передового досвіду. Під керівництвом як нинішніх, так і минулих деканів коледж зараз складається з Департаменту та Випускника Інституту ділового адміністрування, Департаменту та Вищої інституції бухгалтерського обліку, Департаменту та Вищої інституту фінансів, Департаменту та Вищого інституту міжнародного бізнесу, Департаменту та Випускник Інституту управління інформацією, програма Global MBA, програма Executive MBA та англійськаавтоматична програма бакалавра з ділового адміністрування. NTU коледж управління є домом для 109 видатних фахівців повного дня, багато з яких закінчили провідні університети світу, такі як Стенфордський університет, Єльський університет, Массачусетський технологічний інститут, Університет Чикаго, Університет Пенсільванії, Північно-західний університет і т.д. Що стосується академічних досліджень, то щорічно щорічно публікуються понад 100 статей професорів коледжу в журналах SSCI та SCI, що є досягненням, а також стабільним зростанням, що зміцнило міжнародне ставлення коледжу. Станом на 2012 рік кількість студентів становить близько 3600, всі з яких є перспективними елітами для просування завтрашнього дня. За останні кілька років Коледж активно займається пропагандою міжнародних академічних обмінів та формулюванням стратегій інтернаціоналізації, в результаті чого виграє широкий спектр визнань міжнародних академічних кіл. У 2010 році NTU коледж управління був офіційно акредитований AACSB International, честь, яка допомогла Коледжу залишатися в курсі високоякісних досліджень та освіти серед провідних бізнес-шкіл у всьому світі. Починаючи з 2010 року, Коледж активно започаткував ряд ініціатив з інтернаціоналізації, серед яких підписання Меморандумів про взаєморозуміння з програмами подвійного навчання з Пекінським університетом та Фунданським університетом материкового Китаю та налагодження партнерських відносин з університетами зі стратегічними партнерами в США та Гонконгу з точки зору поглиблення співпраці та сприяння обміну глобальними академічними ресурсами. Тим часом Коледж співпрацював із відомими вітчизняними підприємствами у розробці першої в світі бізнес-школи, яка включила хмарну технологію в навчальні та навчальні програми, створюючи академічну програму із застосуванням хмарних обчислень. В цілому, коледж не шкодує зусиль, спрямованих на посилення свого глобального становища серед провідних бізнес-шкіл світу.

Бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб стати однією з провідних шкіл управління в азіатському регіоні та досягти глобального визнання за його видатну освіту та дослідження.

Місія

Місія Коледжу полягає в тому, щоб розвивати академічний і бізнес сектори за допомогою високоякісної екосистеми, яка полегшує навчання та інновації. Ці посилення впливу включають в себе

 • Освітній вплив
 • Академічний вплив
 • Міжнародний вплив
 • Промисловий удар
 • Соціальний вплив

Основні цінності (TAIDA)

 • Командна робота (團隊 合作)
 • Підзвітність (сут責任)
 • Цілісність (誠信 正直)
 • Ретельність (勤勉)
 • Амбіція

Об'єднати першокласні таланти та заснувати коледж управління світового класу

Незважаючи на те, що загальна стратегія університету щодо інтернаціоналізації спрямована на участь 33% студентів (приблизно 1/3, головним чином, на рівні бакалаврату) в короткострокових навчаннях за кордоном, коледж управління невпинно прагне до 100% участі студентів через широкий спектр Обмін доступними для них можливостями. NTU коледж управління очікує, що його студенти стануть не тільки лідерами вітчизняного бізнесу, але й затребуваними бізнес-професіоналами в Азії та інших частинах світу, керуючими підприємствами шляхом корпоративних перетворень та глобального стратегічного картографування, зміцнення впливу Тайваню на світову економіку та пошану їх альма-матер з їхніми досягненнями, у свою чергу підтверджуючи статус NTU коледжу управління як провідної бізнес-школи в мандарин-мовному світі.

Розташування

Тайбей

National Taiwan University

Address
No.1,Sec. 4,
Roosevelt Rd.,
Taipei City 106,
Taiwan(R.O.C)

Тайбей, Тайвань
Телефон
+886 2 3366 1030

Акредитації

AACSB Accredited

Програми

Глобальний MBA